Közlemény

Collapse
No announcement yet.

set79 P10H

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Click image for larger version

Name:	SAM_1103.jpg
Views:	1
Size:	194.4 KB
ID:	152473
    Mekkora lesz ha nagy lesz?
    Ekkora !..................................

    Komment


      #32
      Szép kutyus. Remélem nem fél a macskától !

      Azért ha ez ül a békára, akkor az nem megy sehova.
      Utoljára szerkesztve a következő által: CZsolti; 2017 aug. 02, 23:17.

      Komment


        #33



        Na végre sikerült lencsvégre kapnom![emoji1]
        Gyors raktam is bele pár km-t.


        Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

        Komment


          #34
          Szép ez a motor! Jöhettél volna vele Keszire is!

          Komment


            #35
            Szép ez a motor! Jöhettél volna vele Keszire is!
            És ott aztán jól kibékülhettünk volna.

            Komment


              #36
              Miért, összevesztünk?[emoji1]
              Amúgy igazából arra vagyok "büszke", hogy A-tól Z-ig minden a saját kezünk munkája egy barátommal tizenpárévessen. Mind a motor, a festés, de még a csikozás is. 20 éve így néz ki.


              Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

              Komment


                #37
                És ott aztán jól kibékülhettünk volna.
                Miért, összevesztünk?
                Ez a dolog itt a fórumon valami olyasmi mint a Legényanya filmben a "Béláim, gondolkodjunk".
                Én az idén még sajnos nem békültem senkivel

                Komment


                  #38
                  Én az idén még sajnos nem békültem senkivel
                  Nekem sem sikerült, sajnos....(pedig, még úton is voltam... ) Na de nem baj, Kedves Dongos....majd egyszer csak...

                  Komment


                    #39
                    Vártalak pedig nagyon Keszire,de nem jöttél,-pedig hiányoztál a csapatból,éppen úgy mint Bokor,vagy mások akikkel már találkoztam,de most nem jöttek el.

                    Az idei békülősdiből,úgy gondolom jobb,hogy kimaradtál,mert így legalább szombat reggel nem kellett keresgélned azt a vasabroncsot,ami a koponyádat összetartsa.Mint a videó tanúsítsa,-elég keményre sikeredett a számtalan kibékülés,de most legalább teljes béke van,egy évig.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      #40
                      elég keményre sikeredett a számtalan kibékülés
                      Már kis híján világbéke lett a dologból?

                      - - - Updated - - -


                      Kedves Dongos...majd egyszer csak...
                      Így van, bízom benne.
                      Inkább egyszer csak, mint csak egyszer

                      - - - Updated - - -


                      Vártalak pedig nagyon Keszire,de nem jöttél,
                      Köszönöm!
                      A Trophy bírta volna, nagyon szépen futkorász mostanában.
                      Most bennem volt a "rendszerhiba"

                      Komment


                        #41
                        Most bennem volt a „rendszerhiba”
                        Békülés= rendszer újraindítása

                        Komment


                          #42
                          Szervusztok!

                          Amennyiben a békülés=rendszer újraindítása (nagyon tetszik nekem),akkor nagyon jó lenne,ha a világ összes politikusa jól,de nagyon jól kibékülne egymással.

                          Nem tudom felétek milyen meleg volt ma,de errefelé nagyon,-szinte gátolt a gondolkodásban,-többször is megmártóztam a dagonyában (háromhurkás felfújható gyerek locsi-pocsi),de az is úgy felmelegedett,hogy több vödör hideg vízzel kellett hűteni.A szomszédoktól a disznó ganéból,áramlik a bűz és a legyek tömkelege,-szóval jól elvagyok.

                          Van jópár privát levelem,amit meg kellene válaszolnom,de most nincs lelki erőm hozzá,-elnézést kérek az érintettektől,pótolni fogom.

                          Egy héttel ezelőtt sokkal jobb volt.

                          Üdvözlettel:Che

                          Komment


                            #43
                            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem tudom felétek milyen meleg volt ma

                            Üdvözlettel:Che
                            Bodrogkeresztúr, Magyar Motoros Weekend. Ekkora túrán még sose voltam(több mint 100 motoros azt mondták) szóval mentem a túrára(az ismerőseim akikkel mentem inkább nem mentek) Hát, elég kegyetlen volt gépnek és embernek is. Helyenként kilométereken keresztül 20-30-as tempó. A vashenger a kevlár szövésű motoros farmeren keresztül is égette a lábaim... De azért úgy összességében jó volt. kb 220km.


                            A lánc megint eléggé laza volt mire hazaértem. Valahogy lelazult az excenteres állítós anyája. Kicsit jobban meg akartam húzni, jó nagy pattanás. Még az a maradék menet is leszakadt az anyáról és a tengelyről is... De a gondot is valószínű az okozta hogy már eddig se sok menet volt rajta...

                            Komment


                              #44
                              De a gondot is valószínű az okozta hogy már eddig se sok menet volt rajta...
                              Van tartalék,vagy ez volt a legjobb???

                              Pontos leírást kérek a szükséges alkatrészre.Utána kajtatok:elvileg van mindenem,de már ajándékozgattam így nem biztos!
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                #45
                                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Van tartalék,vagy ez volt a legjobb???

                                Pontos leírást kérek a szükséges alkatrészre.Utána kajtatok:elvileg van mindenem,de már ajándékozgattam így nem biztos!
                                Van a padláson még egy váz meg egy lengővilla. Csak van hozzá ilyen is, de én ilyen melegbe fel nem megyek a padlásra.
                                Szóval jövőhéten veszek egy új anyát rá, esztergálok egy hézagolót és nemes egyszerűséggel kijjebb, a még egészséges részen húzom le.
                                Aztán ha hűvösebb lesz akkor megyek a padlásra és áttúrom a készletet

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X