Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Horganyzás utáni szerszámok. Fent vízszintesen az egy évvel ezelőttiek, függ sorban a mostaniak, vízszint lent a megelőző állapot. Az ár kb: 10Ft/db

    Komment


      NSU ZDB 200 hengere amiről korábban írtam. 2x zavarodtam bele mire lerajzoltam, de már legalább értem..

      Komment


        Ha már szerelés végre sikerült kiküszöbölnöm a kuplung zajongását*:
        https://www.youtube.com/watch?v=W8jlt-Rx5iI

        Illetve volt egy gyors próbaút is:
        https://www.youtube.com/watch?v=cM_Lwpn79YE

        *Úgy néz ki már semmi sem szent. Új utángyártott rugók voltak benne de úgy néz ki túl gyengére sikeredtek. Egy robogóhoz való tuningszettből való rugókat alakítottam át(a kampójukat kellett kicsit igazítani hogy egyezzen a hosszuk a régi rugókéval) és azzal most megszűnt a zörgés illetve a kereket se tekeri így "üresbe" .

        Komment


          Tigris,-Te nem cicózol,mégy ám tökön-babon keresztül,egyébként nem szólt rosszul.

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            Megállásnál azért rángatom a bajszát hogy az indítórész is szétkapcsoljon. A 35W-os H4-es miatt kicsit hajlamos a lefulladásra..... (ugyanez az oka a picit magas alapjáratnak) Az meg hogy megyek mindenen keresztül kicsit túlzás, jobb szeretek bicikliúton menni vele mert az autósok belelöknének az árokba az első adandó alkalommal.

            /SZERK
            Normál esetben nem gyötröm ennyire, most kivételt tettem hogy inkább most jöjjön ki a gond(ha van) mintsem télen melóba menet.
            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2019 okt. 21, 01:19.

            Komment


              Mivel itt a kocsmában előbb-utóbb úgy is megfordul mindenki... ezért ide írok a köszönéssel kapcsolatban. Előző lakhelyemen mások voltak az emberek.. mikor költöztünk (s mikor még csak a házat néztük is) a szembe jövö biciglisek,autósok,gyalogosok is előre intettek,köszöntek. Nincs másképp most sem,beálltam a versenybe s megpróbáltam én előbb köszönni... Egy-két öreg "rókát" nehéz lekörözni,de néha azért sikerül... Nagy hangom nincs,de párszáz méterre integetni legalább tudok. Egy boltjárat nálam 20-30 köszönés, 3-4-5 vagy akármennyi rövid beszélgetés. Tudom cikli.. de akkor is így írom,mondom.

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Tudom cikli.. de akkor is így írom,mondom.
                Nem ciki , inkább kölcsönösen tiszteletteljes . Egy szép dolog , és ráadásul nem kerül semmibe sem ... szerintem ez a követendő , nem az amikor elmennek egymás mellett köszönés nélkül bambán az emberek .

                Komment


                  zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nem ciki ,
                  Cikli... bicikli.. Nekem bicigli. A többi mind stimt. Gyerekkoromban öreg (valóban öreg 60-80 éves haverjaim voltak... sokat köszönhetek nekik.. s persze a szüleimnek is.

                  Komment


                    Unalmamban csináltam egy ilyet.. nem elsőre sikerült mert kidobálta a 3. fokozatot. Szerencsére volt a sufniban egy használható kapcsoló kerék pár, s azzal orvosoltam a bibit. A színt én kevergettem maradékokból...

                    Komment


                      Attilám no-no / öreg haverok 60-80 évesek!/ tiltakozom a kor miatt amúgy a többi jó dolog hisz Tőlük mindíg tanul az ember gyereke. Én is mindíg szivesen forgolódtam idősebbek körül .

                      Komment


                        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        öreg haverok 60-80 évesek!/
                        Kis idő eltelt.. S már én is az vagyok egy két gyereknek.. Mi pedig... mi nem számolunk időt egymás között.. Van azé gyerekség benned is...

                        Komment


                          Addig van értelme az életnek míg tud az ember kicsit gyerek lenni!! Persze lehet másnak más vagy jobb a felfogása az életről. Elfogadom azt is.

                          Komment


                            Végre megjött a lehúzó így végre lerángathattam a kis mocskokat a főtengelyről:
                            https://www.dropbox.com/s/3a6rpmquvl...12221.jpg?dl=0

                            /Update
                            Boltban elkottázták, új csapágyak c3-asok....
                            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2019 okt. 26, 18:36.

                            Komment


                              Simsont takaritok szétszerelés előtt... egy óra mulva már felismerhető a blokk. Elképesztő.. A henger bordái között nem volt rés, a karbi egybeolvadt az olajsár alatt a hengerrel. S ezzel a motorral így jártak.

                              Komment


                                Öreg motornál a trehány gazda... áldás. Ahol olajsár van,ott nincs korrózió. Idáig 2 lapát szutyok,de még nincs vége. Holnap készítek képeket. s majd közlöm az előtte-utána állapotot.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X