Közlemény

Collapse
No announcement yet.

set79 P10H

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    a még egészséges részen húzom le.
    Ha már nem leszel szakszerű,kérlek hegeszd le ha beállítottad annak már nem számít.Nem szeretném ha kevesebben lennénk,egy kis hanyagság miatt!!!!!
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #47
      Az is gond, hogy ezek a mai láncok úgy nyúlnak mint a rágógumi. Én is Kitti motorján indulás előtti napon lánc feszesség beállítást csoda spréy és a várt esemény kb. 600 km-t ment azóta és oly laza mint az a bizonyos Riga lánc! A régi szép időkben egy Favorit láncot max. + 1X kellett állítgatni egy szezonban a mostaniak meg gagyik. Igaz én a grafitos faggyúba áztatást tartom lánc kezelésnek mert a spréy csak a görgőket keni külsőleg holott a csapokat ez nem keni. Az "O" gyűrűs láncok esetén meg csak lelki ismeret megnyugtató a láncsré- igaz akkor nem fogyna ennyi.

      Komment


        #48
        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ha már nem leszel szakszerű,kérlek hegeszd le ha beállítottad annak már nem számít.Nem szeretném ha kevesebben lennénk,egy kis hanyagság miatt!!!!!
        Kb 20-25m a kilógó menet. Az anya meg 10mm. Szóval a tövénél van 10m elnyalódva, a többi épp.

        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az is gond, hogy ezek a mai láncok úgy nyúlnak mint a rágógumi. Én is Kitti motorján indulás előtti napon lánc feszesség beállítást csoda spréy és a várt esemény kb. 600 km-t ment azóta és oly laza mint az a bizonyos Riga lánc! A régi szép időkben egy Favorit láncot max. + 1X kellett állítgatni egy szezonban a mostaniak meg gagyik. Igaz én a grafitos faggyúba áztatást tartom lánc kezelésnek mert a spréy csak a görgőket keni külsőleg holott a csapokat ez nem keni. Az "O" gyűrűs láncok esetén meg csak lelki ismeret megnyugtató a láncsré- igaz akkor nem fogyna ennyi.
        Arany favorit van rajta. Villa persely csere előtt nem igazán állítgattam, nem is volt rá szükség. Most meg úgy tűnik az a gond hogy elmozdul a lengővilla és ezért lazul a lánc...

        Komment


          #49
          Ha az a Favorit lánc még eredeti Che gyártmány lenne és nem Chinában készülne jelentene valamit az " Arany Favorit " kifejezés de még sokáig lazuljon az a lánc akkor még azt jelenti kergetjük a vasakat!

          Komment


            #50
            ...Lehet, hogy nem is a lánc a gyenge, hanem a motor túl erős???

            Komment


              #51
              Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              ...Lehet, hogy nem is a lánc a gyenge, hanem a motor túl erős???
              Hát, sok mai lánchoz még egy batetta is erős lenne

              Hogy hol gyártják nem tudom. A láncszemekbe bele van ütve hogy CZ, a doboza meg már nincs meg. Nyúzom már vagy 2-3 éve.

              Komment


                #52
                A láncszemekbe bele van ütve hogy CZ,
                Nem olyan rossz az,csak a rögzítéseket old meg!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #53
                  És még egy cseréld le a lánckereket mert mint mondottad az már lassan csere érett, bár az lenne a legjobb ha ezt a szezont így futnád le és a téli nagyszervízen pedig cserélnéd a kerekeket lánccal együtt. A láncot fürdesd a régóta emlegetett grafitos faggyúba és 2 szezonnal többet bír majd.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X