Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Csak szereltem és szereltem....

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Csak szereltem és szereltem....

    Csak szereltem és szereltem, na, meg szereltem szerelemmel.
    Mostanában nem sokat háborgattam az oldalt írhatnékommal, aminek okát az első, bevezető sor meg is indokolta.
    Motorka 117 egy blokk felújításon esett át, mindenféle belsőségek, mik beleillenek cserések lettek. Hát volt vele munka, az biztos. De lényeg túl vagyunk már az efféle dolgokon és lehet tépni a kiváló minőségű vidéki utakon, pompás hangulatban.
    Most jó lenne ide egy remek történet, de hát még hosszabb úton nem voltam igazán az ilyenkor esedékes ballagási szezonok miatt. Tehát a sztori-hisztori most elmarad.
    Pedig hát a réten legelésznek a nyuszik, meg az őzek, túrnak a vaddisznók és csirkéznek a rókák, meg más hasonló természeti képek napról, esőről, szélről felhőkről, szivárványról, amik szép aláfestői egy történetnek, amolyan háttér információk a hangulatért, de most ezt cselekmény hiányában mellőzni kell.
    Tehát most csak úgy alasnássze motorozgatok Motorka 117-el és Szúnyogpecsenyével, felváltva, rendszeresen a sértődést elkerülendő.
    Szépen gyarapodtam egy Riga Deltával meg egy Simson Suhllal, szépen haladva velük sufniműhelyembe, mert hát vágyják az utat. Úgy fest Deltácska hamarabb ébred, jövő héten már jó lenne vele egy kis benzint pocsékolni füstöt eregetve. A fiamnak szántam. Még nem látta. Most puceválom meg gerjesztgetem a menésre, indításra nem sokat kellett noszogtatni. Némi benzin betöltés után megszólalt.
    Hát most így állok én itt ezekkel a dolgokkal a kunsági síkon nap járás és holdváltozás közepette, hol mennek a felhők, jönnek és múlnak az esők, fújnak a szelek, s néha-néha meg-meg állanak, meglesik a motorral járót, legyen az pór, gróf vagy báró, s hogy mégse múlunk el ebben az írásból kijövet költőiség nélkül.
    S hogy Tiszakeszit is belekeverjük, bár nem sürgetem a nyár múlását, a napok rohamos telését, de jó lenne már közel járni, köztetek borral való jó társalgásban.
    Elköltöttem mondandóm, ég veletek, széles utat!
Ugrás az oldal tetejére
Working...
X