Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Miért csúszik???

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Az csak jobban csúszna. A rézazbeszt betét csak fékekhez és szárazkuplunghoz való. Textilbakelit kellene,és abból a tárcsákat kivágni.
    St.Z.350 kedvelte ezt.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #17
      A ferodoo nem hiszem,hogy olajfürdőben jó hatással dolgozna. Valahol Che leírta a parafázás menetét. A régi lyukacsos az én véleményem szerint tartósabb csak nem mindegy hogyan csinálják. Persze nem verseny célokról beszélünk és nem mindegy az anyagminőség sem ./ Nem biztos,hogy a Kövidinkás üvegből kell gyűjteni a hozzávalókat és megmunkálás előtt ki kell főzni a parafa dugót stb.
      CZsolti, Titus és St.Z.350 kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Üdv heeegany!

        A ferodo kopásából származó azbesztpor árt az egészségnek. Állítólag már nem használnak azbesztet a fék és kuplung gyártásához.

        Komment


          #19
          Nem biztos,hogy a Kövidinkás üvegből kell gyűjteni a hozzávalókat
          A francba, pedig a szomszéd bácsi az egész magyar állományt el tudta volna látni...
          dongos78, CZsolti és 4 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Üdv! Már próbáltam beletenni + egy vaslamellát, de az nem jött össze hogy vas-vason ne legyen
            "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

            Komment


              #21
              de az nem jött össze hogy vas-vason ne legyen
              Nem számít. Persze hogy nem jön ki, 1 el kevesebb parafás lamella van. Nem kell félni, nem tud a 2 lamella súrlódni, hiszen ugyanott van menesztve. Tedd be utolsónak.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                #22
                Tedd be utolsónak.
                Vagy elsőnek.... bár ez is, mint oly sok minden nézőpont kérdése.
                joker kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Én lézerrel akartam vágatni bakelit kuplunglamellát ami nem is lenne gond de azt az üzenetet kaptam hogy a magas széntartalom miatt elég nehéz ügy.Azt kellene kideríteni mivel lehetne helyettesíteni a bakelitot, vagy létezik-e csökkentett széntartalmú bakelit ami könnyen vágható lézerrel.Ha valakinek van valami ötlete az jó volna.

                  Komment


                    #24
                    Lombfűrésszel kb 10 perc kivágni textilbakelitből,legalábbis kézivel,ha van lombfűrész géped azzal meg kb 3 perc.
                    sepy kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Vágasd vízzel, olcsóbb és kivitelezhető, egyetlen hátránya, hogy a vágott felület nem olyan szép, mint a lézernél, és kb. 1 °-os szögben van, de kis anyagvastagságnál szerinten elhanyagulható.

                      Komment


                        #26
                        Cooter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        textilbakelitből

                        ...az nem csak hasonlít a lamella anyagára ?

                        Komment


                          #27
                          ...az nem csak hasonlít a lamella anyagára ?
                          Szerintem még csak nem is hasonlít,hozzászólásomat csupán a kivágás miatt írtam,ugyanis a kollégának ezzel volt gondja !

                          Komment


                            #28
                            Totyi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én lézerrel akartam vágatni bakelit kuplunglamellát ami nem is lenne gond de azt az üzenetet kaptam hogy a magas széntartalom miatt elég nehéz ügy.Azt kellene kideríteni mivel lehetne helyettesíteni a bakelitot, vagy létezik-e csökkentett széntartalmú bakelit ami könnyen vágható lézerrel.Ha valakinek van valami ötlete az jó volna.
                            Vágasd ki vízzelvágóval. Annak mindegy a széntartalom.

                            Komment


                              #29
                              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              ...az nem csak hasonlít a lamella anyagára ?
                              A parafára nem is hasonlít.
                              Textil bakelit lamellákat csináltunk (akkor még "vágva és reszelve)a haver Manett-jába,a Tatran elődje, (gyengébbek kedvéért az eredeti parafás helyett), több mint tíz évig használta probléma mentesen.
                              wsievers, sinter és St.Z.350 kedvelte ezt.

                              Komment


                                #30
                                Nekem mindegy .... én egy bővített mondat első felében bármit helyesnek tartok ha kell ---aztán megesküszöm az ellenkezőjére is . Aztán igaz mindkettő . Viszont szerintem (mindenben ) elöbb tanulja meg mindenki a frankót , aztán majd , ha már tudja miért csinál valamit --akkor csinálja .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X