Közlemény

Collapse
No announcement yet.

DKW NZ 250 első fényszóró pótlása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    DKW NZ 250 első fényszóró pótlása

    Sziasztok!

    Milyen gépezetnek van, halogénes izzóhoz való foncsorú, esztétikus, 165-167mmes átmérőjű első foncsora, üvege??? Kicsit modernizálnék a dkw-n, ha lehet:-) Bele kéne férjen a hasag m165 tökbe, ahol azért a mélységben nem lehet dúskálni, viszonylag szűk a hely...

    Üdv
    sepy és TZ kedvelte ezt.
    Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

    #2
    Én majden vettem egy DKW RT 175 öst.
    Ezt: DKW
    Pedig még alkatrészeket is találtam hozzá az ebay-en.
    Csak nincs hozzá papír, úgy meg necces.

    Komment


      #3
      Lehet meg kellett volna venned, felújítás alatti motor, habár nem vh előtti...

      A Magyar motorok közt van olyan, aminek a foncsora, üvege(első) 165-167mm átmérőjű???
      Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

      Komment


        #4
        Az egyhengeres Pannóniáknak tudtommal 160 mm a lámpakeret belső átmérője így a foncsor is, az üveg peremmel együtt kb. 170 mm. Ez a Hella szabványból származik! A TL, TLB... stb-n Hella lámpák voltak! És szerintem a DKW-n is az van. De ezt Te jobban tudod......

        Komment


          #5
          Köszi a választ. A baj az,h a dkw-ra HASAG vagy BOSCH való, az NZ szériára legalábbis. Ezek elvetemült szabványt alkalmaznak sajna, no de kísérletezek még:-)
          Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

          Komment


            #6
            Egyhengeres standard P5 Pancsa foncsor és üveg nem klappol, se MZ, se nemtommi, speckó cuccnak néz ki.
            Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

            Komment


              #7
              Szevasz Stalker!

              Igazad van! Ez tényleg elvetemült méret.

              DKW NZ 350 - Detailbilder von NZ Teilen
              stalker kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Sziasztok!

                Itt egy pár kép, arról, hogy hova kellene megfelelő foncsort, üveget, esetleg keretet találni. Lehetőleg bírja a halogénes izzókat és esztétikus legyen, szabványos foglalattal legyen szerelve és végül, de nem utolsó sorban olcsó legyen. Várom az ötleteket...









                Üdv, a válaszaitokat előre is köszönöm...
                Minsk/Voskhod 14V-os "generátort" keresnék egy "kIZSérlethez", ha van egy kedves fórumtagnak ilyen.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X