Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motorcsere

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Mateapu! Ott a pont!

    Komment


      #17
      fatia negra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Én egy éve vettem a T1-esem KEKKH papirokkal adás-vételi láncal s.t.b. de a blokk teljesen „kuka”
      Na ez mit jelent?! A két blokkfél porrá tört esetleg?? Én biztosan felújítanám inkább az eredeti,hozzá való blokkot.

      Komment


        #18
        kertigép vagy csettegöbe használták szana szétszakadva....




        igen szétvan barmolva a bele is össze rohadva.

        Komment


          #19
          fatia negra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          kertigép vagy csettegöbe használták szana szétszakadva...
          Na igen,sok végezte így! Ám a csettegőkbe szerelve,általában csak a jobb oldali deklit faragták szét,ékszíjtárcsát raktak a lendkerékre stb. A Bal oldali (számos) blokkfél is tönkrement?? Tudom,hogy csak az összeillő feleket "illik" összeszerelni,a gyári méretpontatlanság miatt,de biztosan meg lehetne oldani valahogy. Ha meg van az eredeti blokk,én (akár erőn felül is) törekednék a megmentésére,inkább,mint egy idegen blokk hozzápapírozására!

          Komment


            #20
            Szép estét!! Vissza olvasgatam a fórumban, ezek szerint csak összeépitési engedélyell tudom majd vizsgáztatni...
            sepy kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              A mai srácok úgy kipótolják a blokkodat,hogy meg sem ismered!
              Kerits egy donor blokkot és azzal ki lehet pótólni.a csapágyméreteket hegesztés után ujra lehet furni.
              Ma tényleg csak pénz és idő kérdése egy felujitás!
              Az összeépités két külön motorra vonatkozik,szerinted melyik az olcsóbb,és mit akarsz.
              Ha nem fog egyezni a blokk a vázzal hiába lesz"tiszta"értéktelen lesz.
              Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2013 febr. 09, 18:58.
              sepy kedvelte ezt.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #22
                mateapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha nem fog egyezni a blokk a vázzal hiába lesz „tiszta” értéktelen lesz.
                Hasonlóan gondolkodunk!

                Komment


                  #23
                  Még én is hezitálok hogy is legyen ez ügyben... felméretem a gépmunkát... Köszönöm a válaszokat!

                  Komment


                    #24
                    Pont ebből a motorcsere szempontból szereztem be egy szám nélküli blokkot! Igaz az eredeti van benne felújítva, de ki tudja jó ha van egy pótlásnak.
                    Ott nincsen "gond a számokkal".
                    sepy és Beagle kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      szép napot!
                      lenne egy olyan kérdésem, hogy ha egy 24-es volgába belepakolnék egy v8-as gaz 66-os motort, akkor azt így forglomba lehet helyezni?

                      Komment


                        #26
                        csipke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        akkor azt így forglomba lehet helyezni?
                        Igen,viszont mindent dokumentálni kell és megkell felelnie a mai szabványoknak,emisszió fék futómü,az összeépités nem veterán,
                        hanem ÚJ JÁRMŰ !!!
                        korompaiistvan kedvelte ezt.
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #27
                          csipke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          akkor azt így forglomba lehet helyezni?
                          Hát nem tudom melyik lenne az az NKH vizsgabázis ahol erre megadnák az átalakítási engedélyt.
                          sepy és Beagle kedvelte ezt.

                          Komment


                            #28
                            biztos megfelelne az emissziós értékeknekaz a baj, hogy csak ezt az egy fajta motort láttam, amit beépítenek... vmi amerikai vasat hozatni meg horrorisztikus lenne

                            Komment


                              #29
                              csipke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              akkor azt így forglomba lehet helyezni?
                              Miért, jelenleg nincsen forgalomban?
                              Everything is better when you decide you don't care.

                              Komment


                                #30
                                ideiglenesen ki van vonva. de motorcsere után gondolom új műszaki, meg minden szarség kell rá.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X