Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ildikó - Yamaha SR 250

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Oké, viszek nagynyomású mosót
    Olyan lesz az mint a szinkronizálás!Vagy az éjfélkor volt?
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #17
      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Olyan lesz az mint a szinkronizálás!Vagy az éjfélkor volt?
      Főnökömnek van egy kis, 1000bar-os, benzines mosója(hogy még hosszabbító se kelljen). A rákötött betont úgy kapja le az állványelemekről mint egy normál mosó a friss sarat a kocsiról. Na mondjuk azt elkérem tőle, a motor után kötöm és irány keszi

      Komment


        #18
        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Olyan lesz az mint a szinkronizálás! Vagy az éjfélkor volt?

        .... na , látod ! azt nem lehet 4 év alatt megtanulni

        Komment


          #19
          demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kedves fórumtagok!

          Amíg a regisztráció utáni visszaigazoló emailre várunk; bár az én közvetítésemmel, de kérlek fogadjátok szeretettel itt a fórumon is az én kedves feleségemet!
          '82-es évjáratú új szerzeményével a jogsi után az OT rendszám megszerzése és a jövő évi találkozón való saját jogú részvétel az elhivatott célja.

          [ATTACH=CONFIG]33462[/ATTACH]
          Szívből gratulálunk az új gépedhez !
          Erzsike kicsit irigy hogy ilyen bátor voltál és már motoroztál is !
          Ő nem tudja magát rászánni hogy kiprobálja a kis 50 ccm-s jawát amire nég jogositványa is van !

          Üdv és sok sikert a jogsi megszerzéséhez !

          Erzsike és Gábor

          U.I.: Mikor jöttök felénk ?

          Komment


            #20
            Nagyon köszönjük!
            Nagyon szeretne válaszolni és írni Ildikó is, de a fórumos regisztrációs megerősítő email azóta sem jött meg...
            Kérlek Gábor, egy email-es elérhetőséget privát üzenetben küldj nekem, hogy a csajok is tudjanak beszélgetni.

            Komment


              #21
              demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nagyon szeretne válaszolni és írni Ildikó is, de a fórumos regisztrációs megerősítő email azóta sem jött meg...
              Nem vagyok profi ebben sem, de nem lehet hogy ugyanarra az emilcímre nem küld egy másodikat, hogy egy ember csak egyszer, egy néven tudjon regisztrálni?????

              Komment


                #22
                Nem ez történt, regisztráltunk neki saját névvel és email címmel. Eddig OK, be tud lépni, de hozzászólást írni csak akkor tudna ha megkapta volna regisztráció után az aktiváló linket a megadott email címre. De azóta sem jött ilyen mail.

                Komment


                  #23
                  De azóta sem jött ilyen mail.
                  Lehet már kérdezték, ill. nézted...
                  Levélszemétben / spam-ben / "promóciók" fülön (nem tudom milyen fiókot használtok, gmail/freemail/stb.) nézted már?
                  Volt hogy én is ott találtam rá regisztrációt megerősítő visszaigazolásra...

                  Komment


                    #24
                    Volt hogy én is ott találtam rá regisztrációt megerősítő visszaigazolásra...
                    A Chrome-ra jellemző (időnként) hogy oda rak fontos dolgokat.....nekem is az van, jártam már így, sajnos.

                    Komment


                      #25
                      Waterfox-ot használ.
                      Amúgy gmail és minden fülön és mappában néztük, kerestem az emailfiókban a veterán, veteren szóra is, semmi.
                      Ettől többet sajnos nem tudok elkövetni.

                      Komment


                        #26
                        Nézd meg a kukába, gmail miatt nekem már ment el komplett weboldalam mert a kukába rakta a fizetési felszólítást...

                        Komment


                          #27
                          Sehol semmi. Regisztráltam egy kamut próbából, 10 perces mail-lel, amit meg lehet hosszabbítgatni. No abban aztán semmilyen almappa nincsen és oda sem jött semmi. szerintem vagy nem automatikus és talán admin szűri "kézi erővel" vagy ha automatikus, akkor nem működik. De így hiába várunk új tagokat a fórumra, nem jutnak be...

                          Motor téma, lőttem egy képet az igénytelen féklámpakapcsoló átalakításról:

                          Click image for larger version

Name:	féklámpakapcsoló.jpg
Views:	1
Size:	124.2 KB
ID:	149484

                          Egyrészt ocsmány, másrészt összetekert drót rugó helyett ugye...meg abba a lyukba a fékkar visszahúzó rugónak kéne lenni akasztva ahol a drót van. Rugó így persze nincs, de azért visszamegy...
                          Mondjuk nem csodálkozom, egy a maga idejében itthon soha nem forgalmazott "nyugati" (vagy nagyon keleti?) motor 1992-ben bekerül az országba, mondjuk Németországból. És azért még több mint tíz évnek el kell telnie valahogy a kényszerű javításokkal, míg széles körűen elérhetővé válik az internet és ezáltal szélesebb körű az alkatrész hozzáférés.
                          Na mindegy, egyelőre nem világos, az eredeti kapcsoló helye, vagy ha lehet egy tippem, ennek a kapcsolónak az odahajtogatott lemez konzolának a helyén levágták a vázról.

                          Komment


                            #28
                            Regisztráltam egy kamut próbából, 10 perces mail-lel, amit meg lehet hosszabbítgatni. No abban aztán semmilyen almappa nincsen és oda sem jött semmi. szerintem vagy nem automatikus és talán admin szűri „kézi erővel” vagy ha automatikus, akkor nem működik. De így hiába várunk új tagokat a fórumra, nem jutnak be...
                            Gondolom, írtál már (vagy beszéltél?) TZ-vel vagy valamelyik moderátorral, hogy mi a helyzet??? Ha nem,akkor ez a következő állomás, mert mi sem tudunk (ez ügyben ) tenni semmit, kivéve a saját tapasztalatainkat megosztani Veled.

                            Komment


                              #29
                              Anno nekem email cím váltásnál volt hasonló. TZ-nek írtam és megoldotta amint visszatért a nyaralásról.
                              Gondolom itt is ő tudhat segíteni.

                              Komment


                                #30
                                valamelyik moderátorral,
                                Mi moderátorok nem láthatjuk a regisztrációval összefüggő dolgokat. Ilyen problémákkal az adminok tudnak csak valamit kezdeni.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X