Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ellopott motorok

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Urak , Hölgyek !

    Sok krimit néztek , aztán a végén mentek a dutyiba ,azzal a bizsergető jó érzéssel hogy jól szétütöttükaszájátaköcsögnek .Nem akarok itt felsorolni vég nélkül példákat az önbiráskodásból ill. a szem . jogok megsértése miatti "szopásról " .

    Az én véleményem az hogy az értékeket jó el kell zárni (mindenkinek lehetőség szerint ) --az eladni kinált dolgot megtekintésre mindig el kell különíteni a garázs többi részétől ----csak egy embert szoktam mindig beengedni ( ...ki a vevő ? -te ? akkor gyere be -a haverod marad... )

    Az eladás --NEM ! -MÚZEUM LÁTOGATÁS

    Aztán végül , a saját találmányom , ami nem óv meg a lopástól ,de végül is , valahol , értéktelenné vagy értékessé teszi a motorjaimat . Van egy jel amit minden alkatrészbe beleütök ( és nem csak fődarabba hanem mindenbe -ami nem edzett ) és azt fotóval és egy sor szöveggel -pontos hely meghatározással --dokumentálom . Mint egy jóféle "GÉPKÖNYV "

    Ezért pl. egy börzén árult alkatrészben is azonnal -igazolhatóan -felismerem a sajátom . Ez talán egy jó ötlet , és ha több ember összeáll --ebből lehetne egy nem "veszélyes " adattárat csinálni .
    OdinHEM és kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Mi ismerjük egymást ? ugye ? gsx r 1100 basi ? ... már anyi fedö név van hogy el veszek benne !
      nem tudom hogy kéne privátba irnni neked , de majd ki okosit valaki !

      a motort el adtam 2 kategoriára fel ujitott , de a tag árulja most is és mivel én ujitótam szolt nekem ....

      minden renbe vele egy müszaki kell rá 600-700 pénzt gondol rá az ember itt az emalem

      Taschner@ citromail .hu egy link , de van sok képem rola

      Suzuki GSX-R1100 - Motoros fórum - SportMotor

      ha nem jó helyre irtam bocs üdv taschner motor service

      Komment


        #33
        uxa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        A kamera azt a részt lássa ahol ésszerűen a lopó autót láthatja az utcában,rendszámát mindenképp.
        Esetleg még egy az udvar azon részére irányítva,ahol el kell haladniuk.
        Valami olyan riasztó is kell,ami csak téged riaszt, hogy baj van.Mozgás vagy inkább nyitásérzékelő a kapun, hogy legyen időd szólni a segítségnek,rendőrségnek telefonon,de ők ne vehessék észre amikor benyitnak a kapun!!!
        Barátaim !
        Ha kérdésetek van ezzel kapcsolatban, talán tudok segíteni. Itt a főállású munkahelyem honlapja.http://www.mesteralarm.hu/magunkrol.html

        Komment


          #34
          korátsem fogást keresnék rajtad , de ha ..... majd az általad meg jelölt sárvédöt meg látod a Szigetszentmiklosi börzén ............ mit foksz csinálni ? elveszed az árustol ........ Te leszel a tolvaj !

          meg vered ? ........... téged vissz a rendör

          elö adod ,hogy azon a 42.5 éves sárvédön az az a te jeled ........ ki röhögnek !
          söt lehet hogy Ö is úgy vette ... valahol .... és a szomszédos árusal .. akivel már 4 éve egymás melett árulnak az ország sok börzéjén ,........... még jól meg is vernek ......... hogy gondolod te ezt ?

          ahova be akarnak menni ,be is mennek és el hozzák amit akarnak . söt a 2012 .12 veteránba ecsetelik ..........
          ha egy gáz palac-ért ölnek a mo----ák ! ?, egy közuti duda szó miatt össze verik egymást !,? egy 20 000 euros motorért ? ..... ?, ...... ? ne

          gyenge törvények , nincs elriasztó büntetés , millió kiskapu , megélhetési ............... és 10 böl 8 ember el fordul ....

          hadjuk ezt a témát ,

          Komment


            #35
            uxa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Télen nem egyszerű elhelyezni kamerát úgy hogy azt ne lehessen látni.
            Lehet elég csak a nyitásérzékelő,de az tökéletesen működjön,ne lehessen észre venni,hogy fel van szerelve.
            Nem értek egyet ! A riasztórendszereknek egyik feladata a megelőzés !! Nem szervezkedni kell, meg hősként meghalni, hanem elkerülni a bajt. Igen is látható, sőt ! minél láthatóbb helyen kell elhelyezni a kamerákat. Nyilván nem a Tescos állkamerát, mert kiröhögnek. A kamerának, a kültéri infráknak, a jól látható szirénának, és a TÁVFELÜGYELETET ellátó cégnek a matricája, az igazi visszatartó erő. A zsiványok is mérlegelik a kockázatot. Még az a fajta is, aki ne tud számolni, csak a kilós árfolyamot ismeri. De ha a tutit akarjátok, ajánlom az elektromos kerítés rendszereinket.




            taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            djuk ezt a témát ,
            Lehet, hogy az ilyen hozzáállás miatt tartunk itt !
            taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            gyenge törvények , nincs elriasztó büntetés , millió kiskapu , megélhetési ... és 10 böl 8 ember el fordul ...
            Igen ! ez a jellemző. Sajnos.

            Komment


              #36
              Az biztos hogy egy alkalmi tolvajt , egy vakon repülö betöröt a kamera a riasztó el hesseget és véd is valamilyen szinten ! Egy motorba épitet egyszerü riasztó is nagyon jó dolog . Főleg úgy ahogy te mondod minél láthatóbb és minél feltönőbb helyen .
              De itt nem eről szól a tánc ., itt elöre ki tervelt , meg szervezett és jól bejáratott ki felyezeten nagy értékü veterán motor és autó tolvaj bandaárol beszélünk .
              Nem sértésként , hisz bizt nem rolad beszélek !

              De azt hogy magyarázod meg nekem ,hogy magyarországon ! / statisztika / a távfelügyeletel elátott ingatlanok az vagyonvédelmi cégek álltal örzött , be kamerázott , raktárak és cégek ingatlanba , 3 * többször törnek be és vissznek el kisebb -nagyobb értékeket söt a betörések sikeresége 90 % -os az ilyen helyeken .... hogy is van ez ?

              Utolag mindig ki derül ........ nem volt be kapcsolva a riasztó ! .............. nem működöt a rendcer .............. benne volt a éjeli őr ............ a tip adó kamerákat felszerelö cég ............ UGYE NEM KELL SOROLNOM !


              Még egyszer rabló CORUKT szar ország ez

              Komment


                #37
                taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                / statisztika / a távfelügyeletel elátott ingatlanok az vagyonvédelmi cégek álltal örzött , be kamerázott , raktárak és cégek ingatlanba , 3 * többször törnek be és vissznek el kisebb -nagyobb értékeket söt a betörések sikeresége 90 % -os az ilyen helyeken ... hogy is van ez ?
                Ez a statisztika honnan származik Ludas Matyi
                taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                a betörések sikeresége 90 % -os az ilyen helyeken ...
                Ugye ezt magad sem hiszed el !!

                Komment


                  #38
                  taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  elö adod ,hogy azon a 42.5 éves sárvédön az az a te jeled ... ki röhögnek !
                  Én megigérem , hogy ha pl. nálad találnék egy ilyent --sok évi jogi macera lenne a vége ---nem beszélek arról --hogy vádolás nélkül csupán közzéteszem a tényt hogy nálad találtuk meg ---szerinted meddig kell magyaráznod hogy te csak vetted .....kitől?

                  Azon kívül nem reklámozom , de azonos a véleményünk a dologról ----ezért valószinü többet néznél a visszapillantó tükörbe mint előre ....---de persze csak csenben , nem döngetem a mellem .A jelölés lényege csupán annyi ,hogy van kihez kötni a sok egyforma vasdarab közül a sajátomat . Tudod -az utca hosszu --találtam már Mannheimben olyan cuccot amit állítolag vett az ember---aztán néhány év mulva , véletlenül ,egy olasz kempingben nyaralva---egy ott dolgozó magyar gyerek elmesélte , hogyan segített ,pénzért rakodni a teherautóra...---na ilyen a:hosszu utca

                  Komment


                    #39
                    taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    De itt nem eről szól a tánc ., itt elöre ki tervelt , meg szervezett és jól bejáratott ki felyezeten nagy értékü veterán motor és autó tolvaj bandaárol beszélünk
                    A profik ellen, profi módon kell védekezni ! Minnél nagyobb értéked van, annál nagyobb a kísértés, és ennek megfelelő rendszert kell kiépíteni. Ennek természetesen ára van, de mérlegelni kell.

                    Komment


                      #40
                      így van ahogy mondod nagy erdő ez !




                      Mint mondtam nem egy bizonyos cégröl ,vagy rolad irtam le gondolataim , a profik mindig kettö lépésel elörébb vannak , maradhatunk ebbe , ugye ? ......


                      A profik ellen, profi módon kell védekezni ! ez egy jó slogen , mégis el lopják , fel törik ,még is le lopják a számládról ,lehet egyedül vagyok evvel , inkább nem mutogatom , szervezkedek a porul járt társaimal , mint hogy be engedjem a házamba ,nyaralomba , világ leg jobb védelmi szak emberét a világ legjobb védelmi rencerével és le vegyen , azzért hogy majd még is baj lesz , meg vonja a válát .......... hát nem ment a kamera ... bocs

                      Más faszával kőnyű verni a csalánt , hisz mindent ÉN Fizetek ÉN dolgoztam a motor ért , Én fizetem ki a védelmi rendszert , és Én vagyok akinek hiányzik a garázsából a a 1912 bsa ,,... mindenki sajnál !

                      a rendör még szag mintát se vesz ! . a biztositó mutatja a kis betüs részt , .. ERRE nem FIZETÜNK ! A örzö géc akinek fizetek havi összeget ,,,,, nem kevesett ,,, vonogatja a válátt Ő nem tehet róla , valami miatt nem müködöt a kamera .............. fell kaptam a ví........... szerintem ezt a mi tudjuk a tutit a legg modernebel , hadjuk

                      Itt befelyeztem !

                      Majd ha te is mindent meg teszel és ki fizetsz .........és mégis ki tolnak 12 000 000 -at akkor vissza térünk erre

                      tisztelettel Taschner motor service ...........
                      sepy kedvelte ezt.

                      Komment


                        #41
                        taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        A örzö géc akinek fizetek havi összeget ,,,,, nem kevesett ,,, vonogatja a válátt Ő nem tehet róla , valami miatt nem müködöt a kamera
                        Látod ? Megint írogatsz valamit, amit olvastál a facebook-on, vagy a szomszéd haverja aki zenész, valamelyik lagziba.....stb. Először is utána kellene nézned, hogy mi az , amiről véleményt alkotsz.
                        taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        valami miatt nem müködöt a kamera
                        Ilyen nyilván lehet, de olyan nem hogy nem tudok róla ! A távfelügyelet lényege, hogy 24 órában a diszpécser figyeli a rendszert, és a számítógép rögtön jelez ha probléma van. Azonnal kell intézkednünk. Én sem a haverokkal töltöttem a szilvesztert, hanem vigyáztam az ügyfelek vagyonára. Ha veszed a fáradságot és elolvasod a "cégünk" honlapját , talán jobban tisztába leszel a részletekkel. De akár kérdezhetsz is !




                        Ja ! És még egy apróság ! A vagyonvédelmi cég, 100 %-ban felel, az általa üzemeltetett rendszerekért, és ha ebből neked károd származik, azt ki kell fizetniük !

                        Komment


                          #42
                          Én meg a 6000 loerös gigantot vezetem karácsonykor is meg szilveszterkor is ...........

                          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ja ! És még egy apróság ! A vagyonvédelmi cég, 100 %-ban felel, az általa üzemeltetett rendszerekért, és ha ebből neked károd származik, azt ki kell fizetniük !

                          Még se fizetett

                          ez 1 éve történt ......... és nem olvasgatok és nem valamelyik lagzi -ba Én Taschner zsolt vagyok 50 éves , 27 éve motor servizem van , .,és ha csak a nevem be ütöd a keresöbe , mindent látsz ...... nekem barátom ......károm lett

                          És amikor meg történt a baj .. jó magyar szokáshozz hiven mindenki csak mutogatott , és magyarázott .. ez van !
                          Ez az én bajom de tanultam belköle és meg szeretném ovni a sok barátom ,ismerösön ,hogy ne kerüljenek hasonlo helyzetbe .. szerintem erröl beszélek és le sz......... az összes ............
                          És mivel velem történt , nem veled ... talán alkodhatok véleményt , Nem ?


                          Azota ki dobtam a vagyonvédelmi céget , egy-két értékesebb motorom van csak biztositva , 11 hó eltelt a garázsomba csak a család által használt motorok és autók állnak , és béke van , senki semmit nem tud ............
                          nem is tünt el semmi ,............. és még is van élet vagyonvédelem nélkül

                          mindenki azt von le eböl amit akar , a problémát én abban látom, hogy te Mir-mur hiszel ebben a táv védelmis vagyon védelmi zöld erdöbe ... harag és sértödés nélkül ... ismétlem ön magam gyere át a mi táborunkba a károsultak csapatába , kiváncsi leszek a nagy bonba biztos meg oldásaidra .......... jó szerencsét

                          Komment


                            #43
                            taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            50 éves , 27 éve motor servizem van
                            Akkor nyugodtan tegeződhetünk Igaz, én csak 37 éve motorozok.
                            taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Még se fizetett
                            Azt én nem tudhatom, hogy a te szerződésed mire terjedt ki. A kamera képét ki felügyelte, és rögzítette ? Menj el egy vagyonvédelemben jártas ügyvédhez, és nézesd át a szerződésed. Lehet hogy téged bepaliztak.
                            taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            te Mir-mur hiszel ebben a táv védelmis vagyon védelmi zöld erdöbe
                            Ezt csinálom többek között jelenleg. Mi a fenébe kéne hinnem, ha abban nem, amit BECSÜLETTEL csinálok. Hiszek benne, mert én itt minden látok, ami rám tartozik. Nem döglik be a kamera, nem áll le a kommunikáció. Egy komoly rendszer több csatornán is fut. Hiába vágják el a telefon kábelét, hiába verik le a szirénát, akkor jön a jelzés rádión. Mire a te motorodat levették sztenderről, már ott a rendőrség. Több ezer ügyfél vagyona van rám, és a kollégáimra bízva.
                            taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            harag és sértödés nélkül ... ismétlem ön magam gyere át a mi táborunkba a károsultak csapatába , kiváncsi leszek a nagy bonba biztos meg oldásaidra ... jó szerencsét
                            Sajnos benne vagyok. A balesetem napjáig vállalkozó voltam, és mint ilyet, engem is sokan bepaliztak. De ez ellen nincs orvosság ! Ahogy TE is írtad, ez itt Magyarország. Itt ugyan lehet igazad, de kenheted a ....
                            taschner eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            és még is van élet vagyonvédelem nélkül
                            Ja ! Épp tegnap döntöttem el, hogy kiépíttetem a riasztó, és kamera rendszert. A neten több olyan " oktatófilmmel " találkoztam, ahol egy hajcsattal nyitják ki a biztonsági zárakat. Nem krimi volt ! Bár én azt hittem ilyet csak ott tudnak.
                            OdinHEM, joker és wsievers kedvelte ezt.

                            Komment


                              #44
                              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ahogy TE is írtad, ez itt Magyarország. Itt ugyan lehet igazad, de kenheted a ...
                              Azért ezzel kicsit csinján kéne bánni ---én még nem nagyon voltam a falu határán kívül--de ugye ezzel a kijelentésetekkel nehész azonosulni --mert ugy hallottam még a demokratikus USA ban is a "kötöttem egy jó üzletet "kifejezés is arról szól hogy a pofádba röhög-hogy átba...tt .
                              kedvelte ezt.

                              Komment


                                #45
                                OdinHEM kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X