Oldal: 251 / 303 ElsőElső ... 151 201 241 249 250 251 252 253 261 301 ... UtolsóUtolsó
2,501-2,510-ig a(z) 3027 találatból

Chemotox kocsmája

Az alábbi beszélgetés „Chemotox kocsmája” témáról szól, ami a Csevegés nem csak veteránokról fórumban szerepel Csevegő kategóriában; nem voltunk angyalok Igen,mi a Rigákkal, Verhókkal, vagy a pedálos,majd később SB Szimókkal voltunk huligánok,a ... 125, 207, 250, érzés, üdv

Támogató madorka logója
    Összes hozzászólás
    676
    nem voltunk angyalok
    Igen,mi a Rigákkal, Verhókkal, vagy a pedálos,majd később SB Szimókkal voltunk huligánok,a mai fiataloknak jobbak a lehetőségeik hozzá és ezért csípi jobban a szemünket.

Támogató dongos78 logója
    Összes hozzászólás
    2,343
    A közeljövőben megnyíló Isaszegi motormúzeum
    Nocsak, motormúzeum a szomszédban? Én meg nem tudtam róla?

- - - Updated - - -

és nem a pénzlehúzásról fog szólni
    Ebben az országban semmi nem arról szól...

sinter örült ennek az írásnak.

Támogató jagdtigger logója
    Összes hozzászólás
    746
    amikkel azért még talán a 40 Km/h sebességet is meg lehet közelíteni,de minek?
    Nézd meg közülük mennyi a kamu ötvenes* és/vagy bontószökevény meg hogy hogyan mennek vele. Nekem se fűlik a fogam a témához de sajnos muszáj belátnom hogy a sok hülye miatt kell...

*Használt motorok között meg siralmas a szitu. Az összes ami eddig tetszett (csupaszokat nézegetem téli és szar időben használandó járgánynak) mind 50-es papírokkal volt árulva, és ki tudja hogy az e fölött lévők (ccm-be) közül még hány rohangál 50 papírokkal. Egy ilyet telibe kapsz kb futhatsz a pénzed után .

Utoljára módosítva: jagdtigger által : 2017 jan. 12 11:35

Támogató mir-mur logója
    Összes hozzászólás
    3,089
    Egy ilyet telibe kapsz kb futhatsz a pénzed után .
    Érdekes lenne egy statisztika, hogy Pesten évente hány kocsit karcolnak meg, illetve hány tükröt törnek le az álló sorok között cikázó parasztok. Főleg a köcsög pizzások !

- - - Updated - - -

Rigákkal, Verhókkal, vagy a pedálos,majd később SB Szimókkal voltunk huligánok
    És mégis megbüntetett a hatóság, ha nem volt beütve a CM-50 ! Pedig azt még 8 osztállyal is lehetett tudni, hogy a Riga nem nagy motor !

mátéapu örült ennek az írásnak.

UK
    UK nem elérhető
    Támogató UK logója
    Összes hozzászólás
    962
    Blog bejegyzések
    12
    Valahogy a kreszt is módosítani kellene a mai kornak megfelelően. Én pl. 60 km/ó.- ban maximálnám a SMKP. esetén.
    Ehhez nem elég a KRESZt módosítani, mert nemzetközi szerződések szabályozzák. Én sem értem miért ragaszkodnak még mindig ehhez a dologhoz. Valószínűleg egy kW/kg arány sokkal kifejezőbb lenne, mint a tervezési sebesség.

- - - Updated - - -

Rendszámot és bukósisakot a villany biciklikre is
    Egyébként sokra tényleg kellene bukósisak, meg jogosítvány a vezetéséhez. Minden olyan, ami „gáz” karral üzemel és nem a pedálozásra segít rá az nem elektromos kerékpár, hanem moped.

sepy örült ennek az írásnak.
    Everything is better when you decide you don't care.

Moderátor wsievers logója
    Összes hozzászólás
    3,784
    Blog bejegyzések
    2
    Idézet mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még nem láttam ,pannonia mellett.
    Azt mondtad, nem OT-nak. Sokkal könnyebb, mint a Duna. Kétfajta csatlakozója van, egy Jawa kompatibilis, és egy Universal. Az utóbbi a ritkább, de nem nagy lakatosmunka a csatlakozók elkészítése. Azt nem mondom h tedd mellé a Dnepr csónakot, mert bár 35 ezerért már használhatót kapsz, de a Pannónia nem fogja bírni. Vagy csinálj egyet (ez a fajta oldalkocsi a BMW-nél elég borsos árú ) :
    http://advrider.com/index.php?thread...idecar.836987/
    Vagy deszka, és készülhet a szódás oldalas:
    szodas_01.preview.jpgszodas_03.preview.jpg
    „Én nem tudom, ezt így vettem, ott van benne a szám is beütve.”

Utoljára módosítva: wsievers által : 2017 jan. 12 17:08
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

Támogató mátéapu logója
    Összes hozzászólás
    2,414
    Blog bejegyzések
    5
    Vagy csinálj egyet
    Nem az elkészítés volt soha a gondom .Valahogy életemben,ha jogsi nélkül kimentem,vagy lejárt műszakival kimozdultam egyből „díjazták” a megmozdulásom,így megszoktam,hogy nekem tisztába tett,rendezett dolgaim legyenek!

UK örült ennek az írásnak.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Összes hozzászólás
    3,784
    Blog bejegyzések
    2
    Az oldalkocsinak nem kell forgalmi. Csak beütött alvázszáma/sorozatszáma kell hogy legyen, és egy adásvételi. Utána hozzávizsgáztatható a motorhoz. Nem külön jármű, hanem kiegészítő.

mir-mur örült ennek az írásnak.
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

Támogató mátéapu logója
    Összes hozzászólás
    2,414
    Blog bejegyzések
    5
    Az oldalkocsinak nem kell forgalmi. Csak beütött alvázszáma/sorozatszáma kell hogy legyen, és egy adásvételi. Utána hozzávizsgáztatható a motorhoz. Nem külön jármű, hanem kiegészítő.
    Akkor elvileg egy alváz szükséges adásvételivel una alváz és tehetek rá gond nélkül velorex,vagy uralos felépítményt?

"Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Összes hozzászólás
    3,784
    Blog bejegyzések
    2
    NKH vizsga kell hozzá. az oldalkocsiról célszerű egy adásvételit vagy egy származást igazoló pl: MÉH telepes számla stb .. vinni mert egyes KPM -eknél kérik a származást igazoló papírt.
    Miért, ez például melyik típus is?
    thm_0013703858.jpg

Az első csónak itt is kisipari, és nem a megszokott:
    http://www.jofogas.hu/hajdu_bihar/Re...31.htm?first=1

Köhém rendelet szerint nem minősül át alakításnak olyan tartozéknak a járműre történő felszerelése, amelynek felszerelését a közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről szóló 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet előírja vagy megengedi;

• a gyártómű által rendszeresített oldalkocsinak motorkerékpárra történő felszerelése, amennyiben a motorkerékpár oldalkocsi csatlakoztatására alkalmas;

Utoljára módosítva: wsievers által : 2017 jan. 12 18:33
    mátéapu örült ennek az írásnak.

Oldal: 251 / 303 ElsőElső ... 151 201 241 249 250 251 252 253 261 301 ... UtolsóUtolsó

Téma információk

Users Browsing this Thread

Jelenleg 2 látogató olvassa a témát. (0 tag és 2 vendég)

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •