Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Milyen az eredeti Csepel visszapillantó???

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csere érdekel eredeti CZ benzincsap mely nem kínai.
    Üdv Sepy!

    Ha a Jawa 350 638-as-nak is olyan benzincsapja van, akkor csereberélhetnénk!

    Komment


      #17
      Szia Mucsom!

      Mit mondjak, a tükrön nekem is megakadt a szemem. Ez a '80-as évek legmenőbb tükre volt. NDK-s cucc, szép, nagy felület, amely kicsinyített is. Volt belőle éjszakai tükrös változat is. Annyi baja volt, hogy könnyen elpattant.

      Szerintem, ha neked tetszik, akkor hagyd rajta, de a stílusa miatt nem igazán passzol a géphez. Ellenben jól látni a mögöttes forgalmat és ez cseppet sem mellékes.

      Nekem anno a Verhovinán volt ilyen kormányvégtükör, amit persze én is lecseréltem hamar hosszúszárúra. Ez rezgett ugyan, de sokkal jobban benne van a látótérben, mint a kormányvégtükör. Ja és nem törik el olyan könnyen, mert nem a legsérülékenyebb helyen van.

      Áldott motorozást kívánok! Csak az őrangyalod is bírja a tempót arra ügyelj!

      CZsolti

      Komment


        #18
        A CZ benzincsapon közcsavar van és azt kell a tankba behajtani, nem hollanderes!. Érdekel a dolog ha ilyen mint amit keresek.

        Komment


          #19
          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Annyi baja volt, hogy könnyen elpattant.
          Ezt tudom igazolni, mert már egyet cseréltem. Viszont tényleg látni benne mindent, ha majd ezek is elpattannak veszek vmi másikat. Tetszik hogy 2 funkciót is betölt. Rögzíti a lámpát és látni benne hátra is!



          CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Áldott motorozást kívánok!
          Ezt az áldást természetesen minden motorosnak küldte a Püspök Atya!
          CZsolti, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Igen nekem is jött a jól ismert "ilyenem nekem is volt" szöveg egy idős bácsi részéről.
            Csak kiegészítve ezzel: "De a csepelen nem is kör alakú henger volt, hanem hosszúkás" Ja, és "ez a hátsó lámpa se gyári,
            mert a csepelen féklámpa is volt!" Na meg hogy: "Milyen olajos a kipufogó, és hogy mennyire füstül a motor"
            Ez az amit nem szeretek!!
            Ahelyett hogy azt mondaná: mennyire egyben van, és jól néz ki.
            Ne nézzetek egoistának, de miért mindig a kritikákat kell keresni???
            A tűkörrel kapcsolatban, ha valaki tud, engem is érdekelne egy pár, Csepelre illő
            UK kedvelte ezt.
            "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

            Komment


              #21
              Volt már erről szó, hogy nem egyszerű a Csepelre tükröt találni, mivel a retro stílusúak kimentek a divatból. A szép mai design-os tükrök nem illenek rá. Nekem sikerült régebbi kereket szerezni, egész jó lett és még látni is benne.
              Az öregen ne szívd fel az agyad mert attól hogy ő így emlékszik rá az nem azt jelenti hogy igaza is van. Rá kell hagyni. Vagy mondd azt neki hogy ez egy korai gép és ezen még azt is lespórolták róla.
              sepy és Örs kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Ha Valamelyikőtöknek szüksége lenne kormányvég tükörre balos és alu a háza és műanyag keretes nekem van még csak a dió hiányzik belőle. Ha kell Keszibe elviszem egy jó szóért.Szürke a kerete még azt hiszem a Danuviámon volt hasonló.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X