Közlemény

Collapse
No announcement yet.

D-Csepel kormánycsapágy, keréktengelyek.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    D-Csepel kormánycsapágy, keréktengelyek.

    Üdv mindenki!
    Hol tudnék kormánycsapágyakat beszerezni a legbarátibb áron a kis csepelembe, illetve egyáltalán milyen csapágy kell bele? (csak mert az enyémben 1 sincs). Illetve ha valaki tudna feltenni első-hátsó keréktengelyről képet annak nagyon hálás lennék. Előre is kössz!

    #2
    Marci199 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    illetve egyáltalán milyen csapágy kell bele?
    Egyedi darab, nem szabvány...nehéz lesz. Olyasmi mint a bicigliké, van egy pereme ami a villanyak csövébe csúszik be.
    Click image for larger version

Name:	csapágyak.jpeg
Views:	1
Size:	31.7 KB
ID:	133462
    Hátsó tengely:
    Click image for larger version

Name:	hátsó.jpg
Views:	1
Size:	26.8 KB
ID:	133463
    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2012 nov. 16, 21:12.
    Marci199 kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #3
      Köszi szépen a képeket! Ha nem tévedek akkor ezeknek a csészéknek van felső részük is nem? vagy csak simán ennyi és a golyók?

      Komment


        #4
        Van...alul-felül az alu villahídban. Az jobban hasonlít egy mezei nyomcsapágyra.És ha jól emlékszem, maga a görgőpálya sem rádiuszos, hanem egy 90fok-os homlokbeszúrás.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #5
          Köszi a segítséget! Csak jól sejtettem, hogy még kell ott lenni-e valaminek....

          Komment


            #6
            Sziasztok!
            Én is kormánycsapágy problémával küzdök, vettem egy motort aminek ki van szedve az első villája.
            Esetleg valaki tudna egy csapágy méretet adni ?Nagyon hálás lennék érte!Itt egy kép a motorról!
            Click image for larger version

Name:	IMG_2687.jpg
Views:	1
Size:	194.6 KB
ID:	144301

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X