Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Homokfúvás-gyöngyözés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Homokfúvás-gyöngyözés

    Sziasztok. Tibi vagyok Szentendrei homokfúvó, Úgy érzem a nyolc év alatt, jó pár veterán autó, és motor részese ehetem a felújítások folyamán. Nézetek meg a honlapom és amenyiben felkeltetem az érdeklődéseteket, szívesen állok a rendelkezésetekre. Üdv. Juhász

    #2
    Szervusz Tibi! Örülök,hogy csatlakoztál hozzánk,mert igen nagy szükség van a jó szakemberekre! megnéztem a honlapod (Homokfúvás, Homokszórás, gyöngyözés, színterezés Szentendrén! - Mobil homokszórás - Mobil Homokfúvás) és nagyon tetszettek a munkáid! Üdv;Zsolt
    taluga kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Sumi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      szívesen állok a rendelkezésetekre.
      Kedves Tibi !
      Természetesen örömmel fogadunk mindenkit a fórumon, de az oldal nem azért jött létre, hogy ingyenes reklámhordozó legyen. Ez egy szakmai fórum, és a rendszergazdák nem veszik jó néven , ha csak valaki azért regisztrál, hogy ezzel a saját tevékenységét népszerűsítse. Legyél aktív tagja ennek a közösségnek, és természetesen a későbbiekben belehet " csempészni " információkat a vállalkozásodról, de ne csak erről szóljon a jelenléted.
      Egyébként a hasonló felajánlásoknak is, mint mindennek , megvan a maga helye a fórumon.http://veteran.forum.hu/szakemberek-es-muhelyek-18/
      Beagle, soveny és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment

      Ugrás az oldal tetejére
      Working...
      X