Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    dudák a ház tetején.
    Most mi van? hiába nézem a képeket nem értem???

    Komment


      Te kis huncut ne a fürdőruhás dudákat keresd!!

      Komment


        Kedves Emu!

        Felénk itt az alföldön,a tetősíkok találkozását lezáró ívelt (nagyjából félkör szelvényű cserepet),dudacserépnek hívjuk,de értjük a kúpcserép elnevezést is.

        Belátom,egy kissé félreérthető a dudák,-mert a tetőn sehol nem láthatóak emlők,cicik,tejeszacskók vagy csöcsök,bár esetleg,ha nem valami nagy lógós kerülne oda fel,talán nem is mutatna rosszul,-legalább lenne benne valami pajzánság.

        Az ötletemet nyilván le is védetem,mert ha a Zolink tudomására jut,esetleg elkezdi gyártatni és akkor én továbbra is csóró maradok (lásd:tehén wellnes,mágneshorgászat,.....)

        Üdvözlettel:Che

        Click image for larger version

Name:	Nevetős 04..PNG
Views:	1
Size:	414.7 KB
ID:	152862

        Komment


          a tetőn sehol nem láthatóak emlők,cicik
          Ezt nem akartam elhinni, hogy a mai világban még nem csináltak efféle dolgot, rákerestem a gugliban, hát megnyugodtam.... Csináltak...

          Komment


            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            [ATTACH=CONFIG]37302[/ATTACH]
            Nevére esetleg emlékszel a rajzfilmnek? Elég régóta vadászok rá...

            Ami meg a dudákat illeti én egy ilyenbe futottam bele:
            https://www.dropbox.com/s/em1wn6wgd5...0f3d3.jpg?dl=0

            Komment


              Nevére esetleg emlékszel a rajzfilmnek?
              Flúgos futam. A kutya neve: Mardel.

              Komment


                Hát Mardel csinálj valamit...talán így hangzott annak idején és ezt követte egy aszmás vigyor.

                Komment


                  ezt követte egy aszmás vigyor.
                  Jól emlékszem. kissé gonosz volt a kutya.. Készült belőle tv film is....vagy fordítva..

                  Komment


                    tehén wellnes
                    Hát ez el lett cseszve.
                    Nagyhajmáson boldog nyulakat tenyésztenek. valami olasz meghatározta, hogy napi hány evés, az mi legyen, naponta mennyi világosság legyen, milyen színű fal, és milyen zene szóljon, stb.
                    Jár ellenőrizni, de az így nevelt boldog nyulakat mind elviszi és akkor levágják őket.

                    Komment


                      A láncolat a boldog nyúl nevelésben:vágás előtt nevelkedésben,-boldog nyúl,vágás után,-megboldogult nyúl.

                      Mennyi marhaságot kitalálnak a szagértők,hogy humánusan hogyan és miként kell felnevelni egy jószágot és amikor kés-érett lesz,így-vagy úgy,de leölik.

                      Vannak azért a leölésnek is finom módozatai,-pl. a marha leölése kóser módra,-nem is tudom,hogy a négy mancs mit szól,vagy egyáltalán mukkant e már,vagy merne e mukkanni a fenti szakrális vágási mód miatt.

                      A népek már csak ilyenek,az egyik náció fültől,fülig metsz,a másik megissza a fogópálinkát és egymást hajkurássza és öli és,ha a ködben előkerül a disznó,hát mellékesen azt is leszúrja.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        Hát Che, ezt jól levezetted minden téren! Hogy lehet humánusan nevelni, majd humánusan végezni (emberrel, állattal)? Lehet? Valahol olvastam, hogy természeti népek ( természethez közeli népek) a leölt állatok szellemeihez imádkoznak, engesztelőn kérik bocsássák meg nekik a tettüket. Ez minden korban, környezetben, vallásban, szokásban, másképp ítélik meg. Hogy melyik módszer a jó? Ez már talán teológiai kérdés...

                        Komment


                          A boldog állatok megevése mozgalom abból indul ki, hogy egy egészséges élőlény húsa is egészségesebb nekünk, ha megesszük. Szerintem egyikünk sem vitatná, hogy egy friss zöldet falatozó, kapirgáló, rohangáló csirke húsa más, mint a gyárban, rácson álló, egymást támasztó, különféle kétes dolgokkal gyorshizlalt, mozgásképtelen szerencsétleneké. Ha le is vágjuk, legalább addig miért ne érezze magát jól, amíg éldegél. Nem a zenén múlik, hanem a hozzáálláson.
                          Everything is better when you decide you don't care.

                          Komment


                            Hé, Máté!

                            Látom, pattintod a félliterest...

                            Komment


                              Flúgos futam. A kutya neve: Mardel.
                              Igaz Mardel?
                              Igazgazgazgaz...!

                              Amúgy az eredeti angol neve Muttley, és a gazdáját Gézengúz Gusztinak hívták...

                              https://hu.wikipedia.org/wiki/Fl%C3%...sorozat,_1968)

                              És itt vannak a szereplők is:

                              http://dan-dare.org/Dan%20FRD/WackyR...AndDrivers.htm
                              Utoljára szerkesztve a következő által: bazsimoci; 2017 szept. 12, 20:34.

                              Komment


                                Nekünk is jó lenne százszorszép sepi járgánya. Emlékeim szerint, valami búra alatt újjávarázsolta magát minden karambol után !

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X