Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Akkor a német rendszer se olyan jó mint híresztelik. Ott se tudja az egyik hivatal hogy mit akar a másik...
    Ehhez a folyamathoz meg gondolom vissza kellene vinni Németországba a vasat és rálapátolni még egy rakat pénzt.

    Komment


      Gondoltam akkor B terv...de a GSXR nek 2 hengere nem megy...felfoghatatlanul az egymás melletti 2.
      megrázni megrázott a rohadék, benzint kap, de mégse...
      Gondolom nem volt semmi megbontva:és csak kiállt a sorból.Szikra,benzin után, kompresszió...ez lehet szelephézag,tömítés összefúj a szomszéd henger,gyűrűk....az nem együtt megy el legalábbis nem csendben.

      Bontás nélkül az első: a kompressziómérés!Utánna lehet gógyizni!

      Sajnálom a boxert........
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        Pedig Keszibe evvel vártam volna a Forgalom irányítót!

        Komment


          Bajorországban nem vizsgázik papírnélküli motor sem.
          Én úgy tudom a "tótoknál" viszont igen.....

          Komment


            Sajnálom,pedig azt hittem szerencséd lesz.. még lehet. Nem tudom mennyibe fájt. Ha jön vendégem (remélem) rákérdezek hogyan működik a dolog eredményesen.

            - - - Updated - - -

            Click image for larger version

Name:	face hird 061.jpg
Views:	1
Size:	180.9 KB
ID:	152017Click image for larger version

Name:	face hird 063.jpg
Views:	2
Size:	190.8 KB
ID:	152018Click image for larger version

Name:	face hird 062.jpg
Views:	2
Size:	189.7 KB
ID:	152019 "Elment a motorból az erő" Ezen kívül az olajzófurat jó tömítettségét is észrevettem a hengertalpon...persze a himbatengelyek enyhén berágottak. A kipuff könyök anyagvastagsága is figyelemre méltó.

            - - - Updated - - -

            Click image for larger version

Name:	face hird 061.jpg
Views:	1
Size:	180.9 KB
ID:	152017Click image for larger version

Name:	face hird 063.jpg
Views:	2
Size:	190.8 KB
ID:	152018Click image for larger version

Name:	face hird 062.jpg
Views:	2
Size:	189.7 KB
ID:	152019 "Elment a motorból az erő" Ezen kívül az olajzófurat jó tömítettségét is észrevettem a hengertalpon...persze a himbatengelyek enyhén berágottak. A kipuff könyök anyagvastagsága is figyelemre méltó.

            Komment


              „Elment a motorból az erő”
              Az szép!
              Lehetségesnek tartom viszont hogy az enyémbe költözött át az a bizonyos erő, mert ma próbakört mentem a Danuviával.
              És kis 125-ös léttére megy mint az ördög.

              Komment


                enyémbe költözött át az a bizonyos erő
                Jó messzire. Legyen szerencséd! Csak szét ne vesse mint ez a motort...

                Komment


                  Sose értettem hogy hogy a fenébe lehetett ilyen szar helyre rakni az olaj leeresztőt...
                  Click image for larger version

Name:	20170721_211052.jpg
Views:	1
Size:	196.8 KB
ID:	152020Click image for larger version

Name:	20170721_210724.jpg
Views:	1
Size:	200.5 KB
ID:	152026
                  De most legalább tisztább az olaj mint tavaly ilyenkor volt
                  Click image for larger version

Name:	20170721_211321.jpg
Views:	1
Size:	193.6 KB
ID:	152021
                  A kuplung lánc meg majdnem beleér a blokkba...
                  Click image for larger version

Name:	20170721_223440.jpg
Views:	1
Size:	203.6 KB
ID:	152022Click image for larger version

Name:	20170721_223432.jpg
Views:	1
Size:	201.7 KB
ID:	152025
                  Egy lengővilla persely kiszedő szerszám. Új bronzpersely megrendelve, a lengővillára meg raktam egy zsírzószemet.
                  Click image for larger version

Name:	20170723_150433.jpg
Views:	1
Size:	199.9 KB
ID:	152023
                  Meg egy kis lánctisztítás
                  Click image for larger version

Name:	20170723_155035.jpg
Views:	1
Size:	208.0 KB
ID:	152024
                  Utoljára szerkesztve a következő által: heeegany; 2017 júl. 23, 16:40.

                  Komment


                    Én is vettem ki szabit péntekre, de egy előre nem tervezett gipsz a párom lábán, amire nem lehet ráállni, viszonylag nélkülözhetetlenné tesz most itthon. Majd meglátogatok mindenkit egyenként később.
                    Everything is better when you decide you don't care.

                    Komment


                      Ez szép lesz tőled egyenlő lesz az ismerd meg hazádat nevezetű túrával. Bocs a párodnak mielőbbi gyógyulást most az az első!

                      Komment


                        Mielőbbi gyógyulást!

                        - - - Updated - - -

                        Más téma: Vigyázzatok a szúnyogcsípésre! Olyan fajok jelentek meg az országban,amik veszélyes kórokat terjeszthetnek. A csípésük sokáig viszket és fájdalmas valamint kisebesedhet. Szürkületkor már menekülőre fogom..nem csak csípnek harapnak is. Két napja egy bögöly üldözött,nem tudtam előle menekülni megcsípott párszor....nagyonn nem kellemes. Mikor a hasamon próbálkozott le tudtam győzni.

                        Komment


                          Az akart valamit tőled, lehet tündér volt beöltözve!!

                          Komment


                            Nem jótündér az tuti...nagyon fájt. Kiabáltam Ildikónak,de addigra mindenütt saras voltam, s szaladgáltam 30m-t. Akart valamit,de nem hagytam.. csak egy kicsit..

                            - - - Updated - - -

                            Ha esetleg hülyeségeket írnék...nézzétek el. Ellenőrzöm a forró meggybor minőségét....

                            Komment


                              Ellenőrzöm a forró meggybor minőségét
                              Akkor vigyázz meg ne égesse a szád szélét....

                              Komment


                                Sziasztok ! Ezen az útvonalon szeretnék közlekedni , ebben a sorrendben , vasárnap - hétfőn , segédmotorkerékpárral. ---> ( Sárbogárd - Dunaföldvár - Solt - Kecskemét - Szolnok - Debrecen - Újfehértó - Nagykálló - Napkor - Vásárosnamény - Vitka ) . Főutak számai : 63 sz. - 61 sz. - 52 sz. - 44 sz. - 4 sz. - 35 sz. 354 sz. - 4 sz. - Újfehértón nagykálló majd napkor irányába , s végül de nem utolsó sorban a 41 -es számú főút a 48as kilométerköig. Szerintetek kell útvonal engedély ?? Kísérőket szívesen látok majd , remélem vihar nem lesz Még a végén megázik a kis Diom

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X