Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ilyen periódusokban igyekszem arra gondolni, hogy talán jobb is, hogy egyszerre jön minden sz@r, mintha elosztva, minden napra jutna valami őrület. Kitartást kívánok, hamarosan biztosan véget ér a szívóütem!
    A számítógépek sajnos engem is gyakran megtréfálnak mindenféle rejtélyes hibával, ráadásul iszonyatosan béna vagyok hozzájuk (mint minden elektromos vacakhoz), és ha elromlik, tanácstalanul nézek magam elé, majd lerendezem a dolgot az örök "bölcsességgel": Ami nem benzinnel működik, az hülyeség!!!

    Komment


      Szervusztok!

      Köszönöm a biztató szavakat és én is remélem nem tart örökké,a negatív hullám.Azzal soha nem szokott problémám lenni,ha dolgozni kell,azt lehet könnyen csinálni,mert van benne logika,de az idegi terhelést okozó szélmalomháborút,nagyon utálom.

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        ha dolgozni kell,azt lehet könnyen csinálni,mert van benne logika,de az idegi terhelést okozó szélmalomháborút,nagyon utálom
        Örök igazság...
        Körülöttem is ez van, próbálok kimaradni.

        Komment


          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          hogy legyen valami örömöm is,behányt a gépem merevlemeze.
          Ezért éri meg venni egy külső vinyót és mindent ami fontos arra is átmásolni. Egyszerre meg csak nem döglik be mind e kettő
          Ami meg nagyon fontos azt meg érdemes netes tárhelyen tárolni. Talán ott van a legnagyobb biztonságban.
          (pl egyik legjobb és legbiztonságosabb: https://www.dropbox.com/)

          Komment


            kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Pontos összeg hétfő este lesz, ugye GTK-nál a piaci érték és a roncsérték eltérése.
            Van már valami fejlemény?

            Komment


              heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Van már valami fejlemény?
              Még megy a "huziga-vonyiga", nincs még pontos roncsérték. Ami biztos: a forgalmi értékét 299.000 forintra vették (elég szépen leéltem, ráadásul a felújítás is jó kapkodós volt, tehát ez nem egy műtermi motor - szóval fairnek érzem, ennyiért is próbáltam eladni a baleset előtt), míg a roncsértéket hétfőre ígérik. Kérdeztem, hogy esetleg valami közelítőt lehet-e tudni, erre azt kaptam, hogy várhatóan 50.000-80.000 között.
              De amint lesz fix ide fogom írni.
              There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

              Komment


                Szervusztok!

                Végre történt velem egy kis jó is ,összeállt a számítógépem,-kapott egy új vincestert és elvileg most kétszer jobb mint volt,de egyenlőre,nekem még nagyon szokatlan,-valahogy minden más.Szoknom kell és sajnos az összes könyvtáram elveszett,de majd összeszedegetem,ha lesz rá időm.

                A kukuruc is halad,-úgy ahogy,de még vagy két hétig lehet alkalmanként csinálgatni,hogy tiszta legyen.

                Az aláírásgyűjtés megy,csak ötös pont irritálja a népet,-remélem lesz benne módosítás,mert a többség nem akarja.


                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  Üdvözöllek Józsi az alkoholisták között Chemotox kocsmájában itt kell Veled is találkozni! mondhatnám de mivel a valós csehóban Te sem fordulsz elő épp úgy mint én . Örülök neki,hogy a géped újból működik.

                  Komment


                    Szervusztok!

                    Sajnos mostanában semmire sincs időm (pedig nem is a saját dolgaimat hajtom, csak alkalmazott vagyok), viszont ma megérkezett a levél: a biztosító végre kitalálta mennyi pénzt szeretne felajánlani. Elsőre, számla nélkül 136850 forint nettó - és erősen hajlok rá hogy elfogadjam.
                    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                    Komment


                      Nem is olyan rossz ajánlat. Ennyiből simán lehet javítani, ha ügyes vagy még marad sörre is

                      Komment


                        Vagy veszel az egészből 739 doboz jóféle sört! Simán fogadd el!!!!

                        Viccen kívül én nem huzavonáznék tovább ha a javítást nagyjából fedezi!
                        Már említettem korábban, hogy jól kijöttem egyszer egy ilyen felajánlott összegből...
                        Persze ha nagyon nagy a különbség a javítási költség, és a felajánlott között, az más tészta, akkor tovább kell vinni az ügyet.

                        Komment


                          kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          erősen hajlok rá hogy elfogadjam
                          Abból meglesz az első villa, még kúpgörgős csapágy is a régi helyett.

                          Komment


                            Srácok! Az index fórumot szoktátok olvasni? Ez a fedezetlenségi díj sztori érthetetlen a számomra

                            Komment


                              chemotox eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ez a fedezetlenségi díj sztori érthetetlen a számomra
                              Ha elektronikus nyilvántartásban szerepel a motor, de nincs forgalomból kivonva bejegyzés, akkor a fedezetlenségi díj elkíséri a motort, akárkihez is kerül és akar rá biztosítást kötni.
                              Ha nincs nyilvántartásban vagy benne van, de korábban hivatalosan kivonták a forgalomból, akkor nincs probléma.

                              Komment


                                Remélem van közöttünk egy villanyműszerész mert én még igen zöldfülű vagyok. Szóval arra gondoltam hogy leváltom a jelenlegi feszültség stabilizáló IC-t egy tirisztor-zehner párosra. Csak azt nem tudom hogy a tirisztort betehetem-e a váltóáramú részre, vagy inkább a graetz íd után tegyem be? A nyitójelet a zehner dióda adná egy 500 Ω-os ellenálláson keresztül.

                                Szerintetek ez így életképes ötlet vagy csak a világítótekercs látná kárát a dolognak?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X