Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kétütemű motorok tuningolása!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    a munka nemesít
    Szerintem a munka szeretete a lélekre hat.
    joker, Atti69 és 3 további látogató kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szerintem a munka
      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      a lélekre hat.


      Bizony igaz , néha úgy televan a lelkem ....
      sepy, madorka és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        Ébresztőt szeretnék fújni a témában az agysejtjeink karbantartása érdekében! Joker mivel úgy Tele volt a lelked öntsd ki. Az is lehet korán írtam mert ilyenkor még nem kezdődik el a " fiókba reszelés!"
        Titus, zahi és Fergusson kedvelte ezt.

        Komment


          Sziasztok mivel itt 2 utemu motorokrol van szo gondoltam meg osztok veletek egy kis csapat munkajat nem igen hiszem higy a nagyresze az itt levoknek ismerne .A linkjeit nem tudom bemasolni de a YouTube-on megtalaljatok valoszinu csak olaszul van.Nem veteran termeszetesen es mindenet ok csinaljak made in italy "Vins Made in Italy".
          nagyvonalakban a suja menetrekeszen 100kg alatt van ,kethengeres 90 fok,ketutemu injectoros.250 ccm.es a lenyeg hogy euro 5 -nek megfelelo a besorolasa .
          sepy és mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            Még a végén visszatér a 2 ütem?? Kicsivel egyszerűbbek is voltak meg mentek is rendesen.
            Titus kedvelte ezt.

            Komment


              movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A linkjeit nem tudom bemasolni
              Megtaláltam, komoly gépek. 75 LE, 250 ccm, 99 kg teljesen szénszálas. Gyártás Maranello-ban, minden motor kézzel összerakott. Ha valaki megnézné itt van kettő videó.
              Ez teljesen olasz nyelvű (kár hogy nem tudok olaszul, dédöregapám pedig tudott): https://www.youtube.com/watch?v=Hw39zd8ZGw4
              Ez főleg angol, ebből jött le a lényeg: https://www.youtube.com/watch?v=YMaDsatOCkg
              Az utolsó videóban azt mondják a sárga a verseny változat, a fehér pedig a ,,nagyfiúk játéka".
              Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2020 máj. 02, 23:05.
              Atti69, sepy és zahi kedvelte ezt.

              Komment


                Koszonom a link-et nagyon erdekes motor sok olyan technikai megoldas van rajta ami mar letezett korabban is csak ok ketkereku jarmuvejen is hasznalhatova tettek .Egy masik hozzaszolasban irtam a Japan motorok fejlodeserol tobbnyire Europai motorokhoz kepest.Ez a motor most feladja a lecket ismet a felvilagnak ,termeszetesen leteznek mas kis gyartok is "Gabriele Gnani"peldaul de a kulonbseg a gyokeresen meg valtoztatott szisztemak alkalmazasa.Nem egy agyonra tunningolt maximalisan kihasznalt kihegyezett motor hanem a foreszek felfuggesztes,motor ,hutes legmozgas a strktura belsejeben az injektor mukodese es ennek vezerlese ami mas.
                sepy kedvelte ezt.

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X