Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ildikó - Yamaha SR 250

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ildikó - Yamaha SR 250

    Kedves fórumtagok!

    Amíg a regisztráció utáni visszaigazoló emailre várunk; bár az én közvetítésemmel, de kérlek fogadjátok szeretettel itt a fórumon is az én kedves feleségemet!
    '82-es évjáratú új szerzeményével a jogsi után az OT rendszám megszerzése és a jövő évi találkozón való saját jogú részvétel az elhivatott célja.

    Click image for larger version

Name:	bemut.jpg
Views:	1
Size:	177.5 KB
ID:	158217

    #2
    Kedves Ildikó!

    Kétszeresen is szeretettel fogadlak,egyszer mint fórumtárs,egyszer mint márkatárs.Jó kis motorok ezek,csak az a baj velük,hogy túl kevés van belőlük az országban és ezért az alkatrészellátás nem a legjobb,a második,ha hosszú útra megy vele az ember,elunja magát rajta,mert olyan lassú.Van hozzá gépkönyvem,amit szívesen megosztok veletek,-csak a szkennelés ne lenne,de talán a télen.

    Üdvözlettel:Che
    OdinHEM, Fergusson és demeter kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Igen, én már keresgéltem, az alkatrész kérdés tényleg nem a legegyszerűbb. Mindenesetre megteszünk minden tőlünk telhetőt.
      Ma leadtam az első motoros "rutin" órát, a tanítvány pedig nagyon ügyes!
      Ha sikerül hozzászólást írnia, majd remélem ír mindenről.

      A gépkönyvvel kapcsolatban, ha járható út a kölcsönkérése, én szívesen szkennelem be és visszaküldöm épségben.
      sepy, OdinHEM és 4 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Kedves Demeter!

        Megoldjuk ezt a gépkönyv dolgot valahogy,-még nem tudom hogyan,de mint személyes jó ismerősnek,fórumtársnak és immár márkatársnak,egyenesen kötelességemnek érzem,hogy segítsek.A gépkönyv egy fektetett A4 formátumú elég sok lapos szerelési útmutató,Német,Angol és Francia szöveggel.Nekem Németországból hozták és másolati példány,de jó minőségű,jól olvasható.Meglehetősen nehéz volt beszerezni,de legalább van.Amikor az embernek szüksége van egy ilyen könyvre,nem nézi sem az árát,se a nehézségeket addig erőlködik,amíg sikerül beszerezni.

        Üdvözlettel:Che
        sepy, OdinHEM és 4 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Józsikám annak a gépnek az utazója azért kergetni fogja Demeter gépét! A mai bekamerázott utakon egyre nehezebb egy jót motorozni olyan igazi tempóban miről te is beszélsz. Szép gép Kittinek ha megmutatom felkiált az biztos, sok-sok balesetmentest majdan. Addig pedig lehet próbálgatni anno majd az oktató mondja meg a Tutit.

          Komment


            #6
            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Józsikám annak a gépnek az utazója azért kergetni fogja Demeter gépét! A mai bekamerázott utakon egyre nehezebb egy jót motorozni
            Nem értem mi a gond, elől nincs rendszám. Az út szélén álló autókba meg nézni kel befele amikor elhúzol mellette. A Pannóniával le tudok lassítani még időben 80-ról 50-re, akkor ezzel nem lehet gond (ezzel egy újjal egy könnyed mozdulat )

            Komment


              #7
              Sepy, ennek az SR-nek a megszerzését teljes mértékben Kitti motorja ihlette!
              Egyébként eddig mindhárom találkozó után felmerült a motor kérdés, első évben nagykerekű robogókat nézegettünk, Piaggio Liberty pl. Aztán az a kérdés leült, de visszatért a második találkozó után. Akkor már egy "motorabb" Yamaha YBR125 volt képben, de arról is lebeszélte magát. Az ideiről már úgy jöttünk el, hogy amint hazaérünk, üljek az internet elé és keressem az SR-t...
              Felvetettem a 250-es lehetőséget, aztán más is megerősítette Ildikó számára, hogy az lesz a jobb. Épp volt egy a közelben, 20 km-en belül. Nem kell tovább mondanom, mi történik mikor egy nő érzelmi alapon közelít meg egy járművet...
              Kezdő női motorosnak pont elég az a 20 lóerő és 135 kg tömeg, kellemesen motorozható, nekem mondjuk csak rövid távon, mert a termetemhez kicsi. Összehasonlításként meg, ha a Pannóniának egy ilyen normális váltója lenne, rengeteget javítana rajta.

              Komment


                #8
                Kedves Heeegany! Én mikor írtam, hogy egy jót motorozni az egyben egy olyan tempót is jelent.Arról is le lehet lassulni csak kicsit tovább tart addig fut a gép 100 métert. Értem és látom a mosolyt az arcodon. Arról volt szó egy jót motorozni!!!.

                Komment


                  #9
                  sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kedves Heeegany! Én mikor írtam, hogy egy jót motorozni az egyben egy olyan tempót is jelent.Arról is le lehet lassulni csak kicsit tovább tart addig fut a gép 100 métert. Értem és látom a mosolyt az arcodon. Arról volt szó egy jót motorozni!!!.
                  Hát tény hogy jobb úgy motorozni hogy nem kell minden, az út szélén álló autóba benézni hogy nincs-e véletlen benne egy szupertrafi

                  Komment


                    #10
                    Hát tény hogy jobb úgy motorozni hogy nem kell minden, az út szélén álló autóba benézni hogy nincs-e véletlen benne egy szupertrafi
                    Nem leselkedni kell!Hanem betartani a sebességet!Lakott terület:100.....Ország ót:160 körül Autó pálya:??????????......és a fény sebesség között!...persze ezt a mi járműveink nem bírják!Egyedül a lakott területnél lehet veszély!
                    Szerintem azért nem szabad lassan menni mert van ideje eldőlni a mocinak!...........de az ,,Istenért" nehogy valaki komolyan vegye!Ez csak tréfa lenne!
                    Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2016 aug. 09, 13:52.

                    Komment


                      #11
                      apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Nem leselkedni kell!Hanem betartani a sebességet!Lakott terület:100.....Ország ót:160 körül Autó pálya:??????????......és a fény sebesség között!...persze ezt a mi járműveink nem bírják!Egyedül a lakott területnél lehet veszély!
                      Szerintem azért nem szabad lassan menni mert van ideje eldőlni a mocinak!...........de az ,,Istenért" nehogy valaki komolyan vegye!Ez csak tréfa lenne!
                      Nem tudom miről beszélsz. Több mint 3 éve nincs km óra a motoromon

                      Komment


                        #12
                        Nem tudom miről beszélsz. Több mint 3 éve nincs km óra a motoromon
                        Az nem is kell!MI!!!!Régi motorosok ,,fillhallásra"megyünk!

                        Komment


                          #13
                          apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Az nem is kell!MI!!!!Régi motorosok ,,fillhallásra"megyünk!
                          Én alig 4 éve motorozok. De kb így tanultam meg valamilyen szintem motorozni. Csekk meg még egy se jött

                          Komment


                            #14
                            heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            4 éve motorozok
                            na , már tudom , jövőre -amig hátula teraszon iddogálunk - ki törli végig a motorokról az út porát

                            Komment


                              #15
                              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              na , már tudom , jövőre -amig hátula teraszon iddogálunk - ki törli végig a motorokról az út porát
                              Oké, viszek nagynyomású mosót

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X