Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Az élet dolgai (Amit nem tudod hol mondj el, mondd el itt)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    Mi abban az ízléstelen, ha valaki boldog, és arra büszke ?
    Ez csak az én meglátásom!Tudod vannak a ,,bezzeg ÉN!"emberek!Akik sokszor mások történeteit szeretik meg überelni!De ezeken a dolgokon nincs mit!Kinek így sikerült kinek úgy!Erre céloztam!Nem tartom ízlésesnek ha bárki azzal hivalkodik ami nem csak rajta múlik!A párkapcsolati dolgok örök dilemmák!Páros gyakorlat!,,Egyedül nem megy!!"Sajnálom is hogy tapasztalat nélkül bele szóltam!
    U,I:Egy másik rovatban már írtam hogy a tavalyi Tiszakeszi szédelgésemen okulva az idén (HA!??) megyek akkor én motorral megyek de a család néhány tagját is viszem!Rozoga testem támaszaként!A nejem,unokám és egyik fiam!(a sok közül!)Még egyszer elnézést hogy beleszóltam!

    Komment


      #62
      Gyulám! Remélem már a lábadozás útját járod és a hozzászólásodban a " HA " szó az ami nem tetszik. Tisztelettel várunk épp úgy mint a családod ki támogat Téged abban , hogy ott lehess közöttünk hisz ott a helyed. Annyi év után ne mondj olyat, hogy tapasztalat nélkül szóltál. Én is osztom, hogy egyedül nem megy de hidd el viszonzatlan szeretet nélkül csak a költő tud verset írni de az nem párkapcsolat még csak nem is pár.Örülök neki ha épülgetés közben gondolsz Keszire de az unokád robogóját el ne felejtsd berakni bár ahogy nőnek a gyerkőcök megül akkor már a tankon is! Baráti üdv. : Sepy.

      Komment


        #63
        Szervusztok!

        Beszédes ez a kép és amit aláírtak az is.

        Click image for larger version

Name:	Humor 03.jpg
Views:	1
Size:	222.9 KB
ID:	148452

        Mielőtt becsukjátok magatok mögött az ajtót,gondolkozzatok el a fenti képen és azon is amit mond!

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          #64
          Ez jó! Nagy igazság van benne az biztos.
          Csak sajnos a mai dolgoknál már próbálnak arra törekedni hogy ne lehessen javítani, valamint úgy érzem sok fiatal fejében meg sem fordul a javítás lehetősége a párkapcsolatában sem.
          Na mindegy is mi még régimódiak vagyunk.

          Komment


            #65
            Azért van, amit nem lehet megjavítani, és ezt sok "munkaóra" után be kell látni. Mert lehet még próbálkozni, de akkor elpocsékolod az energiád egy reménytelen "munka darabra", pedig kezdhetnél egy másikat, amiből lesz is valami.

            Komment


              #66
              Olyan dolog.................................amihez két ember kell!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                #67
                Máté ez nagy igazság de másként lát ki már át élte és másként a külső szemlélődő!. Csak a" Vanért" sosem kell maradni ha más nem fűz a másikhoz! Ha az anyagiak nem is mindíg pótolhatók a Szeretet és a megértés feledteti azt. A milliárdost is oly mélyre teszik legfeljebb többet veszekszenek majd a koncon.

                Komment


                  #68
                  Javítható? Nem javítható? Mikor lehet meghozni ezt az itéletet? Utána meddig őrlődik (különösen egy veterános) ezen, hogy negatív itéletet hozott egy "rozsdás vas", vagy ahogy Taluga mondta, "reménytelen munkadarab" felett? Szerintem az itteniek nagy része hajlamos olyan menthetetlennek tűnő dolgokkal foglalkozni, energiát, időt, pénzt beleölni amire más ember csak legyint. Nem tudom, lehet-e kapcsolat az öreg motorokkal szemben tanúsított ily konok hozzáállásunk és a magánéletben gyakorolt magatartásunk között.
                  Az viszont bizonyos hogy megvan az a határ a javítási törekvések során, ami után már az embert inkább hülyének, baleknak nézi a környezete, de ami még megalázóbb, a "párja". Na ezt kell(ene) észrevenni valahogy...
                  Mindenesetre igen jó érzés amikor meglátok egy-egy, Che által csatolt képen szereplőhöz hasonló idős párt,
                  mindig reményt adnak a reménytelenségben.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2016 márc. 18, 08:09.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X