Közlemény

Collapse
No announcement yet.

set79 P10H

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    set79 P10H

    Sziasztok!
    Set vagyok és 1993 óta vagyok tulajdonosa egy Pannonia P10H-nak.(14 éves voltam akkor).
    Ötezer forintért sikerült megvásárolnom egy vén alkoholistától, egy kosárban kaptam meg az egészet.
    Összeraktam, motoroztam, majd a korlátlan jogsi letétele után leműszakiztattam. Jelenleg nem használom sokat, nyaranta pár 100km-re előveszem, megjáratom. Most állt 6 évet és idén szeretném újra műszakiztatni. Szerencsére csak a fékdobok felszabályozássásra lesz szükség véleményem szerint.
    Hát nagyjából ennyi!
    Szép napot!
    set

    #2
    Szia minálunk!

    Szeretem ha erősödik a pannóniás arány...
    Ricsi95D, Titus és set79 kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Lecsutakolom, és rakok fel képet!
      sepy, mátéapu és 4 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        —¹Azt azért megjegyezném , hogy nem csak a panyós kör bővült -----hanem az ízes magyar hangzású n.nevek köre is




        De legalábbis , a beszélgetés közben jól kimondhatók köre mindenképp . Kezd olyan "ügyosztályos " lenni a dolog itten .
        Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 júl. 31, 18:18.
        Fergusson kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Kezd olyan „ügyosztályos” lenni a dolog itten .

          Igen van aki már titkolja a számait.....
          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 júl. 31, 18:20.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #6
            Mert a joker az ízes magyar , ugye?
            Pont a névbe sikerült belekötni csak?
            Gratulálok!
            Látom, sikerült levenni a lényeget!
            Remélem te csak valami elrettentő példa vagy itt és nem a fórumot reklámozod..
            Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 júl. 31, 18:19.
            joker kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Ki is javítottam magam - talán feltűnt ? -ott lentebb .

              Mi a fenéért kötnék beléd , így ismeretlenül ?? Vagy már máshol azt tették veled ?

              A lényeget igazából a rövid önéletrajzod alapján én nem tudom "levenni" - de látom szerencsére Te egy gyakorlott ember és helyzet , ismerő-felismerő vagy .

              Igen , jól látod én vagyok itt a hivatalos TROL . De nyugodj meg a többiek nem ilyenek .


              -----------de azért tényleg érdekel , ez a rögtön inkább támadok mintsem kérdezek , dolog -ez mitől alakult ki ?
              Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 júl. 31, 18:19.

              Komment


                #8
                Mitől alakult ki? Az ilyenektől mint TE!!!
                Én normálisan bemutatkozok, a nickemet kb. 20 éve használom különböző fórumokon, de idáig rajtad kívül senkinek sem szúrt szemet!
                Nagyon sajnálom, hogy nem a hozzászólásom tartalma fogott meg, hanem a nickem. Ez téged minősít!
                Ma regisztráltam, de már meg is bántam! Pedig ahogy írtam, nem ma kezdtem a Pannoniázást.
                Végül is idáig is meg voltam a fórum nélkül, nem halok bele, ha ez így is marad!
                De azért sajnálom, hogy egy ember miatt alkotok véleményt a Veterán Fórumról!
                Szép napot!!!

                Ui: Remélem az Adminok is olvassák!
                Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 júl. 31, 18:20.

                Komment


                  #9
                  Miért kell ezt csinálnotok ? Nem is értem ! Ez itt nem szokás ! Örülünk hogy bővült a társaságunk, és azt sem értem Joker , ( aki egyébként nagyon őszinte ,de rendes és szeretetre méltó ember ) miért ellenséges ! Maradj köztünk, és barátkozz meg Jokerrel ! Majd 1 év múlva személyesen is lesz alkalmatok " Békülni "! Tiszta ????
                  Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 júl. 31, 18:20.

                  Komment


                    #10
                    Jokernek az nem tetszik most, hogy a moderátor nevét sem tudja kimondani...De kezdjétek szépen előről az egészet, azt ajánlom. A részemről üdvözöllek a Fórumon, itt pedig ennél több elhajlást nem fogok engedni...
                    Ez itt marad elrettentő példaként, viszont ha továbbra is csak a poénkodás és a kötekedés megy, akkor törlöm az egész posztot a bemutatkozásig. Ne gondolja senki, hogy több jog illeti meg, mert régebb óta itt van, vagy több hozzászólása van. Ha engem is így fogadnak 7 éve, akkor már itt sem lennék.
                    Én is bocsánatot kérek, hogy későn reagáltam set79, és várjuk a képeket a motorodról.
                    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 júl. 31, 18:15.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      #11
                      Erre semmi szükség, részemről elfelejtve! Tudod, okos enged...
                      A képeket nemsokára postolom és örülök, hogy eme csoport tagja lehetek!
                      Szép estét mindenkinek, Jokernak különösképp!

                      Komment


                        #12
                        Üdv a fórumon set79! Remélem nem "kergettek el" a fiúk! Jó társaság ez nagyon (az itt eddig felszólalókat is beleértve), remélem maradsz, hogy ezt be is tudjuk bizonyítani! A srácok szerintem csak a jövő évi találkozóra gyúrnak már, mivel nagyon sok pohár páleszt le lehet gurítani a kibékülés jegyében, ráadásul széppé teszi a hangulatot az ilyen nemes gesztus, így addig próbálnak annyi emberrel összeveszni, amennyivel csak lehet.
                        Várom a képeket a gépedről!

                        Ti meg bírjatok magatokkal, mert Tibi a kapuja előtt felejt egy Bükkben kiásott vasat annak, aki nem viselkedik!
                        Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2017 júl. 31, 20:23.

                        Komment


                          #13
                          Tudod, okos enged...

                          Szép estét mindenkinek, Jokernak különösképp!

                          itt pedig ennél több elhajlást nem fogok engedni...

                          ........??
                          ,

                          - - - Updated - - -


                          Ti meg bírjatok magatokkal, mert Tibi a kapuja előtt felejt egy Bükkben kiásott vasat annak, aki nem viselkedik!
                          Ezt meg be kellene írni az aranyköpések nagykönyvébe ! Ezt élőben hallani -mindent megért !

                          Komment


                            #14
                            Szervusz Set! Én is üdvözöllek. Nem tudom mi volt, ami Wsieversnél ekkora radírozási kényszert indított el, de biztos oka volt rá. Amúgy az ilyen mértékű moderálás itt nem szokványos, és nem is lesz az remélem.

                            Örülök, hogy régi pannóniásként csatlakoztál. Tetszik a bemutatkozásod. Kb egyidősek lehetünk. Légy aktív tagja közösségünknek és lássuk a képeket.

                            Komment


                              #15
                              Ti meg bírjatok magatokkal, mert Tibi a kapuja előtt felejt egy Bükkben kiásott vasat annak, aki nem viselkedik!
                              Ezt meg be kellene írni az aranyköpések nagykönyvébe ! Ezt élőben hallani -mindent megért !
                              Viszont ezt én törölném!!

                              Nem minden publikus!!!Tudtommal:ti is cenzurázzátok a kimenő vidiket...........
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X