Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Bemutatkozás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bemutatkozás

    Sziasztok.
    Végre sikerült írni ide a bemutatkozásba , eddig a kis ablak nem volt aktív de most már jó.
    Budapesten lakok , van egy 1936 körüli Jawa Special 250 kézi váltós motorkerékpárom amit elkezdtem szépen összerakni , ahogy haladok vele ,minden lépést dokumentálok fényképek formájában.Ha valaki rendelkezik ilyen mocival , akkor cserélhetnénk tapasztalatot.

    Üdv: Csabi

    #2
    Szia minálunk!

    Nem ismerős a típus ,de kiváncsian várom a "dokumentmenetet"....
    Che és sepy kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Szia, légy üdvözölve!

      Nekem sajnos a Jawa nem hazai pálya, ezek a koraiak pedig főleg. Még nem is láttam ilyet, ezért kíváncsian várom a fotókat.
      De vigasz legyez az, hogy vannak itt köztünk olyanok is akik Jawaban azért otthon vannak.
      sepy és Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Várjatok várjatok... Nem Treasure tag rakott fel képeket a minap ilyen masináról???
        DE!
        Meg is csodáltam jól. Szép szekér!!!
        Szóval üdv. alkonyvadász mester, úgy néz ki van itt olyan tag, tudtok cserélni eszmét.
        sepy és Che kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Szervusz üdv a fórumon!
          Nagyon ritka a géped. Nem emlékszem hogy a hazai találkozókon találkoztam e vele !
          Ha szakirodalom nyelvi forditásával van gond , jelentkezz bátran !
          Sok sikert és örömöt a felujitás során!
          sepy, Che és mátéapu kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X