Közlemény

Collapse
No announcement yet.

B.u.é.k.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Én is kívánok minden olajos kezű veteránbarátnak Boldog Új Évet! Ja és Keszit már most várom!

    Komment


      #32
      Kedves Károly (Dafkó)!

      Túl az Újévi jókívánságokon,ez a MÜNCH,egy nagyon szépen megőrzött ritka példány.Egyszer volt szerencsém egy ilyet látni,Hódmezővásárhely és Orosháza között,az 1970-es években.Egy Német házaspár kínlódott vele az út szélén,pontosabban próbálták betolni,ami szemlátomást nem akart sikerülni.Megálltam segíteni és addig csesztettük,amíg végre elindult.Valamilyen gyújtás probléma volt,mert lett ott állítgatva minden.Akkoriban nem voltam az ilyen nagy gépek látványához szokva és teljesen lenyűgözött a kép és a hang.

      Akkoriban egyáltalán nem beszéltem a Német nyelvet,de annyit azért megértettem,hogy a motorkerékpár motorja valamelyik NSU autóból származik és kis példányszámban gyártott Német motorkerékpár.

      A motor beindulása után kezet fogtunk és egy darabig együtt motoroztunk Szeged irányába,az útmenti bütykölés ellenére nem viselkedett jól a motor,ezért kísértem őket,ha esetleg további segítségre van szükség,akkor kéznél legyek.Nagy ölelgetések és vállveregetések után,valahol Szegeden váltunk el egymástól.Ők mentek Pest irányába én meg iskolába.

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        #33
        Kettőt láttam életemben , ez a második
        Én még egyet sem!Ezt a látványt csak egy rövidke szóval lehet jellemezni........:AztaQ-amindenitnekidebaró!!!!!!!

        Komment


          #34
          Minden, Kedves Veterános Fórumtársnak, olvasónak,barátaimnak!

          Boldog Új Esztendőt Kívánok!Click image for larger version

Name:	www.tvn.hu_640cb8d4e14d19dafc3c388f2a87d438.jpg
Views:	1
Size:	206.3 KB
ID:	151122

          Komment


            #35
            Szervusztok!

            A fórum összes tagjának és olvasójának Boldog Újévet Kívánunk erőben és egészségben (a többi megoldódhat magunktól)!

            Odakint folyik a tüzérségi előkészítés a környék kutyáinak legnagyobb rémületére és a távolból idehangzik a kurjongatás is,-most akkor lovasroham várható,vagy elkezdődött az év végi őrület?

            Üdvözlettel:Irénke és Józsi

            Komment


              #36
              Én majd a Szatmári(Satu Mare) tüzi-játékot nézem:nekem az van közel!

              Boldog Új évet kívánok mindőtőknek,erőben egészségben!!!!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #37
                Boldog Új Évet minden Fórumtagnak!
                Click image for larger version

Name:	001.jpg
Views:	2
Size:	166.5 KB
ID:	151123
                Click image for larger version

Name:	7th_deviation__bmw_girl_by_ditovityaz.jpg
Views:	1
Size:	166.0 KB
ID:	151124
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  #38
                  Itt az új év, új jót hozzon, régi jóktól meg ne fosszon, de ha az új jót nem is hozhat, vigye el a régi rosszat!

                  Havas téli lepedő borítja a tájat, ilyenkor jó pezsgő serkenti a májat. Sült malacka vándorol, surran a bendőbe, kívánok minden jót az Új Esztendőre! BÚÉK!

                  Buborék van a pohárban, malac repül a szobában, pezsgőt inni most nem szégyen, önts úgy is, ha nem kérem! Ma még nagy bulit csinálok, BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

                  Lágy esőben, tömör ködben, pityókásan, mély gödörben, Szilveszternek nehéz napján, négykézláb az árok partján, átölelem a világot, Boldog Új Évet Kívánok!


                  Újévi kismalac csülke lóg a szádba, hajnali 6 előtt ne kerülj az ágyba! Durranjon a pezsgő, szóljon hát az ének! BOLDOG ÚJ ÉVET KíVÁNOK NÉKED!

                  Igaz, hogy még nincs itt az év vége,
                  De én lehet, hogy négykézláb érek a végére.
                  Ezért hát, míg stabilan állok,
                  Boldog Új Évet Kívánok!

                  Elsején mikor kigyúlnak a fények,
                  A detoxban csak akkor kezdődik az élet.
                  Kancsalok a szemek,a fejek kékek,
                  Mámorosan kívánok BOLDOG ÚJ ÉVET!!

                  "Szilveszterkor az optimista azért várja az éjfélt, hogy az új év elkezdődjön. A pesszimista pedig azért, hogy az óév elmúljon."

                  Komment


                    #39
                    Én majd a Szatmári (Satu Mare) tüzi-játékot nézem:nekem az van közel!

                    Boldog Új évet kívánok mindőtőknek,erőben egészségben!!!

                    Azt én is szeretném , de az idén maradok az egrinél ....

                    Minden kedves fórumozónak eredményekben gazdag békés boldog új évet kívánok , erőben egészségben !!!!!!!!

                    Mindenkinek olcsó benzint , széles utat , probléma mentes szerelést , szép tájakat és nem utolsó sorban megértő társat kívánok magam és párom nevében mindenkinek , és mégegyszer BUÉK !!!!

                    Komment


                      #40
                      Szervusztok!

                      Máté hozzászólásához:

                      A satu és a jókívánságok nagyon jól hangzanak és köszönöm,-a mare,......

                      Boldog Újévet Kívánok!

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        #41
                        Minden kedves fórumtársnak eredményekben gazdag, Békés Boldog Új Esztendőt kívánok !



                        Komment


                          #42
                          Boldog Új Évet Kívánok mindőtőknek !
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #43
                            Kívánok én is Boldog Szerencsés Újévet!
                            Jövöre veletek ugyanitt...

                            Komment


                              #44
                              Szervusztok!
                              Eredményekben, egészségben, gazdag Boldog Új Évet Kívánok!

                              Komment


                                #45
                                Nagyon boldog új évet kívánok minden kedves fórumtársnak,barátnak,ismerősnek+szeretteiknek! Kopjon a rozsda,éledjenek a vasak jövőre is.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X