Közlemény

Collapse
No announcement yet.

bámulok ki az ablakon

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    bámulok ki az ablakon

    Nem hiszem , hogy hosszú téma kerekedik ebből , csak úgy mondom :

    üldögélek itt a boltban , bámulok ki az ablakon , aztán néha látom , hogy emberek -- jobban öltözöttek ( ezek lehetnek az irodisták ) meg melósok jönnek -mennek , megálnak dumálnak , fényképezik egymást .
    Aztán mondom ,már a sokadik hangoskodás után , kimegyek megnézem mi a fene van itt ?

    Kilépek az ajtón , aztán akkor nyilal belém ---ja , ma a Coupéval jöttem .

    #2
    Csongrádon esetleg látható lesz?? lesz találkozó az idén?.

    Komment


      #3
      Sajnos nem , mivel én vagyok a főnök --nekem kell levinni kb 1T felszerelést ( hűtüszekrények , bogrács-fa , sátrak , padok , biciklik...........meg minden ) aztán ott ezt hadrendbe állítani ...... . Két Ducátónyi felszerelés szokott utazni .

      9
      sepy, mátéapu és OdinHEM kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Két hete hasonlóan jártam majdnem.
        Rám jött a Warturgozhatnék, ezért fogtam az asszonyt és elszaladtunk az öreggel Szilvásváradra. Ha már itt vagyunk gondoltuk felsétálunk a Szalajkába és dumcsizunk egy jót a jó levegőn. Visszafelé jövet figyelmes lettem egy kisebb fajta tömegre, szintén fényképezgettek az út szélén, de úgy gondoltam hogy az ott parkoló új Z4-es kabrió Bmw-t lövik. DE NEM! A Warexet fényképezgették, mégpedig úgy, hogy alig lehetett látni a kocsit tőlük.
        A legjobb az egészben az volt hogy elsőre le sem esett hogy ott parkoltam le, és nem gondoltam hogy ennyi embert vonz össze egy öreg autó. De nagyon jó érzés volt, és büszke voltam a vasra.
        OdinHEM, zahi és 7 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A legjobb az egészben az volt hogy elsőre le sem esett hogy ott parkoltam le, és nem gondoltam hogy ennyi embert vonz össze egy öreg autó. De nagyon jó érzés volt, és büszke voltam a vasra.

          .......na , még egy kamucsávó ....( ....és nem gondoltam volna .... )
          sinter, és 2 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Milyen jó a személyes ismeretség a " Találkozó"!, így még a beszólásainak is örülünk!

            Komment


              #7
              Ha az a két testfestett cicababát állítottad mellé, akkor nem csoda az érdeklődés.

              Komment


                #8
                ....ja azt nem is mondtam eddig , hogy aktív grefiti eltávolító is vagyok a szabadidőmben .

                Komment


                  #9
                  No Téged sem fognak kiállítani a szépművészeti múzeumban!

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X