Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kispolski(és más Fiatok) hibái és javításuk

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A motor felé fújja a levegőt nem hátra. Lassítani is ezzel szoktam!

    Komment


      Lassítani is ezzel szoktam!
      Esetleg még egy horgony vész esetére...

      Komment


        CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szép darab. Motorháztető zár?
        Igen, az. A klubosok között a perverzek ennek a krómos verziójára vannak beindulva. Viszont fekete festésűt még nem láttam.

        Van kitámasztóm, de még nem szereltem fel. Majd jövőre.
        A venti tök király! Ezt most lementettem.

        Komment


          Kedves Uz011!


          Amennyiben szeretnél hasonló ventilátort a Polskiba,mint a Zsoltiéban van,szívesen adok neked is egy darabot.Azt viszont nem tudom,hogyan jut el hozzád.A Zsoltéban 323-as Mazda vízhűtő ventilátor van.

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            A Zsoltéban 323-as Mazda vízhűtő ventilátor van.
            Vigyázzatok nehogy megsértődjön a "nyugati" alkatrész miatt a gép!

            Komment


              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Kedves Uz011!


              Amennyiben szeretnél hasonló ventilátort a Polskiba,mint a Zsoltiéban van,szívesen adok neked is egy darabot.Azt viszont nem tudom,hogyan jut el hozzád.A Zsoltéban 323-as Mazda vízhűtő ventilátor van.

              Üdvözlettel:Che
              Köszönöm szépen a felajánlást, de nálam az autó nagyon ritkán kerül használatba, így nincs rá szükség a gyakorlatban. Viszont az ötlet nagyon elmés, ezért is írtam, hogy feljegyeztem.

              Komment


                Az év zárásaként 30-án felszereltem Józsi bátyám ajándék gyújtáselosztóját, egy alig futott eredeti Magnetti Marellit. Hagyományos elosztófedeles, ahogy illik. Pontos illesztések, lógásmentes forgás. Az eredmény: zsebóra-szerű ketyegés és remek összhang a Dellorto-porlasztóval.

                Köszönjük Józsi bátyám, hogy ilyen élményben lehet részünk.

                Komment


                  Zsolti! Tudnál feltenni fotót a porlasztóról? Kíváncsivá tettél. Miven más, mint a gyárija?
                  Nekem zöldiben egy lengyelből behozott, felújított van. Szintén lógásmentes, hatalmas különbséget jelent.

                  Egyébként, minden fórumtársnak veteránozásban gazdag újévet kívánok!

                  Komment


                    Kedves Zsolti!

                    Örülök,hogy nem a szekrényben porosodnak az alkatrészek és beszerelve jól működnek.Remélem hosszú ideig szolgálnak Titeket!

                    A porlasztó gyártmányára vonatkozóan én Weberre emlékszem.Az új alkatrészeken kívül (tömítések,apróságok),az összes Németországból származik,egy Olaszországban gyártott FIAT 126 (bambínó) bontása kapcsán,de lehet,hogy ezt már elmondtam Nektek.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      Igen, elmondtad. Valóban Weber. Újévi hangulatban írtam véletlen Dellortot.

                      Szia Uz! Neked is boldog új évet! A különbség belül van. A keverőcső furatosztása más, de ezt most nem tudom lefényképezni, mert ahhoz szét kéne szedjem. Azt pedig most nem szeretném.

                      Komment


                        Segítséget kérnék Fiat Albea, vagy Palio Weekend generátor szereléséhez. Csapágycsere lesz, de nem akarok benne semmit elrontai. Ha esetleg szerelt valamelyikőtök ilyet akkor mondja meg, hogy mire figyeljek. Gépkönyvi ábrát szͬvesen fogadok.

                        Előre is köszönöm.

                        Komment


                          Kedves Zsolti!

                          Egy-két kép jó lenne az Albea generátorról,hogy valamiből ki tudjunk indulni!Sajnos az utóbbi évek autóinak generátorai,mechanikailag eléggé alulméretezettek,-nagyon óvatosan kell szerelni őket,mert még a szíjtárcsa eltávolítása is nagy figyelmet kíván némely típusnál,pedig ennek kellene az első lépésnek lenni.

                          Azért írtam ide a témával kapcsolatban,mert a kis Polskis téma valamilyen okból le van zárva,-nem tudtam a helyén hozzászólni.

                          Üdvözlettel:Che
                          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 jan. 03, 17:59. Oka: Javítottam a hibát, és kinyitottam újra,mivel valamelykünk véletlenül lezárta a témát. (csavar került a gépezetbe :) )

                          Komment


                            Ennyit találtam róla

                            https://www.autoeco.ro/generator-alt...528/a13030991/

                            Köszönöm Wsievers! Én szúrtam el.

                            Komment


                              Ez 1.6-os generátor. Neked meg 1.2 16V van, nem?

                              - - - Updated - - -

                              Klímás vagy nem klímás az autó?

                              Komment


                                Igazad van Demeter. Ez valóban az 1.6-é nekem pedig 1.2 16v-be kell. Nem klímás. Remélem, hogy a csapágycsere miatt nem kell a fedélzeti számítógéppel újból a rendszerbe illeszteni. Nem jut eszembe a szakkifejezés.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X