Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolom valaki alapos akart lenni...

    /OFF
    Egy linket majd tudnál adni a webshophoz ahonnét a LED-eket beszerzed? Az üzlet ahonnét vásárolok nem tud már 10W-osat szerezni a nagykertől .
    Az egyik.
    Vagy íbéj esetleg, ha a típust már tudod

    Komment


      A paszta jó dolog.
      Igen,de in nem érvényes a : minél többet annál jobb.

      - - - Updated - - -

      itt...................

      Komment


        Köszi . EBay-t inkább nem vállalom be egy ~3$ cucc miatt .

        Komment


          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Köszi . EBay-t inkább nem vállalom be egy ~3$ cucc miatt .
          Pedig az is biztonságos. Annó a legelső dolog amit onnan rendeltem valami 1$ alatti cucc volt(pár kis IC) . Vagy két hét múlva hozta is a postás
          Ha meg valami nem jó akkor írsz az eladónak. Ha nem reagál akkor ebay ügyfélszolgálat intézi. De ha esetleg mégse akkor paypal vita azt jóvan
          (bár a webáruházzal se volt még gondom sose. Ha valami nem volt jó szó nélkül visszafizették)

          Komment


            Click image for larger version

Name:	face hird 077.jpg
Views:	1
Size:	192.6 KB
ID:	152703Padláslelet. Sajnos nem az én padlásom.

            Komment


              heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Pedig az is biztonságos. Annó a legelső dolog amit onnan rendeltem valami 1$ alatti cucc volt(pár kis IC) . Vagy két hét múlva hozta is a postás
              Ha meg valami nem jó akkor írsz az eladónak. Ha nem reagál akkor ebay ügyfélszolgálat intézi. De ha esetleg mégse akkor paypal vita azt jóvan
              (bár a webáruházzal se volt még gondom sose. Ha valami nem volt jó szó nélkül visszafizették)
              Na igen de nekem perpill se hangulatom se időm ilyenekkel szenvedni ha nem jó .

              Amúgy mondjuk ha veszek ilyen LED-eket akkor ez képes lenne 3-asával kihajtani a LED-eket? Illetve kissé meg vagyok lőve meghajtóval, csak simán sorba a LED-ekkel vagy nekem kell ráforrasztanom a plusz kivezetést?
              Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2017 aug. 17, 20:20.

              Komment


                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Na igen de nekem perpill se hangulatom se időm ilyenekkel szenvedni ha nem jó .

                Amúgy mondjuk ha veszek ilyen LED-eket akkor ez képes lenne 3-asával kihajtani a LED-eket? Illetve kissé meg vagyok lőve meghajtóval, csak simán sorba a LED-ekkel vagy nekem kell ráforrasztanom a plusz kivezetést?
                A LED-hez azért kellene hűtőcsillag mert ha erre forrasztasz vezetéket akkor nem tudod normálisan rárakni a hűtőbordára.
                Ha van csillag akkor azt rácsavarozod, vagy hővezető ragasztóval ráragasztod(én már egy ideje csak azt használok) a hűtőbordára, vezetékeket meg ráforrasztod...
                Szerintem működnie kellene azzal a LED meghajtóval.(ilyen több LED-es meghajtókat még nem próbáltam) Gondolom 2 aksi 2 LED, 3 aksi 3 LED és így tovább.
                Persze ha nem lítiumos aksiról üzemelteted hanem más áramforrásról a lényegen az se változtat, csak a LED-eknek megfelelő feszültség legyen.

                Komment


                  A robesz akkujáról fog menni szóval az áramellátás nem gond. Kösz a tippeket, akkor kicsit átvariálom a dolgokat(sajnos nem lesz jó a meghajtó[egyelőre csak egy jelentkezőt találtam], 6V3A a led meg 3,35V3A)...
                  Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2017 aug. 17, 23:57.

                  Komment


                    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A robesz akkujáról fog menni szóval az áramellátás nem gond. Kösz a tippeket, akkor kicsit átvariálom a dolgokat(sajnos nem lesz jó a meghajtó[egyelőre csak egy jelentkezőt találtam], 6V3A a led meg 3,35V3A)...
                    6V-os rendszerről menne?
                    Ha igen akkor lehet jobban járnál egy ilyennel.
                    Mondjuk a LED-eket így nem tudod sorba kötni.
                    Vagy, ha mindenképp ragaszkodsz a sorba kötött LED-ekhez akkor egy Step up vagy Boost convertert keress. Ha cv mellett cc-t(áramot) is tudsz rajta állítani akkor más LED meghajtó nem is kell utána.

                    Komment


                      Nem, 12V. Az értékelések alapján képes sorosan kötve több LED-et is kihajtani. Az hogy tud 5 módot csak hab a tortán .
                      Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2017 aug. 18, 18:17.

                      Komment


                        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nem, 12V. Az értékelések alapján képes sorosan kötve több LED-et is kihajtani. Az hogy tud 5 módot csak hab a tortán .
                        Akkor jónak kell(ene) lennie

                        Komment


                          Hé, Zoli!

                          Ezt a gépkocsit ma Debrecenben fotóztam... (csak Neked)
                          Click image for larger version

Name:	fideb 001.jpg
Views:	1
Size:	191.9 KB
ID:	152706Click image for larger version

Name:	fideb 002.jpg
Views:	1
Size:	193.3 KB
ID:	152707Click image for larger version

Name:	fideb 003.jpg
Views:	1
Size:	187.8 KB
ID:	152708Click image for larger version

Name:	fideb 004.jpg
Views:	1
Size:	196.3 KB
ID:	152709

                          Komment


                            Kedves Zénó!

                            Zolin kívül azért tetszhet másnak is?Nekem nagyon tetszik ez a FIAT 850 spider és köszönöm a fényképet.

                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              Hát persze...
                              azt gondoltam, (mielőtt odamásztam), hogy Alfa... (ugyanis ebben a témában csak "távszakértő" vagyok)
                              én megint ezzel a kisjawa-val jártam ott
                              Click image for larger version

Name:	május1 110.jpg
Views:	1
Size:	191.6 KB
ID:	152722

                              Komment


                                Irányított szabadidőm rá szabott keretében megfigyeltem a főtengely állapotát.Click image for larger version

Name:	face hird 083.jpg
Views:	1
Size:	197.3 KB
ID:	152732Click image for larger version

Name:	face hird 084.jpg
Views:	1
Size:	191.0 KB
ID:	152733Futófelületek szépek,görgők rendben,olajzófuratok tiszták.Click image for larger version

Name:	face hird 085.jpg
Views:	1
Size:	192.7 KB
ID:	152734Click image for larger version

Name:	face hird 086.jpg
Views:	1
Size:	192.4 KB
ID:	152735Kissé könnyítettem a hajtókaron,hogy ellensúlyozzam a nehezebb dugattyút. A centírozás könnyedén megoldható a kimarásba helyezhető idomszerrel. Szerelőbarát megoldás,amit ma már nem alkalmaznak. Kb: 30perc volt a művelet.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X