Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia kilóméter óra(utángyártott, régi)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannonia kilóméter óra(utángyártott, régi)

    Birtokomba került egy érdekes kilóméter óra. 120-as trapézosak a számok, de nem bakelitházas. A számlap nem hasonlít sem a régi trapézosra, sem az újabb kerek karakteresre sem. A számlap már nem sík, mint a régin, hanem kúpos, mint az újabbon, de a számok nincsenek kidomborítva és a mutató ütközője egy fém tüske. A szerkezet spiáter, de a behalytásnál egy része sárgaréz. nincsenek sorozatszámok, de a logó bele van festve, a számok festése repedezett, a nap hatásátólClick image for larger version

Name:	DSCF3902.jpg
Views:	1
Size:	195.1 KB
ID:	157545Click image for larger version

Name:	DSCF3899.jpg
Views:	1
Size:	190.2 KB
ID:	157546Click image for larger version

Name:	DSCF3900.jpg
Views:	1
Size:	192.7 KB
ID:	157547Click image for larger version

Name:	DSCF3901.jpg
Views:	1
Size:	191.2 KB
ID:	157548.

    Nem úgy tűnik, hogy mai utángyártás lenne, mert a króm keret rozsdás, bontás jelei nem láthatók rajt és ilyen számlapot én még sem eredetiben, sem utángyártottban nem láttam. Egyébként egy TLT-be van beépítve.
    Érdekes.

    Találkozott már valaki evvel a kivitellel?

    #2
    Szerinted mikor az órás fogaskereket reszelt,és plexiüveget vágott a vekkerekbe,akkoriban mikor nem lehetett alkatrészt kapni,akkor nem barkácsoltak profi módon,fellelhető anyagokból???.........
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      De nagyon sok mindent el tudok képzelni és láttam is pannóniákon. De a számlapot nem tudom elképzelni, hogy valaki is így kiöntse! A mai utángyártottak a nyobába sem érnek!
      taluga és mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Nem az a lényeg , hogy ki ? mikor ? hogyan ? miért ? ---rendbe kell hozni és tedd be a saját motorodba . Had vakarja szemét a többi , pannóniás . Aztán akkor csak halgasd az elméleteket . Jó mulatság .
        taluga, CZsolti és 6 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Még két furcsaságot kell keresni és Egyedi- Prototipus címszó alatt egyedi lesz!
          taluga és nyuszifül kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Lehet, hogy találnék még, ha szétszedném, de akkor senki el nem hinné, hogy nem én tákoltam össze!
            OdinHEM, és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Lehet azért készített bele új számlapot mert ki akarta küszöbölni azt az 5-10 km/h csalást ami a pannónia órákban van

              Komment


                #8
                Igen és jön a megnyugtató 100km/ óra utazó holott az valójában 85 km az is jó lenne. Csak mindíg többet szeretnénk pedig akkor gépet kell váltani!.

                Komment


                  #9
                  nyuszifül, ne aggódj , felesleges . Meg vagyok győződve ,hogy gyári körülmények közt készült , ettől persze lehet ,ogy csak néhány van belőle szana - szerte . De pont ettől frankó . Csak egy tisztítás , másik keret .....

                  Van nekem is olyan danúviában készült órám amit kevesen láttak . Eddig ezen kívül csak kettőt láttam .Aztán bárkit kérdeztem nem tudják mi az .

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X