Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hogyan mondjam el!!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    nálam 120 nm horganyzott lemez , alatta kátrány papír , alatta telideszkázva olcsó deszkával . 80 év garantált
    Napi árat/Tokkal vonóval:lemez,papir,szeg,fuvarral= ???????
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #32
      A "lindab " jellegű lemez 1650 ft/m2 áron beszerezhető 0,5 vastagságban ,7 rétegű felületkezeléssel ! Érd . Nálam.

      Komment


        #33
        7 réteg ? oszt csak 0, 5 vastag ? mit rétegeznek ? mikronokat ?

        Nekem csak egyszerü magyar folyóméter horganyzott lemez 15 éve még egy folt sincs rajta . Ami meg ellenérzést vált ki bennem --az az összes ----hullám , trapéz ....stb forma , amit nehéz szépen eldolgozni .

        Komment


          #34
          Nekem csak egyszerü magyar folyóméter horganyzott lemez 15 éve még egy folt sincs rajta
          És akkor ki dirigált,aki ma?

          Valós mínuszba irányuló licitet kérek:annak lenne segítség értéke!Nem üzletet ajánlok(olyanok vannak),segítséget kérek!

          Ténylegest és kiszállítva:másképp értelmetlen!!!!!
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #35
            na- reggel felhívlak , mert nem jó ez az irogatás . jó?

            Komment


              #36
              Ténylegest és kiszállítva:másképp értelmetlen!!!
              Hány négyzetméter ? Borsod trapéz.hu Szép és társa kft. Ha tetszik, beárazzuk leszállítással !

              Komment


                #37
                Ha tetszik, beárazzuk leszállítással !
                Sajnos:ha fuvardíj van,akkor már nem lehettek versenyképesek 18km-re van egy hullámlemez gyártó cég!

                Viszont:köszönöm a fáradságodat és szükség esetén,jelentkezem!
                Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2016 jún. 25, 19:47.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #38
                  Mátéapúúúúúú !

                  Ne keljen már minden szót a szádba rágni !!! Mondtam :" beárazzzzzuk "

                  Komment


                    #39
                    Ne keljen már minden szót a szádba rágni !!!
                    Nem sértődőm könnyen,lassú vagyok és fáradt!
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #40
                      Szervusztok!

                      Ma,úgy 15h-körül itt Orosházán is volt egy kis pitty-putty,pillanatok alatt leesett 35mm.-eső és volt egy kevés jég is.A jég szerencsére apróbb szemű volt,nem tett nagy kárt.A zuhé viszont igen heves szélrohammal jött,közvetlen az utcai bejárat mellett volt egy olajfűzfa,-a törzs átmérője 210mm,-nos ezt a fát ráfektette a kisebbik bejáróra.úgy egy félórája fejeztem be a fa maradványainak a behordását.Nagyon megijedtem a látványtól,mert a fa ágai lehúzták a kábelszolgáltató vezetékét,de szerencsésen sikerült ledarabolni az ágakat.Az is nagy szerencse,hogy a lányomék két órakor jöttek hozzánk egy családi ebédre és pont arra a bejáróra parkoltak be,siettek így szerencsésen megmenekült az Opel,mert-ha még maradnak,pont az autó tetejére dőlt volna a fa.A házon belül is leszakított,egy jó vastag eperfa ágat,de azzal ráérek holnap vesződni.

                      Szerettem ezt az olajfüzet,-bár túl sok haszna nincs,de amikor virágzik nagyon jó illata van,de a helyére szilvafát fogok ültetni.Volt egy kis beázás is,-meg kell keresnem az okát,-meglehet egy törött cserép,még nem tudom.

                      A környéken máshol is lehettek gondok,mert hallottam a tűzoltó autók szirénáit.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        #41
                        szilvafát fogok ültetni.
                        Sajnálom sok ismerősömnek nagyobb a kár az autóban az értékénél!Vajon miért pont szilvafát?
                        Előző évben két csemete halt el,idén a nagy cseresznyém,pedig végigakartam ültetgetni a kertet mindenféle gyümölcsfával,de meguntam!!!!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #42
                          gyümölcsfával,de meguntam
                          A talajtól nagyon függ mi hogyan marad meg. Figyelni kell milyen alanyba van oltva a nemes. Ha kötött.agyagréteges a földed,akkor nagy ültetőgödröt kell ásni. (Én is most tanulom)

                          Komment


                            #43
                            Elkezdtem kipakolni a műhelyből legyen hely a satupadnak.. Itt kezdődnek a gondok.. nem fér be..már az ajtón sem. Ugy is nagyobb ajtót akartam..és nagyobb teret. Falbontás is lesz,mert ha beviszem a satupadot..nekem nem marad hely. Ahová kipakolnék amíg rombolok,ott tárolom a faanyagot. Már negyedszer vagy ötödször állok meg pihizni..s közben gondolkoztam...ha bontott cserepet veszek,azzal mennyit kell majd cipekedni,s pakolászni ide oda. Persze megy vele az idő is. Mivel egyedül csinálom,elég húzós meló lenne. Pedig én cserepet akartam.. Igaza lett jókernek...átértékeltem a dolgokat..lemezelni fogom.

                            Komment


                              #44
                              Egy ötlet ha kivágod a lábán lévő összekötőt / ha van / akkor oldalról elfektetve esetleg be lehet forgatni?, persze ez egy látatlan tipp.

                              Komment


                                #45
                                persze ez egy látatlan tipp.
                                Bejárati ajtó után 1m-re van egy másik ajó... attól 1,2m-re van még egy..... Nincs hová forgatni. De ha lenne,a bent lévő legnagyobb helység 3,4x2,8-as.. Ha még valamit bepakolok..nekem nem marad levegő.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X