Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát...

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Sziasztok!
    Nekem is volt egy hasonló esetem. Horváth Gyula albertirsai lakossal.......(itt is hirdet a veteránaprón)
    Hirdetett az Ural.hu-n két darab Zündapp Ks 600 kereket, de nemtudta, hogy pontosan milyen kerekek. ajánlatot tettem, elutaltam 13 ezer ft-t. Vártam a kerekeket, de nem érkeztek meg. A telefont nem vette fel. Egyszer felhívott, hogy valaki más elvitte 25 ezer ft-ért a kerekeket. Semmi gond mondtam, küld vissza a pénzt. Korrekt srác volt, azóta sem küldte a pénzt, telefonra, emailra sem válaszolt.........remélem gyógyszerre költötte a pénzt! Úgyhogy ne utalgassatok előre nagyon pénzt, ezt tanácsolom mindenkinek....
    Lemezjáték, chemotox és 6 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Bence..itt lakom nem messze A.irsától, és van még pár haver innan a közelből, aki itt fórumozik..ha gondolod megtudhatjuk merre él a tisztes eladó!

      Komment


        #18
        Hallo
        MIKOR LESZ AZ ALBERTIRSAI TALÁLKOZÓ ÉN JELENTKEZEK EGY v. TÖBB KÖZÖS ALKUDOZÁSRA!!

        Komment


          #19
          EGY ÚJABB ÉRDEKES ESET, ÁTVERÉS:
          Andó Istvánt felhívtam egy TLT kipufogódobbal kapcsolatban, meg is beszéltük, hogy megveszem és majd a szolnoki börzén átveszem őket... e-mailre nem válaszol, telefont nem veszi fel... a szolnoki börzén feltűnt, hogy ismerősek egy eladónál az árult cuccok és odamentem, kérdezem, hogy Andó István? Mondta, hogy igen. Kérdezem: a dobokat hozta? Azt mondja nem, otthon hagytam... Majd postázom...
          Számomra egyértelmű: Eladta másnak drágábban a dobokat. Ezt minek nevezzem, átverésnek? Hát igen!!! Egy megbeszélt dolgot semmisnek vett, pedig megegyeztünk, de ő néhány ezer forintért szavát szegte...
          Ennyit róla, azóta se tudom elérni, a veterán aprón küldtem minden hirdetése alá üzenetet, de kitörölte őket...
          Direkt írtam ki a nevét, hogy vele óvatosan, főleg előre ne utaljatok pénzt...
          itt van a link a hirdetéseiről: króm felni dísz rozsdamentes
          Ez hihetetlen, már a nevét is Lorenzo lamasra módosította... hagyjuk már, ez az abszolút inkorrektség, még a nevét se írja ki... jó mondjuk van egy pár ilyen ember ez még nem lenne a világ vége...
          Ha valakinek van pozitív tapasztalata az emberkéről írja meg, de szerintem üres marad alább a lap...
          (Sokat gondolkoztam rajta, hogy írjak-e ide... De igen!, úgy gondolom, hogy mondjuk ki és írjuk le az ilyen embereket, hogy másokat ne téveszthessenek meg és mások is fenntartásokkal kezeljék őket, így talán egy jobb veterános környezet alakulhat ki Na jó, ez kicsit utópisztikus volt, de rajtam nem múlik...))
          DCS
          Utoljára szerkesztve a következő által: DCS; 2013 febr. 06, 08:47.

          Komment


            #20
            Az a lorenzó gyerek , neve után gondolom ,végül is rokona a magyar kolompároknak -nem?

            Csak egy érdekesség , akármelyik olasz vagy német börzén 20 év alatt , soha nem volt semmi probléma abból ha pl szombat reggel vettem valamit 10 vagy 3000 DM később euró ért --aztán otthagytam az eladónál és csak vasárnap mentem érte (megbeszéltük mikor menne haza ). Ez a leírt eset nem magyarázható a szegénységgel -ez paraszt .

            Komment


              #21
              DCS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              már a nevét is Lorenzo lamasra módosította.
              Az apró szabályzatában benne van a VALÓS adatok megadása, mint feltétel. Az ilyen mellébeszélős , nevüket címüket fel nem vállaló " embereket " egyszerűen ki kell zárni az oldalról. Aki kórmól, biztosan okkal teszi.

              Egyébként, már én is gondolkoztam egy BÁR listás link létrehozásán. ( BÁR az életben ne találkoztam volna vele.) A lényege az lenne, hogy ha valakinek kétsége van egy eladó felől az kiírja az illető nevét, és lehetne rá véleményt mondani. Természetesen a személyiségi jogok miatt nem írhatom oda hogy ez egy tolvaj, de adhatok pl. fekete, vagy piros pontot, mint a suliban. Aztán privátban kitárgyalható lenne az illető személye. Én is tudok olyan Vaterás eladóról, akinek 100 % pozitív értékelése van, de akivel eddig beszéltem és volt vele kapcsolata, mind feni a kést. Többek között engem is átvert, és nem kicsit. Egyik bevált trükkje, hogy vállalja a motor leszállítását, (ami persze egy karburátor pucolás után használható ) mert úgy lett eltéve 2 éve. Na a lényeg ,hogy a megbeszélt időpontban ő nem ér oda, csak este. Értsd, sötétedés után. Akkor már alig lától valamit, meg este tízkor már nem illik vacakolni. Reggel meg jön a döbbenet.

              Ez csak gy példa a korrektségre. Minden esetre, én 2 névvel is hozzájárulnék egy ilyen lista bővítéséhez.

              Komment


                #22
                Én már este 10kor nem vennék semmit...vagy hozza a megbeszélt időben, vagy keresek egy normálisabbat.




                Ja, és sosem utalok előre semmit. Pár itteni kollégának fura volt, amikor kijelentettem, hogy szó sem lehet előre utalásról, de azt szeretem megvenni, amit látok.

                Komment


                  #23
                  Én a magam részéről abszolút egyet értek Mir-Mur-ral. És ebben ha kell és tudom támogatom is.
                  Mélységesen fel tudok háborodni az ilyen embereken.
                  Egy párszor megszívattak engem is.. de ugye ezzel nem vagyok egyedül.
                  Volt hogy elutaztunk autót nézni 300 km-t és ott mondta a gyerek hogy hirdetés fotói azok még akkor készültek mikor megvette a kocsit... majdnem megöltük...

                  Komment


                    #24
                    Igazatok van vannak olyan emberek olyan hirdetésekkel hogy már messziről bűzlik vagy nagyon alacsony összeg az eladási ár vagy homályos leírás , felhívni nem lehet üzenetre nem válaszol. Akkor mire jó az egész?

                    Komment


                      #25
                      Hello!
                      Ezekről a hirdetős hsz-ekről jutott eszembe a másik véglet.
                      Akinek nem inge..... veteránaprón elég sűrűn találkozom mostanában a pici pénzért szöges ellentétével,
                      a horror áron árult, vélt/valós ritkaság, vagy épp csak ő gondolja róla hogy egy vagyont ér. (nem titok Csepel 125-ös motorokat keresgélek saját részemre, még nem találtam megfelelőt sajnos.)
                      Legutóbb egy ilyen embernek már beírtam (mások is ráírtak láttam) mert ha ő tényleg ugyan azt a motort
                      árulta amit más 180-ért eladott, s ő már fel is rakta azt hiszem 350-ért, na ez azért már a vicces kategória!
                      Arról nem is beszélve, hogy nem gondolta e azt, hogy az eredeti hirdetést is látjuk(!)

                      Komment


                        #26
                        Úgy látszik ez a szolnoki börze sokunk számára izzító hatású.Lehet az a légkör jobban vonzza a parasztokat.Lehet senkit nem érdekel de én is leírom a tanulságot.Manus,tag,fószer(személyeskedés nélkül)hónapokig hirdetett egy blokkot itt.Nekem kellet,hívtam,nem is alkudtam 10.000,de mondtam hogy csak néhány hét múlva járok arra.Ő udvariasan felajánlotta,hogy kössem össze a kellemest a hasznossal,és találkozzunk a szolnoki börzén.Király.A börze napjáig minden nap hívtam,hogy tuti,nem kama,nekem kell.Sosem felejtem azt a mosolygós szolnoki reggelt amikor izgatottan kérdeztem hol van,erre ő sercegő hangon közölte hogy 3. sor,de a henger és hengerfej már elkelt,és amúgy 15.000 az ára.Pazar.Szomorú de manapság ha az ember valamit venni akar,először a eladóról kell háttérinfót gyűjteni.Valószínűleg régen ilyesmi is közrejátszott a faluk, városok "második " nevének kialakulásában.Legalábbis felénk van ilyen.Régen ha indultak az öregek egy másik faluba venni valamit akkor tudták hogy pl."bicskások"-nál este nem vásárolunk.Tényleg jó lenne valami támasz,főleg,ha valami nagyobb értékűről van szó.Persze nem csak az anyázásnak kéne hely,adott esetben egy-két jó tapasztalatot is szívesen olvasnék.

                        Komment


                          #27
                          A másik dolog amire Fulton kolléga a hsz-a végén rávilágított, hogy nem csak a negatív személyeket kellene kiemelni.
                          Én személy szerint örülnék neki hogyha azt is megemlítenénk aki rendes, korrekt, hiszen attól az embertől nyugodtabban mernék venni valamit. Persze gondolom más is így van ezzel.

                          Komment


                            #28
                            sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én személy szerint örülnék neki hogyha azt is megemlítenénk aki rendes, korrekt, hiszen attól az embertől nyugodtabban mernék venni valamit. Persze gondolom más is így van ezzel.
                            Ha figyelmesen olvastál, akkor én is azt írtam hogy,
                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            de adhatok pl. fekete, vagy piros pontot, mint a suliban

                            Komment


                              #29
                              Ez jó ötlet ha a neve mellett ott díszelegne egy pár fekete pont akkor az gyanús!!!

                              Komment


                                #30
                                Tudjátok , amit itt össze szemezgettek , kicsit izadtság szagu ! A mai kor szellemét követve csak utalgattok , célozgattok hogy "ismert veterános , MAVAMSZ vezetőségi tag , ....stb ...stb . Addig amig az akivel történik valami hasonló dolog ,és nem természetes számára hogy rögtön kimondja :XY rohadt nagy bunkó volt , ezért én a jövőben leszarom , addig azok vidáman élnek és csinálják a hasonló dolgaikat . Persze tudom hogy az illető nem fog megváltozni az én kimondott véleményemtől --de nem is ez a fontos -hanem az hogy jól aludjak .

                                Az ovodás piros-meg fekete pont , engem is röhögésre késztettne , ha kapnék pl egy feketét .
                                Persze ha öregszik az ember (nem biztos hogy jól ) másképp lájta a dolgokat .Egyre kevesebb az IDŐ , nem fér bele a jópofi .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X