Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Olajzó / permetező

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Olajzó / permetező

    Mi lehet a hivatalos neve magyarra lefordítva, és mihez használhatták ezt a készüléket.

    Click image for larger version

Name:	DSC00305.JPG
Views:	1
Size:	38.2 KB
ID:	158253Click image for larger version

Name:	DSC00303.JPG
Views:	1
Size:	35.2 KB
ID:	158254Click image for larger version

Name:	DSC00304.JPG
Views:	1
Size:	36.6 KB
ID:	158255Click image for larger version

Name:	DSC00302.JPG
Views:	1
Size:	38.6 KB
ID:	158256

    Választ köszöntem.

    Minden jót mindenkinek!

    #2
    Permetező és szerintem permetezésre használhatták.
    dongos78 és mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      MESTO home

      Komment


        #4
        Azt én is látom hogy mi van ráírva,csak az internet nem talál róla semmiféle információt ezért kérdeztem hátha valaki használt ilyet és tudja hogy mire való!

        Komment


          #5
          EMBER! Ennél jobban hogy lehet elmagyarázni??? PERMETEZŐ!!!!! Nemár! Mire való...

          Komment


            #6
            Jól van na! Értem én hogy villanymotor de mi hajtja!

            Komment


              #7
              Jól van na!
              Semmi gond ,de ne boríts ki bennünket:kérlek!
              zahi és Fergusson kedvelte ezt.
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #8
                Értem én hogy villanymotor de mi hajtja!
                Akkor világosabban fogalmazok: 5000 Ft-ot ér!
                sepy, CZsolti és Noob kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Akkor világosabban fogalmazok: 5000 Ft-ot ér!
                  Mert szerinted ebben a gumialkatrészek nincsenek elporladva, magyarul távdobáson kívül használható valamire??

                  Komment


                    #10
                    távdobáson kívül használható valamire??
                    Persze,kifényesítve akármelyik falusi veranda, vagy borospince falára kiakasztva megér ennyit.
                    sepy, CZsolti és kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      Pont azért lesz 23 e, Ft az ára mert régi,ritka,működőképes és nem az enyém hanem egy haveré!

                      Komment


                        #12
                        coli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Pont azért lesz 23 e, Ft az ára mert régi,ritka,működőképes és nem az enyém hanem egy haveré!

                        Az hogy régi -relatív , de nagyon . Az hogy rendes használati működésre képes - az kétséges . Azt viszont nem értem , hogyan jön ide a " haver " mint tulajdonosi megjelölés . Már mint az ár képzéshez . Vagy értelmezzük úgy hogy az itt leledző néhány sokat látott , öreg és öregebb róka , kb 5000 ft körül maximálná ennek a fent nevezett tárgynak az értékét ---------viszont Te mint bonyolítója az üzletnek ----egy tisztességes 18 000 ft ban értékeled a saját ténykedésedet a tranzakcióban ?

                        Látod , és itt kezdődnek a gondok . Mert , ha annó aúgy kezded : Coli vagyok , gyűjtögetem a vasakat -a jobbakat megtartom ( már mondtad ) , viszont a többit a lehető legjobb áron adom tovább mert ebből élek .

                        Viszont néha néha a fórumlakók segítségét szeretném kérni ............. cserébe ......??????


                        Aztán kész . Szerintem senki nem tenne rosszaló megjegyzést ----- sőt egy ilyen indítás után szerintem akár innen a fórumról is megkeresnének -----figyelj Te sokfelé jársz , nézelődsz , ha látnál egy ilyen ...... akor szólnál ?

                        Rosszul látom ?

                        Komment


                          #13
                          Szerintem egy fórum arról szól, hogy különböző témákat dobunk fel, hozzászólunk, segítjük egymást a tudásunkkal, ami van, azt megosztjuk. az egyik ehhez ért, a másik ahhoz.

                          Nyilván belefér az is, hogy ismeretlen alkatrészeket a fórum elé teszünk.

                          Ez az egész alapvetően kölcsönös, még ha nem is mérjük patika mérlegen, hogy ki mennyi hasznos tanácsot adott/kapott.

                          Ha a valaki a fórumot csak arra használja, hogy "megfejje" a többiek tudását, és maga semmit nem tesz a "közösbe", akkor én az illetőt "potyautasnak" tekintem, és nem foglalkozom a kérdéseivel. Ha mindezt üzleti megfontolásból teszi, és nem hobbyból, annál rosszabb...

                          Komment


                            #14
                            nem foglalkozom a kérdéseivel.
                            Pedig a felvetésekből áradó naiv együgyűség minden alkalommal felderít és bearanyozza a napom.Ha még vmi csipkelődő megjegyzést is sikerül hozzátennem, amivel felhergelhetem a kérdezőt az pedig minden pénzt megér.

                            Komment


                              #15
                              coli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Pont azért lesz 23 e, Ft az ára mert régi,ritka,működőképes és nem az enyém hanem egy haveré!
                              Annyit azert arulj el, mert erdekel. Ugyan sok a marha ember a vilagon, de valaki jelentkezik ezekert a dolgokert es meg is veszi?
                              Talalkozok a fajtaval,aki meg van sertodve ha engedni kell. Aztan evekig cipeli a szemetet. Es azzal aki rendes aron adja es porog a bolt. Melyik jobb? Igy vettem multkor egy teljesen uj pancsi hatso lampat 5000ert postaval. Nem am 14e a hasznalt. Most keresek egy hasznaltat, nincs szivem felrakni. Megerte,mi?

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X