Közlemény

Collapse
No announcement yet.

19 colos alu vagy krómozott 72 küllős felni

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    19 colos alu vagy krómozott 72 küllős felni

    Sziasztok!

    Valami tömegmotor kéne, aminek használtan hozzá lehet jutni olcsón a felnijéhez, ami 19 colos alu vagy krómozott 72 küllős... Pannónia nem jó a gyári nagyon drága, a Pannónia króm nem korrekt nagyon kevés élte túl egyben az meg aranyárban van, utángyártott "olasz"-ért nem adok 12őt darabonként... újféle is lehet a moci... végülis csak 38as DKWra menne(háh de én mocim így úgy típushamisítom h számomra legyen tetszetős )

    nem akarok festett minden szereléskor pattogzó felnivel szórakozni, ráadásul a krómot jobban szeretem...

    Csatárin kívül ki gyárt küllőket(esetleg necm horganyozva hanem krómozva)? Csatári féle küllőim vannak szépek, de csak egy ideig szegény horgany nem örök

    Üdv
    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

    #2
    72 küllő? Tömegmotor?
    Egy kerékre? Vagy a motorra összesen?
    Che kedvelte ezt.
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    Komment


      #3

      Komment


        #4
        72 küllő per felni(izs dkw stílus)...A tömegmotor meg olyan legyen, amihez könnyű olcsón alkatrészt szerezni, jelen esetben nekem csak a felni kell, küllők egyediek úgyis asszem, 150es dob passzol a dkwba pl Simson s51(persze ez nem megfelelelő semmilyen paraméterét tekintve)



        És mennyi a rozsdamentes felni per darab?
        Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

        Komment


          #5

          Komment


            #6
            stalker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            72 küllő per felni(izs dkw stílus)...
            Jó lesz az 36-nak is!

            Komment


              #7
              soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Jó lesz az 36-nak is!
              Pedig hogy drukkoltam ennek 72 küllős tömegkeréknek!

              Egyébként is készülök újítani a kerekek terén, bitang jól nézne ki egy 72 küllős megoldás. Hagyjuk meg így a témát, hátha valaki ajánl majd ilyesmit.
              (persze valami agy is kell hozzá...)
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                #8
                TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                bitang jól nézne ki egy 72 küllős megoldás.
                Pucolás szempontjából, nem tartom jó ötletnek! Nekem még a 36 is sok, pláne egy kis vörös iszapos túra után!
                A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                Komment


                  #9
                  -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Pucolás szempontjából, nem tartom jó ötletnek! Nekem még a 36 is sok, pláne egy kis vörös iszapos túra után!
                  Igazad van, de „a szépségért szenvedni kell!”
                  kvaga és -t5- kedvelte ezt.
                  Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

                  Komment


                    #10
                    36 az csak beneztem bocsi igy mennyi ax ara???
                    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                    Komment


                      #11
                      ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      'örökre vasalva'. Radaellinek van 19"-os 36 küllős ráfja rozsdamentesből,
                      Ilyet vettem az oldalkocsimra, de krómoztattam!



                      stalker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      36 az csak beneztem bocsi igy mennyi ax ara???
                      Küllőstől(36),krómozással, utaztatással 40.000,- (NÉPMOTOR! Vagy nem?)
                      A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                      Komment


                        #12
                        Én már csináltam 32 küllős doppel-simplex fékes ,peremes alufelnis kereket kis versenycsepelbe.

                        Komment


                          #13
                          Es a rozsdamentes felni magaban mennyi? Kullot kitol kellene venni?
                          Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                          Komment


                            #14
                            stalker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Es a rozsdamentes felni magaban mennyi? Kullot kitol kellene venni?
                            Ugorj át erre a témára! Sok az okos dolog!
                            http://veteran.forum.hu/veteran-auto...27/index2.html
                            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                            Komment


                              #15
                              stalker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Sziasztok!

                              Valami tömegmotor kéne, aminek használtan hozzá lehet jutni olcsón a felnijéhez, ami 19 colos alu vagy krómozott 72 küllős... Pannónia nem jó a gyári nagyon drága, a Pannónia króm nem korrekt nagyon kevés élte túl egyben az meg aranyárban van, utángyártott "olasz"-ért nem adok 12őt darabonként... újféle is lehet a moci... végülis csak 38as DKWra menne(háh de én mocim így úgy típushamisítom h számomra legyen tetszetős )

                              nem akarok festett minden szereléskor pattogzó felnivel szórakozni, ráadásul a krómot jobban szeretem...

                              Csatárin kívül ki gyárt küllőket(esetleg necm horganyozva hanem krómozva)? Csatári féle küllőim vannak szépek, de csak egy ideig szegény horgany nem örök

                              Üdv
                              Szevasz Kisbarátom,

                              Ok! Értem, hogy 72 lyuk ami (36 valójában), de milyen lyukasztással "A" vagy "B"?
                              (Ez a küllőfészek elhelyezkedése a szelephez viszonyítva. Mert lehet: szelep mellett bal/lent vagy szelep mellett bal/fent!)
                              Mekkora küllőszöggel? (Ez a kerék szimmetriatengelye és a küllő által bezárt szög!) Fontos a nippli és a küllő feszülésének elkerülése miatt.
                              Milyen szélességgel? 1.85; 2,15?
                              Ha ezeket nem tudod, de megírod a motorod típusát, akkor tud(hat)ok segíteni!

                              Üdvözlettel:
                              dino125ad
                              Utoljára szerkesztve a következő által: dino125ad; 2011 nov. 09, 20:48.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X