Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Nick magyarázás!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    TUZI eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Így van. Ezért gyanús nekem, aki cserélgeti a nickjét.:-))))))
    Én akárhány helyen járok, annyi néven vagyok...
    Egyrészt a különféle helyeken az ember különféle oldalai vagy érdeklődési irányai mutatkoznak meg/be, másrészt a sok-sok email cím - név - jelszó fejben tartása és használata némileg kizökkent a számítógép előtti elbutulás nem túl rögös
    útján, azon kívül pedig a nagy testvér résen van és figyel.

    Nem 100 éve, de még könyvtárból interneteztem csak néha, mikor már nem emlékszem hová regisztráltam és amikor a jelszót kellett kitalálni, akkor az jutott eszembe, hogy demeter.
    Aztán itt meg azzá is lettem.
    67UR1 kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Jó neked, én örülök ha a pin codokat megjegyzem, bár volt már rá példa hogy újat kellet kérnem mert azt is elfelejtettem.:-((
      Egyszer külföldre mentem, és tudtam ,hogy kártyával kel kint fizetnem. Igen ám de itthon általában nem kér codot. Gondoltam este hazafelé, megállok egy automatánál, és bepróbálom, nehogy kint legyen gondom.:-)))
      Na sikeresen letiltottam a három kártyából kettőt.:-) A harmadikat nem mertem kipróbálni.:-)
      Mivel kettőt sikeresen letiltottam, és ebben az esetben már a jó codod is csak 24 óra múlva fogadja el, így kicsit paráztam kint.
      A vége jó lett. Amikor fizetnem kellet lazán átnyújtottam a harmadik kártyám, nem kért codot.:-)))) Most már azért legalább ilyen "fontos" számokat megjegyzek. De pl. a céges telefonszámomat (3 éve használom) máig nem tudom séróból.:-))))
      korompaiistvan kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Nekem valami oknál fogva hála az égnek nincs bajom a számokkal, elég jó a számmemóriám, a nevekkel annál inkább állok hadilábon

        Komment


          #34
          Hali! Én a vezetéknevem után kaptam kollégáimtól a nevet,aztán ez lett a CB hívóm is,majd mikor belépett a net az életembe, akkor sem váltam meg Tőle!

          Komment


            #35
            Híres eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            CB hívóm is
            Majd figyelek.:-))))) Én ritkán leplezem le magam a CB-n de természetesen ott is a TUZI-t illetve a TŰZI-t használom. 40-es alsó???Illetve saját (céges) 5-ős szintén alul.

            Komment


              #36
              Én 40 középen nyomulok túlnyomórészt,vagy 34-en.

              Komment


                #37
                Üdv, a tata21 : tata= tatának hívtak egy ketten a suliba mikor visszamentem másodszakmázni és a többihez képest ídősseb voltam. 21= p21-es pannonia

                Komment


                  #38
                  Üdv mindenkinek! A nick-em a nevem, a valódi nevem,(nem ,nem hatvanhétúeregy-nek hívnak ) és abból alakult, hogy megtettszett ahogyan néhány szöveget úgy tettek egyedivé, jobban megkülönböztethetővé, hogy a betűket helyenként számokkal helyettesítették.
                  Változtatom a nick- neveimet, ahogyan az ízlésem és a stílusom is változik. 33 Éves vagyok és mindig örülök a változásnak, de ha egy helyre beregisztráltam, vállalom a nick-em, azon ott később sem változtatok. Ott ÚGY "ismernek".
                  Egyébként a Kamionban az ablakban is a 67UR1 van odabiggyesztve. Beceneveim nincsenek, ahogyan anya szokott hívni, azt nem terjesztem. Szóval ... Gyuri sok van, 67UR1 az én vagyok.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: 67UR1; 2012 dec. 28, 10:14.

                  Komment


                    #39
                    '65-ben születtem, volt egy S51N-es Simson-om, egy P-20-om, és születésem előttről van egy TLF-em. Ezzel jártam a legtöbbet, és ma is ezzel motorozom. Imádom.

                    Komment


                      #40
                      Üdv Mindenkinek!

                      Az én nick nevem, alkulása nem volt nehéz. Amint betört az életünkbe a net hatalmas világa minden regisztrációnál ugyaz az a kérdés: Nick név???? "Mitt tudom én"???? így született meg mittom

                      Komment


                        #41
                        Amikor főiskolások voltunk, már lassan 15 éve, mivel nagyon rossz a névmemóriám, a kézilabdacsapatban a szélsőmnek nem tudtam megjegyezni a nevét, ezért kicsinek szólítottam. Valahogy ez rámragadt, egy idő után engem mindenki kicsinek szólított. Korábban a little nicknevet használtam, de ezen az oldalon talán stílusosabb a kicsi. A 76 pedig a születési évem.

                        Komment


                          #42
                          korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Hosszú belső? na most megfogtál..vagy mégsem, de nem merek rákérdezni
                          Én már láttam zsiráfot,biztos a nyelve lehet.




                          mittom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          minden regisztrációnál ugyaz az a kérdés: Nick név???
                          találdki is biztos így tett szert a nevére

                          Komment


                            #43
                            Sziasztok!
                            Az én "nick" nevemet egy kollégámtól kaptam,pontosan 20 évvel ezelőtt! Mellesleg még mindíg kollégák vagyunk!
                            Azóta már többször is kérdeztem,mivel szolgáltam rá,eme aranyos vadászkopó fajta nevére,de azt mondta "már nem tudja"....
                            Egyébként én is mindenhol ezt a nevet,vagy a saját nevem használom.....

                            Komment


                              #44
                              Jó hallani TUZI és Híres CB-s emlegetését én ott is Sepy voltam. Annak idején usb-n mondtam a magamét stabilon és mobilon, míg nem belépett helyette a mobil. Mint oly sok mindent később megbán az ember sajnos el adtam a készülékeket. Pedig otthonról elkiabáltam a Mátrába. A házam ismertetője még ma is a fenn lévő antenna, még nem akadt bátor jelentkező ki felmászott volna az árbócra lebontani. A műhelyem az autóm és a lakás között jól szolgált. És lényegében amiért ide kerültem nekem mivel Szepesi a tisztességes nevem gyerekkoromban lettem Sepy igaz ez már több mint fél évszázada! Nem hencegés képen ,de nem is kesergek ez miatt. Köszönöm,hogy volt türelmetek ezt a sok badarságot végig olvasni. Üdv. Sepy.

                              Komment


                                #45
                                A taluga (valójában TaluGA) főiskolás koromból ered! Sokat jártunk Sárospatakon a Sorompó Büfé nevű tanszékre előadást hallgatni Egyik alkalommal egy barátom, ki már kissé megrészegült a sok magához vett tudástól meg akart szólítani, s valami olyasmi jött ki a száján, hogy talu. Ez úgy meg tetszett a többieknek, hogy rajtam ragadt, kiegászülve néha nevem kezdőbetűivel (Gályász Attila).
                                Na. Így lettem taluga.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X