Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jaj itt már annyi békülésre vágyó ember van,hogy előre láthatók a következmények.Béküljünk,béküljünk,-de azért módjával,mert a pillanat az nagyon jó,-de a másnap az szörnyű tud lenni!

    Elkezdtem összeszedni a vinni valókat,egy 25 tételes lista alapján,-hát lesz cucc.Még a padlásra fel kell mennem,hogy Máténak bőrt keressek a szegtáska javításhoz,mert megígértem,ha valakinek szüksége van még tenyérnyi bőrhulladékra az jelezze,nem nagy darabokról van szó,pumpabőrnek,bojtnak,rojtnak,.........!

    Üdvözlettel:Che

    Komment


      Hát, az a baj hogy itt az eltérés olyan kicsit hogy a kerekekbe belenézve nem látom. A deszkás módszert nem igazán használom, ahhoz kellene egy segítség aki közbe fogja a motort. Mert ugye a középtámasz útba van...

      Én ígértem valakinek hogy viszek neki valamit? Joker vasait viszem. Más nem jut eszembe.

      Komment


        és utána állítod a kereket.
        Azt ha tévedek békülhetünk holnap
        Tévedsz:neked nincs pannóniád pótolnod kell ezt az űrt!A kerék füzős tengellyel a villában fix,és a lengőkart kell spulltba lőni utána a lengőkar következő javításáig nem kell,csak egy excenteres tengellyel a láncot spannolni,zseniális:csak nehéz belőni.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Tévedsz:neked nincs pannóniád pótolnod kell ezt az űrt!
          Khm...
          https://veteran.forum.hu/members/emu...lbums/t5h-139/

          Komment


            Khm..
            Látom én,hogy a tied is félre húz,ezt csak béküléssel.............
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              viszek neki valamit
              Én vennék egy-két kulcstartót pl...

              Komment


                madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én vennék egy-két kulcstartót pl...
                Még van pár darab. Viszem őket.

                Komment


                  No hát 20:00kor egész pontosan innen , neki vágok !! De persze úgy gondolom , tudom mit csinálok , úgy érzem lélekben is felkészültem![emoji5]

                  Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

                  Komment


                    Húzz bele!

                    Csak akkor lazíts,ha vége!

                    Viszont figyelj magadra,ne menj ha nem vagy toppon,nem verseny te győzöl !!!!
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      Kb. 400 km-t leülni kismotoron, egy s.ggel... Lehet hogy a vége felé már nem lesz olyan természetes a mosolyod. Jó kihívás!
                      Én egyszer mentem a dongómmal egyhuzamban 80 km-t. A vége felé már nem élveztem. A fák és a táj se akartak nagyon suhanni. Mondjuk tény hogy komfortban van egy hangyányi külömbség

                      Akkor veled van a gond ! Most a hét végén megtudtuk , Heeegany barátunktól : " a Pannóniával suhanva tartós 80 km /h val - akkor beszűkül az aszfalt , csak egy csík lesz belőle , ezért oldalra kinézni szinte nem is lehet és nem is szabad !

                      Komment


                        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Akkor veled van a gond ! Most a hét végén megtudtuk , Heeegany barátunktól : " a Pannóniával suhanva tartós 80 km /h val - akkor beszűkül az aszfalt , csak egy csík lesz belőle , ezért oldalra kinézni szinte nem is lehet és nem is szabad !
                        Ennyi )
                        Na de igazából ennek az a fő oka hogy a legapróbb kátyúra is koncentrálni kell a remek futómű miatt

                        Komment


                          Teljesítve !!! Egy élmény volt , a motor fel sem vette az egészet , én sem. Legközelebb babettával

                          Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

                          Komment


                            Congratulation.............

                            Komment


                              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Nem lebeszélni akartalak,csak rávezetni arra amit a többiek is forszíroznak ha a forgalomtól lassabban utazol a tükröt nézd és a szemed sarkából előre!!!!Néhány sofőrtől megretten az ember,és ha nem,akkor valami hiányzik a túléléshez!Gondolom a géped felkészítve,szerelőpontok ,tankolóhelyek,vasutálomások,elkészitve a telóra,vagy haverok futóval,Hideg meleg ruha,és a lényeg LEGALÁBB kétszer annyit vigyél mint amit gondoltál először(ha megmarad akkor szuper)!

                              Beszámolót kérek az utadról ha nem esik nehezedre JÓ utat!!!!
                              Nagyon élveztem ezt a kis kirándulást ! Bár meg kell hagyni hogy a főutak minősége majdhogynem egyenlő a nullával.. Főleg az 52-es... Szétrázott Kecskemétig az aszfalt... a 4es sem kutya néhány szakaszon.. nyomvályúk tömkelege...Emiatt néha kissé feszélyezve éreztem magam ugyanis a menekülési útvonalam így a nullára redukálódott.. Már csak a sofőrök türelmében bízhattam. Le a kalappal a kamionosok előtt !!! No de amin igazán meglepődtem ; nagyon rendes rendőrök igazoltattak Szajolt követően a 4esen egy pihenőben.. Elláttak tanácsokkal, bíztattak s útba igazítottak ( bár erre szükség nem volt ) A telefonom már Kecskeméten lemerült , mind a két powerbankot ki kellett volna hajítsam menet közben hiszen hasznukat nem igazán vettem. Viszont amit még nem tudok.. számíthatok valami büntetésre szerintetek ? Debrecent mikor kikerültem , nagyon autópálya feeling volt Lehetséges véletlen díjköteles útra hajtottam ?? M35 el volt kipingálva a tábla , ráadásul kék színü [emoji5]

                              Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

                              Komment


                                számíthatok valami büntetésre szerintetek
                                Nincs rendszám a motoron. Hogyan azonosítanának be?


                                Gratulálok a teljesítményhez, igen szép ez így kismotorral!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X