Közlemény

Collapse
No announcement yet.

set79 P10H

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Nagyon viccesre békülte magát az egész csapat. (taluga tényleg igazad volt, hogy egy iskolás osztályt is könnyebb kezelni)
    Még tart a felfokozott izgalmi állapot, ezt betudom annak, de ennyi békülőpálinkája senkinek sem lessz jövő ilyenkorig.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #17
      (taluga tényleg igazad volt, hogy egy iskolás osztályt is könnyebb kezelni)

      ........főleg ha : "felügyelet nélkül gondolkodnak "............

      - - - Updated - - -


      de ennyi békülőpálinkája senkinek sem lessz jövő ilyenkorig
      .....ne félj !!! a tiédet megőrzöm amit "véletlen ott feledtél " - büntiből együtt isszuk meg

      Komment


        #18
        Én nem szerettem volna ekkora kavarodást itt, tényleg csak a csapathoz szerettem volna csatlakozni. Kicsit sajnálom, hogy a most ide tévedők nem látják az előző irományokat, így nem tudnak teljesen objektívak lenni, de nem is ez a lényeg úgy gondolom.
        A képek hamarosan jönnek, ahogy ígértem.
        Szép estét!

        Komment


          #19
          Kicsit sajnálom, hogy a most ide tévedők nem látják az előző irományokat, így nem tudnak teljesen objektívak lenni, de nem is ez a lényeg úgy gondolom.
          Ha kijelölik a kérdéses hozzászólás részt, láthatják. Ezért nem is töröltem. A hírfolyamban is szerepel. Azért választottam ezt a megoldást a törlés helyett, hogy így nem ez tűnik szembe elsőnek, viszont még itt van, hogy maga a beszélgetés ne tünjön összefüggéstelennek. Ahogy CZsolti is elmondta, ez volt jó rég óta az egyik legnagyobb beleszólásunk a beszélgetés menetébe moderátorként.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #20
            Akkor én most híres lettem!

            Komment


              #21
              Kedves Set79!

              Üdvözöllek a fórumon és remélem jól fogod érezni magad a társaságunkban és úgy gondolom,hogy csatlakozva vagy a csapathoz.

              Volt alkalmam elolvasni a fentebb törölt bejegyzéseket és úgy gondolom,hogy azok minden sértő szándék nélküli "kötözködésnek" tekinthetők.

              Szeretném elmondani neked,hogy éppen a hétvégi Tiszakeszi fórumtalálkozón vetettük fel páran (nem mindenki vett részt ezen a beszélgetésen),hogy milyen marhaság ez a nick név,mert már többször találkoztunk személyesen,de valójában nem mindenkinek tudunk az arc elé nevet illeszteni és ez nem jó.Nem jó azért sem mert,ha a számítógépes világban valamilyen oldalfeltörés van,mint előfordult az már többször a múltban nem tudjuk egymást keresni,hogy valamilyen közös megoldást találjunk a problémára.

              Azt tudd,hogy mi minden új belépőnek örülünk és nem akarunk senkit elriasztani,aki nem ajtóstól ront a házba,stílusában nem sért senkit,nem durva,kioktató,vagy lekezelő.Alapjaiban segítőkészek és összetartóak vagyunk,-természetesen vannak összekoccanások,de ez soha nem adódik rosszindulatból.

              Baráti üdvözlettel:Che (Kotasz József Orosháza)

              Komment


                #22
                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Viszont ezt én törölném!!

                Nem minden publikus!!!Tudtommal:ti is cenzurázzátok a kimenő vidiket...........
                Azért fogalmaztam virágnyelven! Így csak azok értik, akik ott voltak tegnapelőtt!

                - - - Updated - - -

                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ........főleg ha : "felügyelet nélkül gondolkodnak "............

                - - - Updated - - -




                .....ne félj !!! a tiédet megőrzöm amit "véletlen ott feledtél " - büntiből együtt isszuk meg
                ..........................................................

                - - - Updated - - -

                wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nagyon viccesre békülte magát az egész csapat. (taluga tényleg igazad volt, hogy egy iskolás osztályt is könnyebb kezelni)
                Még tart a felfokozott izgalmi állapot, ezt betudom annak, de ennyi békülőpálinkája senkinek sem lessz jövő ilyenkorig.
                Pedig szabin vagyok... Még jó, hogy ezt itt neked kell csinálni...

                - - - Updated - - -

                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ........??
                ,

                - - - Updated - - -




                Ezt meg be kellene írni az aranyköpések nagykönyvébe ! Ezt élőben hallani -mindent megért !
                Az biztos!!! Miért kellett erre négy évet várni, hogy végre elkezdj erről mesélni?!?!

                Komment


                  #23
                  taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ti meg bírjatok magatokkal, mert Tibi a kapuja előtt felejt egy Bükkben kiásott vasat annak, aki nem viselkedik!
                  Szerintem itt, Borsod megye szívében egy, a kapuban lévő vas nem sokáig lenne a kapuban. Mire én felkelek az már nem lenne ott

                  - - - Updated - - -

                  taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                  Volt alkalmam elolvasni a fentebb törölt bejegyzéseket és úgy gondolom,hogy azok minden sértő szándék nélküli "kötözködésnek" tekinthetők.
                  Ha jobban megnézed nem törölte. Csak átment a szövegen a fórumháttér színű teddy hengerrel
                  (ha kijelölöd olvashatóvá válik)

                  Komment


                    #24
                    már nem lenne ott
                    Ma 2-3 órára kint felejtettük a Magas emelésű békát a háztól 10-15 méterre az utcán ! Ott volt !
                    Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2017 aug. 01, 18:11.

                    Komment


                      #25
                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ma 2-3 órára kint felejtettük a Magas emelésű békát a háztól 10-15 méterre az utcán ! Ott volt !
                      Biztos nem volt megfelelő a széljárás. Nem tudták kiszagolni a vas szagát
                      (vagy rajta felejtettétek a kutyát? )

                      Komment


                        #26
                        Nem olvastok figyelmesen!- a maradás oka nem szeretik a békahúst.

                        Komment


                          #27
                          nem szeretik a békahúst
                          A Braziloknál nem őshonos ?

                          - - - Updated - - -

                          (vagy rajta felejtettétek a kutyát? )
                          Ezt ? Egy kis simogatásért, még le is húzta volna a sarokig !Click image for larger version

Name:	SAM_0730.jpg
Views:	3
Size:	183.9 KB
ID:	152438

                          Komment


                            #28
                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ma 2-3 órára kint felejtettük a Magas emelésű békát a háztól 10-15 méterre az utcán ! Ott volt !
                            Mivel munkaeszköz a fent említett tárgy, így marad....

                            Komment


                              #29
                              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                              Ezt ? Egy kis simogatásért, még le is húzta volna a sarokig ![ATTACH=CONFIG]36847[/ATTACH]
                              Tény, hogy nem egy vadállat(még a villámlás se zavarja). De ha csak üdvözlésképp vakkant egyet már az elég tiszteletet parancsoló

                              Komment


                                #30
                                Hát ez a kutyus valami falat - most még. Mekkora lesz ha nagy lesz?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X