Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szerintetek kell útvonal engedély ??
    öööö.... what?
    Azaz... ööö... kérem?
    Kismotorhoz? Miért? Nem!

    Komment


      Ha jól értelmezem a leírtakat akkor egy Honda Dioval rúgnád szét az axfaltot a fél országban.
      Amiket leírtál azok főútvonalak, ahová úgy tudom nem kell úthasználati díjat fizetni autóval haladva. De te segédmotorral mennél ott eleve ez nem kérdés. Viszont az egy számjegyű utakon jónéhány helyen láttam sm, lassújárművel és állati erővel vonttal behajtani tilost. Na ha oda betérsz mégis akkor lesz úthasználati díj.....

      Komment


        lesz úthasználati díj...
        ..és min. 90 km/h val kell haladnod... a dióval.
        Szóval a gázcsutka határolót kiiktatni és hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Komment


          No igen... a táblák . No de mi van a kiegészítő táblával ?? Kivéve célforgalom.. Ma fel kell hívjam a rendőrséget. Hajthatatlan vagyok

          Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

          Komment


            Kivéve célforgalom.. Ma fel kell hívjam a rendőrséget. Hajthatatlan vagyok
            Ne légy túlzottan önző!

            Gondolj azokra akinek a munkájuk az országúton zajlik,ha nem tudnak a teher vagy a szélesség miatt megelőzni.Te sem húzódhatsz az árokba előzékenységből!
            Hajthatatlan vagyok
            Légy hajthatatlan ,de készülj fel kerülőkre............
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ne légy túlzottan önző!

              Gondolj azokra akinek a munkájuk az országúton zajlik,ha nem tudnak a teher vagy a szélesség miatt megelőzni.Te sem húzódhatsz az árokba előzékenységből!
              Légy hajthatatlan ,de készülj fel kerülőkre............
              Próbálok felkészülni a lehető legtökéletesebben , Motoros vagyok , nem akadály Nagy dolognak tartom amit véghez szeretnék vinni , felkészületlenül vaktában úgysem indulok el. Sőt . Esetleg van e némi infótok hogy szolnok környékén hol tudnék megszállni !? Motel , hotel , kamping ?


              Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

              Komment


                szolnok környékén hol tudnék megszállni !? Motel , hotel , kamping ?
                Légy vagány:Tiszaliget, sátor, polifoam.

                Komment


                  Szerintetek kell útvonal engedély ??
                  Azért anyukádat kérdezd meg ! Ha Ő azt mondja , mehetsz , akkor annyi ..

                  - - - Updated - - -


                  Esetleg van e némi infótok hogy szolnok környékén hol tudnék megszállni !? Motel , hotel , kamping
                  .... micsináni ? azér ez nem egy földkerülő túra

                  Komment


                    50 köbcentis robogóval ? igen ám az.. ráadásul af35 ami azt jelenti 2 ütem anyut meg haggyuk ki a játékból így 25 évesen

                    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

                    Komment


                      Kb. 400 km-t leülni kismotoron, egy s.ggel.... Lehet hogy a vége felé már nem lesz olyan természetes a mosolyod. Jó kihívás!
                      Én egyszer mentem a dongómmal egyhuzamban 80 km-t. A vége felé már nem élveztem. A fák és a táj se akartak nagyon suhanni. Mondjuk tény hogy komfortban van egy hangyányi külömbség

                      Komment


                        dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Kb. 400 km-t leülni kismotoron, egy s.ggel.... Lehet hogy a vége felé már nem lesz olyan természetes a mosolyod. Jó kihívás!
                        Én egyszer mentem a dongómmal egyhuzamban 80 km-t. A vége felé már nem élveztem. A fák és a táj se akartak nagyon suhanni. Mondjuk tény hogy komfortban van egy hangyányi külömbség
                        Szia Dongos... !

                        Na végre, Üdv. közöttünk....újra vagy ismét (?!)már hiányoltunk...nagyon messze voltál?

                        Komment


                          Nem voltam olyan messze, olvastalak titeket.
                          Csak nem voltam olyan passzban hogy értelmes szavakat szedjek össze mondatokba, sajnos a motorozást is kerültem.
                          De tegnap megleptem magam egy normálisnak mondható új bukóval, és mentem egy gyógykört.
                          Jó terápia, receptre is lehetne írni

                          Komment


                            De tegnap megleptem magam egy normálisnak mondható új bukóval
                            Kicsit lehetne bővebbet tudni a bukóról-akár képi formában is ....nekem is hasonló problémám van...hátha segít az ötletelésen!

                            Komment


                              Szervusz Revenge!

                              Menj csak bátran,keresd a kisebb,kevésbé forgalmas utakat és nem lesz semmi baj.Hátra nagyon figyelj,mert jönnek a nagyok és a gyorsabbak,a jobb kezed felől mindig próbálj annyi teret hagyni,hogy legyen hova menekülni,ha szükség van rá!

                              Nem akarom osztani az észt,mert abból nekem is kevés van,de egyszer mindenkinek el kell kezdeni valahogy,talán az "én időmben" kisebb volt a forgalom és jobban vigyáztak egymásra az emberek,ezért könnyebb volt akár egy JAWA pinyrral,ami szintén 50ccm.,nekivágni egy Balatoni útnak.

                              Sok szerencsét,üdvözlettel:Che

                              Komment


                                Semmi különös, Tornado classic bukó.
                                Click image for larger version

Name:	tornado-classic.jpg
Views:	1
Size:	18.2 KB
ID:	152028
                                10500 Ft volt a helyi motoros boltban. Ez az egy olyan darab volt ami úgy-ahogy tetszett.
                                Elég könnyű, de a szivacsok elég puhák benne, nem gondolom hogy 3-4 évnél többet ki fog bírni.
                                De ennyi pénzért nem bánom.
                                70-80-as tempóhoz még elmegy, bár kisebb szélzajra számítottam.
                                Szóval amolyan "egynek jó" tipusú...
                                Nem bántam meg, mert csak egy 19 éves FM bukóm van, amiből már kiporladt a szivacs, meg egy fejtető-takaró bukó, aminek még plexije sincs. Na abban viszont volt olyan szélzaj, a motor hangját nem hallottam, és motorozások után órákig rosszul hallottam.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X