Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    számíthatok valami büntetésre szerintetek ?
    Ha rendszámod van akkor lehet, bár az ilyen városkerülők lehetnek díjmentesek.
    Ha viszont nincs rendszámod és nem állítottak meg, akkor biztos megúsztad.
    Engem egyszer a vadiúj szolgálati gépjárművemmel büntettek meg az M5 Kecskeméti elkerülő szakaszán, ami mindig ingyenes volt, de mióta kitalálták a megyénkénti rendszert már nem az.

    Komment


      dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nincs rendszám a motoron. Hogyan azonosítanának be?


      Gratulálok a teljesítményhez, igen szép ez így kismotorral!
      Köszönöm szépen ! Valóban nincs rendszámom , de ha már szóba került lehet azt igényelni ; hogyan ? Ugyanis Munkácsra szeretnék menni de legutóbb mikor Beregszászban csaptam egy kört , visszafelé a határon kötekedett a katona ,hogy miért nincs ?

      Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

      Komment


        ha már szóba került lehet azt igényelni
        Sajnos nem kell majd igényelni sem, mert ez a nagyon fasza kormány kötelezővé szeretné tenni a kétkerekűekre is a rendszámot.

        Komment


          Szervusz Revenge!

          Ma délelőtt a Kossuth rádióban beszéltek a mopedek rendszám nélküli külföldi használatáról,talán 9-10 óra között.Van valamilyen megoldás,de nem tudtam odafigyelni,mert vendégem volt és hiába kértem,hogy legyen egy kissé tekintettel rám,mert szeretném meghallgatni,-be nem állt a szája.Úgy tudom a neten vissza lehet hallgatni a témákat,én nem tudom hogyan,de Te biztos,ha érdekel keresd meg!

          Gratulálok a sikeres utadhoz,-jövőre jöhetsz az 5. találkozónkra Tiszakeszire,-egyébként az idén is jöhettél volna.

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            Hmmmm. A rendszámos dolog a petíciónkban is benne van!

            Komment


              Click image for larger version

Name:	face hird 064.jpg
Views:	1
Size:	200.8 KB
ID:	152597Click image for larger version

Name:	face hird 065.jpg
Views:	1
Size:	199.7 KB
ID:	152598 Bűntudatból egy "kis" munka hét végére.

              Komment


                Szervusztok!

                Megjött a nagy hőhullám után az enyhülés,akkora dirrel-durral,jégesővel és pillanatok alatt 22 mm. esővel,hogy a kórház körül áramszünet,kicsavart,letört fák vannak,-szóval megmutatta arcát ismét a másik szélsőség.Az utcán annyi szemét halmozódott fel,hogy idáig azt takarítottam,hársfavirág,nyírfa barka,gallyak mindenütt és a tömérdek levert,még éretlen szilva és körte.

                Extrém nagyon mostanában az időjárás,szerencse,hogy a búzát már betakarították és az már remélhetőleg a magtárakban van,a kukoricának errefelé már nem sokat segít az eső,annak már lőttek,-sajnos!

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  Ha bármi nagyobb helyreállítani való károd van szólj. Megszervezzük a mentőbrigádot.
                  Sepy, nálatok mi újság?

                  Komment


                    Köszönöm a segítő szándékot,de szerencsénkre nálunk nem okozott semmilyen kárt a vihar.Van egy két letört nagyobb ág és néhány beázás,de ezeket a problémákat magam is megoldom,de a felajánlott segítséget nagyon köszönöm.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      Én is köszönöm a segítő szándékot, szerencsére ez most elkerül bennünket. A múltkori csinált bajt. Tegnap este jöttek a gyerekeink egy része haza Szegedről közel 40 percet késett a vonat mert a sinekre fát döntött a vihar, alig tudtam elmenni értük az állomásra mert a vihar letarolta a főutcát. Most láttam ramaty helyzetben dolgozni a rendőröket. Gondolom ott sem mindenki számított ilyen időre volt kit kivezényeltek fehér rövid ujjú ingbe utcát zárni és ömlött az eső. A vásárcsarnokunk tetejének másik oldalát hajlította a szél egy autó tetejére mobil garázst csinált. Annak mindent lehet még építési engedélyt sem kell neki kérni rombolásit meg pláne nem. De félre a tréfát mostanában nagyon kedvel bennünket a szélvihar. Ki látta a képeket és a valóságot nem 80-90 km- es szél tarol így. Lassan házi óvóhelyet kell építeni mint az Amerikában.

                      Komment


                        Click image for larger version

Name:	face hird 063.jpg
Views:	2
Size:	190.8 KB
ID:	152699Click image for larger version

Name:	face hird 062.jpg
Views:	2
Size:	189.7 KB
ID:	152700A 250-es Simson motorját szétvetette az erő. A hengertalpon lévő olajzófuraton kenné a himbákat,ha tudná. Alap dolgokra figyeljünk szerelgetés közben mert csúnya vége lehet.

                        Komment


                          "Szép...." Remélem a pilótának nem esett baja .

                          Komment


                            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            [ATTACH=CONFIG]37110[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]37111[/ATTACH]A 250-es Simson motorját szétvetette az erő. A hengertalpon lévő olajzófuraton kenné a himbákat,ha tudná. Alap dolgokra figyeljünk szerelgetés közben mert csúnya vége lehet.
                            A paszta jó dolog.

                            De nem az olajzó járatokba és a felömlőkbe kell(ene) kenni

                            Komment


                              Gondolom valaki alapos akart lenni...

                              /OFF
                              Egy linket majd tudnál adni a webshophoz ahonnét a LED-eket beszerzed? Az üzlet ahonnét vásárolok nem tud már 10W-osat szerezni a nagykertől .

                              Komment


                                pilótának nem esett baja
                                Gurult tovább és csodálkozott. Indítási próbánál érezte hogy nincs kompresszió.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X