Közlemény

Collapse
No announcement yet.

A Pannónia motorok története

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A Pannónia motorok története

    Írd be a keresőbe: Hir tv retrográd Pannónia motorok története. ( Vagy aki tudja töltse fel )




    Most látom sricsi70-nel majdnem egyszerre nyomtuk az entert

    #2
    -t5- kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Laikusokat kicsit meg tud zavarni ez a műsor kicsit, jó volt csak volt pár valótlan dolog, meg nem helytálló felirat a Hír tv részéről.
      Volt egy felirat ami valahogy úgy volt készültek Pannóniák bordó majd fekete és almazöld szinben. A sorrend nem a legjobb.
      -t5-, joker és kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Nagyon finoman fogalmaztál--szerintem igy szépül a mult-igy keletkeznek a legendák-ez a Pöcskei Zoltán az igazán "megélhetési"pannóniás .( de persze ez bizonyára csak az én véleményem ,amit nem erre a riport megnézésre alapozok,saját tapasztalatok,események mondatják velem ezt )
        -csak egy példa:szerintetek hány jó vételt nyult le előletek (valaki ? )aki még a Veterán ujság megjelenése elött 2 héttel megjelent a vidéki bácsinál --hallottuk hogy eladó a..... kezdetü szöveggel?
        barna, kollarg és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nagyon finoman fogalmaztál--szerintem igy szépül a mult-igy keletkeznek a legendák-ez a Pöcskei Zoltán az igazán „megélhetési” pannóniás .
          Hogy került a képbe nálad ez a Pöcskei Zoltán ? A riportban Ocskay Zoltán járműtörténész, és Lackner Pál gépészmérnök szerepelt szakértőként.

          Komment


            #6
            kollarg kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Pöcskei - Ocskay
              Ezt már én is hallottam, de nem akartam elhinni!
              A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

              Komment


                #8
                Mert megismertem néhány mozzanatát a munkásságának---és igazán nem szeretnék megbántani eggyetlen földmüvest sem -hogy velük azonos névvel illesem.
                Hangsújozom saját tapasztalataim ill. hozzám közel álló hiteles emberek elbeszélése alapján irom amit írok.
                Alátámasztani itt nem tudom ,mert nem szeret ném a moderátorokat dolgoztatni,de ha alkalom adódik egy kis beszélgetésre és valakit érdekel -mesélek.

                Talán nem véletlen- ApaE-reagálása sem .....
                -t5- kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  valakit érdekel -mesélek.
                  Úgy tűnik ,csak én nem értem hogyan lehet egy embernek két vezetékneve ?! Joker vagy ApaE . Privátba beavatnátok. ( Hogy senki személyiségi jogait ne sértsük meg ) Érdekelne a történet nagyvonalakban.

                  Komment


                    #10
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Úgy tűnik ,csak én nem értem hogyan lehet egy embernek két vezetékneve ?!
                    Úhy tűnik én is lemaradtam valamiről az elmúlt években. De sebaj, ha végre odaérek egy fórumos találkozóra, akkor majd megkérdezem Joker-t vagy ApaE-t.
                    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                    Komment


                      #11
                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Úgy tűnik ,csak én nem értem hogyan lehet egy embernek két vezetékneve ?!
                      nézd a vezetéknevét "kei" nélkül...

                      Komment


                        #12
                        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Privátba beavatnátok. (Hogy senki személyiségi jogait ne sértsük meg) Érdekelne a történet nagyvonalakban.
                        Kérhetnék egy "rejtett másolatot" abból a privátból!
                        A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                        Komment


                          #13
                          Hmm hogy kellene eljutni egy találkozóra...

                          Komment


                            #14
                            Intrepid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            nézd a vezetéknevét „kei” nélkül...
                            Nézem, nézem , de a " kukacon " kívül semmi nem jut eszembe róla.

                            Komment


                              #15
                              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nézem, nézem , de a „kukacon” kívül semmi nem jut eszembe róla.
                              na, hát akkor látod a lényeget!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X