Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Fórumcsevegés pótkocsifékről házimunkáról melósmozgalomról

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Fórumcsevegés pótkocsifékről házimunkáról melósmozgalomról

    Keresném mátéaput. Láttam egy régebbi linkjét amin egy hw pótkocsi fékbetétjét szabályozta ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem.

    #2
    Légyszives írjál neki privátban akkor megtalálod könnyebben. Ebben Ő profi. Üdvözlettel Sepy.

    Komment


      #3
      MegérkeztemVagyok!
      joker és sepy kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        - Hát nézd, Fülig Jimmy! - szólt elgondolkodva, de igen határozottan, rövid csend után. - Ez mind szép, amiket meséltél, de jegyezd meg magadnak, hogy aki engem nagyon keres, azzal előfordulhat, hogy megtalál véletlenül. - Nyugodtan beszélt, mert Fülig Jimmy tudhatta, hogy amilyen ellenőrizhetetlenül gyors mozdulattal eltűnt a kés, ugyanúgy előkerülhet megint. - Te tudod jól, hogy mindig a gyengém voltál... Csak sétálgass, fiam, fel és alá, dugd zsebre a kezed nyugodtan, volt nálad egy revolver meg egy kés, azokat kiloptam az imént. A fogaidat ne csikorgasd, mert mind kihullik, mire velem egyidős leszel, pedig ilyen korban sem árt, ha az embernek foga van.
        OdinHEM, CZsolti és 3 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          - Hát nézd, Fülig Jimmy! -
          Ugye ez nem a víztől jött elő?
          OdinHEM, dongos78 és 5 további látogató kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #6
            Volt ilyen kijelentése is " uram a késemért jöttem" ....cm és kagyló ritkaság a nyele!. Ez úgy emlékezetből melyet kb. 1963-64 körül olvastam.

            Komment


              #7
              bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              - Hát nézd, Fülig Jimmy! - szólt elgondolkodva, de igen határozottan, rövid csend után. - Ez mind szép, amiket meséltél, de jegyezd meg magadnak, hogy aki engem nagyon keres, azzal előfordulhat, hogy megtalál véletlenül. - Nyugodtan beszélt, mert Fülig Jimmy tudhatta, hogy amilyen ellenőrizhetetlenül gyors mozdulattal eltűnt a kés, ugyanúgy előkerülhet megint. - Te tudod jól, hogy mindig a gyengém voltál... Csak sétálgass, fiam, fel és alá, dugd zsebre a kezed nyugodtan, volt nálad egy revolver meg egy kés, azokat kiloptam az imént. A fogaidat ne csikorgasd, mert mind kihullik, mire velem egyidős leszel, pedig ilyen korban sem árt, ha az embernek foga van.
              Nos igen, én értem a célzást. Illendő lett volna bemutatkoznia az új tagnak. Rejtő idézettel sok mindent el lehet mondani. Ilyen irányú alkalmazását még nem láttam, de tetszikk.

              - - - Updated - - -

              Illett volna írni:

              Üdv Fórumtársak! Motor O Zoltán vagyok. Így ismernek kicsik, nagyok. Öreg vasak között öreg csontként élek. Ezeket javítom, nem henyélek. Beléjük életet verek. Köszi, hogy köztetek lehetek. Üdvözlettel: Sebastian Wettel!
              Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2016 dec. 19, 19:49.

              Komment


                #8
                Üdv Fórumtársak! Motor O Zoltán vagyok. Így ismernek kicsik, nagyok. Öreg vasak között öreg csontként élek. Ezeket javítom, nem henyélek. Beléjük életet verek. Köszi, hogy köztetek lehetek. Üdvözlettel: Sebastian Wettel!
                Újra kitört a versíró belőled?

                Komment


                  #9
                  A bemutatkozásról,-kár vele vesződni,az emberek olyanok amilyenek,ha az érdeke idehajtja,itt van,-ha elérte a célját,-eltűnik.Úgy gondolom jól van ez így,de aki nem mutatkozik be,ha akar valamit,annak akkor sem adok semmilyen információt,ha biztos vagyok annak helyességében.

                  Komment


                    #10
                    Újra kitört a versíró belőled?
                    Pedig sorba irtam, hogy ne legyen feltűnő! Évvégi hajrá a munkahelyen. Ennek megfelelő idegállapot. Néha már mozgalmi dalokat is éneklek.

                    Komment


                      #11
                      Arra majd Józsit kérjük ha jól emlékszem Ő idézte a Volgai hajósok dalát " Ejukhnye" vagy valami ilyen.

                      Komment


                        #12
                        Arra majd Józsit kérjük ha jól emlékszem Ő idézte a Volgai hajósok dalát „Ejukhnye” vagy valami ilyen.
                        De amíg ő nem énekli el, addig :

                        https://www.youtube.com/watch?v=E-qz4Icl3_Q

                        Komment


                          #13
                          Sanyikám!

                          A dal amit említettél az munkadal és nem mozgalmi.

                          Kedves Dongós!

                          Kérlek lépésről-lépésre írd le nekem,hogyan töltötted fel a fenti felvételt,mert nekem soha nem sikerül,pedig nagyon szeretném tudni!A leírást olyan "szájbarágósra" kérem,ha nem okozok neked ezzel nagy gondot,hogy meg is értsem és alkalmazni tudjam!

                          Üdvözlettel:Che

                          Komment


                            #14
                            Nekem a "Rablánc a lábon nehéz volt..." jár az agyamban. Az a végkifejlet amikor az Amuri partizánokat idézem.

                            Komment


                              #15
                              Kérlek lépésről-lépésre írd le nekem,hogyan töltötted fel a fenti felvételt
                              Én úgy szoktam ide videót feltenni, hogy a youtube-on megkeresem a videót, majd annak az internet címét kimásolom.
                              Azaz, a címére rákattintok egyet, akkor kijelöli az egész címet (kékkel "kisatírozza").

                              Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	1
Size:	318.0 KB
ID:	150447

                              Ezután nyomok egy "ctrl+c" billentyűkombinációt. (de lehet úgy is hogy a kékkel kijelölt címre viszed a nyilat, ott nyomsz egy jobb egérgombot, majd rákattintasz a "copy"-ra)

                              Ezután átjövök ide a fórumra, írok pár keresetlen szót , majd egyszerűen nyomok egy "ctrl+v" kombinációt (vagy jobb egérgomb, majd "paste"-t)

                              Ekkor idemásolja a youtube videó címét/linkjét.

                              A hozzászólás lezárása után meg is jelenik a videó...

                              üdv.: Dongós

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X