Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Milyen kipufogó?(Cz 175 450)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Milyen kipufogó?(Cz 175 450)

    Click image for larger version

Name:	61084200226884.jpg
Views:	1
Size:	47.7 KB
ID:	157873

    Üdv Mindenkinek! Tudnátok abban segíteni, hogy ez milyen motor kipufogódobja? Egyáltalán a dob és a vég összetartoznak?
    A válaszokat előre is köszönöm!
    Z

    #2
    Szervusz BigZ!


    450-es CZ,-másképp 175-ös kiskerekű (16") krómtankos.A vég és a dob teljesen eredeti és szoros egységet
    képez,-ez úgy jó ahogy van.Ha nem horpadt szívesen magamévá tenném,-bár a világ összes CZ kipufogóját begyűjteni képtelenség,de azért törekedni kell rá.

    Üdvözlettel:Che
    heeegany, Titus és 5 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Köszönöm, Comandante! :-)

      Mennyire biztos a típus? Máshonnan azt kaptam, hogy Cezeta 502-é. Vagy mindkettőre szerelték?

      Egyébként mennyit érne meg Neked?

      Üdv! Z
      Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Ad helyette két 634-est!
        Ha nem horpadt szívesen magamévá tenném,-bár a világ összes CZ kipufogóját begyűjteni képtelenség,de azért törekedni kell rá.
        Szia Józsi!
        Ezt másképp ismerjük! Valami nőkről van benne szó. A többi stimmel!
        sepy és Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Ki mire gerjed. Volt ifjúkoromban egy kedves barátom, az ő szavajárása volt: nincs is jobb, mint egy jó meleg, olajos kipufogó! :-) A meleg szigorúan hőfokot jelentett... ;-)
          Titus, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Szervusztok!

            Zsoltikám,-iiigen eredetiben,valóban a nő is bele van keverve,-de így 68 évesen,már úgy gondolom át lehet alakítani a mondást.Igaz még az öregemberek is elpiszmognak a nőkkel,de azért már nem olyan nagyon sürgős a dolog,-jó lesz az holnap is,vagy azután.

            Komolyra fordítva a szót,a képen látható dob azért a 450-es CZ-re való,mert a Cezetta kipufogója,a robogó menetirány szerinti jobb oldalán van elvezetve,és az a két nyolcas csavar ami a képen látható,más pozícióban van.Lehet a neten képeket találni az 502-ről,nem magamtól vagyok ilyen okos.Belső elrendezésre nagy valószínűséggel azonosak,mert mindkét jármű 175 ccm.-es.

            Ami a birtoklási vágyat illeti azt részben humornak szántam,mert van nekem ilyen dobom.Az lehetséges,hogy nincs ilyen jó állapotban,nem tudom,de ezt a dobot sem látom a képen minden részletre kiterjedően.Általában ezeket a dobokat,egy részletekbe merülő restaurálás esetén újra kell krómoztatni,mert a 450-esnél gyakori volt az akkumulátor sav kifolyásából származó károsodás.

            Nagyon köszönöm,hogy fel lett kínálva a lehetőség,de biztos van olyan CZ tulajdonos,akinek nagyobb szüksége van rá.A képről ítélve,egyébként jó állapotúnak tűnik,tehát érték.

            Üdvözlettel:Che

            Komment


              #7
              Köszönöm. Utánanéztem a neten, és valóban. 😊 A birtoklási vágy annyira őszintének tűnt, h én elhittem. A kipufogó érdekessége, h nem CZ-n teljesített szolgálatot, hanem Simson AWO-n. Talán ezért úszta meg az akkusavat... Egyébként valóban eladó, csak nem vagyok tisztában az értékével, ezért kérdeztem, h mit ér meg neked. Így majd akkor jól meghirdetem, most már legalább tudom, miként. Még1x kösz!
              Üdv! Z

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X