Közlemény

Collapse
No announcement yet.

... a rohadt autós !!!! ...elém

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Motorozni csak láthatósági mellényben a dudát folyamatosan használva az út közepén haladva és senki elől nem félrehuzódni !!!
    Sajnálattal hallom mi történt. A motor csak 1 dolog, lényeg h minnél hamarabb felépülj. Mihamarabbi gyógyulást kívánok!
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #32
      Mindenképp jobb lett volna a tetőn. Sajnos el voltam igérkezve szombatra. Későn leltem a témára. Most bezzeg van időm böngészgetni.
      A táncot kihagynám hacsak nem a Fanatik szól

      Komment


        #33
        Barátom Gábor! Azért van öröm is az ürömben hisz mostanság több időd van köztünk lenni! Ha járó gipszed lesz akkor legalább koptatni fogod a vastag zoknikat! és " mezítláb " tudod törni a diót! Remélem lassan az következik. Használd ki, hogy pihenésre ítéltek mostanság nem lesz rá módod úgysem. Bízok benne Erzsike pedig kényeztet rendesen!?. Azért csak óvatosan próbáld terhelni!!

        Komment


          #34
          Talán ez aktuális ide: Tudnod kell – Egy motoros levele: Ezért nem húzódom le az út szélére:
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #35
            Aztán ott van a túlzott előzékeny. Beérek mögé, erre majdnem lehajt az útpadkára, hogy elmenjek mellette. Persze közben szemből jönnek. Mikor látja, hogy tartom a sebességét, még rá is fékez, hátha elmegyek mellette.

            Vagy a sokat emlegetett gti - a teremtő rohasztaná el az összes gti kocsit - amelyik erőszakosan megelőz, majd kis idő múlva rájön, hogy sokat fogyaszt a gti ha nyomja és lelassít. Én meg utolérem.

            Gábor, neked meg gyógyulást kívánok!

            Elém is mindig kivágnak, aztán amikor közelebb van a 2 lámpám, akkor tudatosul bennük, hogy ez ott jármű. Akkor meg satufék. Mindig készülök rá. Jobbról kikerülni, vagy párhuzamos sávban elmenni is csak nyélgázzal. Nem néznek abba a tükörbe.
            Utoljára szerkesztve a következő által: bokor28; 2016 szept. 08, 20:02.

            Komment


              #36
              Sziasztok !
              Fejlemény van az ügyben ! Most jöttem a doktorbácsitól . Ismétlés röntgen és láss csodát törésnek nyoma sincsen ! Vagy kua..... gyorsan regenerálódok vagy nem tom melyiknek higgyek.
              Tehát gipsz nélkül vagyok de nagyon eldagadva.
              Élő szövet a fém vázon !!
              Utoljára szerkesztve a következő által: kvaga; 2016 szept. 09, 10:10.

              Komment


                #37
                Vagy kua... gyorsan regenerálódok
                Vigyázz nehogy elraboljanak kutatási célból!
                Everything is better when you decide you don't care.

                Komment


                  #38
                  kvaga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Sziasztok !
                  Fejlemény van az ügyben ! Most jöttem a doktorbácsitól . Ismétlés röntgen és láss csodát törésnek nyoma sincsen ! Vagy kua..... gyorsan regenerálódok vagy nem tom melyiknek higgyek.
                  Tehát gipsz nélkül vagyok de nagyon eldagadva.
                  Élő szövet a fém vázon !!
                  Remélem hogy az orvos előzőleg nézte el, nem most.

                  Hordtam már ki törött sípcsontot lábon. Mert az orvos szerint "az csak zúzódás, vizesruházzuk aztán majd elmúlik" Persze később egy másik röntgennél még az orvos kérdezte hogy miért nincs benne az a törés az ő rendszerükbe? (ugyan az az orvos)
                  Szóval a lényeg, az orvosnak sose higgy el semmit! Még azt se amit kérdez.

                  Komment


                    #39
                    és láss csodát törésnek nyoma sincsen ! Vagy kua... gyorsan regenerálódok vagy nem tom melyiknek higgyek.
                    Akár a Szuperzsaru c. (Terence Hill) filmben.
                    Nem láttál előtte vörös fénnyel felrobbanni egy rakétát?

                    Komment


                      #40
                      @kvaga
                      Kicsit megkésve de én is jobbulást kívánok .




                      apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kedves ,,kvaga"!
                      Meg kell mondjam szerintem mindegy milyen feltünően öltözöl,úgy sem vesznek tudomást rólad(unk!)Már gondolkodtam róla(mert néha szoktam,bármilyen hihetetlen is!)....de nem találom a rejtéj kulcsát!Mert gondolom nem szándékosan teszik.Hisz ki akar balesetet okozni?Senki!
                      Hát nemtom, elég sokan "csőlátással"(oldalra vagy tükörbe egyik se néz, pl muki itt meg se mozdította a fejét még akkor se amikor nyomtam a dudát) közlekednek ami nálam kimeríti a szándékosság tényét...
                      Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2016 szept. 09, 23:08.

                      Komment


                        #41
                        Kedves Kvaga!

                        Először is jobbulást!!!

                        Szét tudnám rúgni az ilyen rohadékok valagát. Annyi ilyet látok, aki pökhendien, sms-ezve, stb. ész nélkül autózik. Arról már írtam is valahol, hogy az indexet sem használja senki, mert ugye az olyan "mazsolás"...

                        Ami eltört, az eltört, remélem, mihamarabb beforr! A motort meg lehet javítani, azt kevésbé sajnálom...az egészség a lényeg...

                        Téged itt jelentős anyagi kár is ért:
                        -motorban bekövetkezett kár,
                        ruházatodban,
                        Kieső béred a táppénz miatt,
                        Remélem visszamaradó problémád nem lesz, ezért ezt hagyom...

                        Szóval KÁRTÉRÍTÉSRE vagy jogosult! Az f@szfej ezt köteles megfizetni mindent, amit a biztosító nem fizet, ha megállapították a hibáját.

                        Sőt, van egy egyezségi eljárás is ahol ő úgy menekülhet meg a büntető felelősségre vonástól (hiszen ez 8 napon túl gyógyuló sérülés), ha kiegyezik veled és a károdon felül(!) még ad egy kárpótlást amit kérsz.

                        Ha tudok ennek a részleteiben segíteni írjál, és pontosan leírom, mi a helyzet, jó?!

                        Komment


                          #42
                          Sziasztok !
                          Először is köszi minden támogatást !
                          Nem tudom emlitettem -e de nincs törés. Már mankók nélkül közlekedek. A sarkam fáj a talpam felől és a boka felső része.
                          Sebeim gyógyulnak. Amig hat a fájdalomcsillapitó addig ok .
                          Tegnap volt kint a kárfelmérő. A motort Totál kárra jegyzőkönyvezte.( nálunk igy mondják) .
                          Az idei téli projekt az ujjáépítés lesz.

                          Üdv , Gábor

                          Komment


                            #43
                            kvaga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            A motort Totál kárra jegyzőkönyvezte. (nálunk igy mondják) .
                            Az idei téli projekt az ujjáépítés lesz


                            ......ennek a dolognak a konkrét formáját leírnád ?

                            Komment


                              #44
                              Első ránézésre egészen jól néz ki.
                              De : kapott ez első villa és első kerék a burkolatok elmozdultak , első lámpa és krómos kerete a motr belseje a váltókaron keresztül.
                              A motor enyhén elmozdult a hátsó felfogatásnál oldal irányba. Az akku tartó oldalsó doboz . A váltókar meggörbült hátra felé.
                              Egörbült a kormány , sérült a gázkar és az első fék karja. A visszapillantó viszont egyben van. Az ülés a jobb oldali kipufogó
                              és a motor hátsó része szintén ok !
                              Nálunk százalék arányban veszik a kárt. Ha meghalad egy bizonyos százalékot akkor total kárra veszik.

                              Komment


                                #45
                                kvaga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nálunk százalék arányban veszik a kárt. Ha meghalad egy bizonyos százalékot akkor total kárra veszik

                                így gondoltam én is - de akkor nem kell kivonni a forgalomból ?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X