Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alumínium felületek tisztítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Írd be a keresőbe : polírozás.lapunk.hu. Igaz nem vettem meg a szettet, de a megoldás nekem bejött !

    Komment


      #17
      stalker kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Üdv, a segítségeteket szeretném kérni. Van egy 87-es Yamaha motorom és a hengerek hűtőbordáit kellene letisztítanom. Ezek festetlen alumínium felületek, csak nehéz a bordák "közé beférni". Ami rajtuk van az egyrészt szennyeződés (olajsár, ilyesmi), másrészt némi oxidáció. Ha nem is az eredetire, de hogyan tudnám megoldani tisztítással, hogy viszonylag normálisan nézzen ki?

        Komment


          #19
          Csodaszert nálam lehet kapni---nem vicc --bárkinek merek adni--visszavásárlási garanciával! 20 éve müködő üzletemben ,sajnos én is nemrég fedeztem fel. Használom is azóta nagyon gyakran-de mintha már ezt mondtam volna-vagy nem ?
          A címet nem tudom írhatom-e? Ha igen majd megteszem.

          Komment


            #20
            Kíváncsi lennék rá, remélem van rá mód, hogy megírd, mi az és hogy kell használni. Előre is köszönöm.

            Komment


              #21
              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A címet nem tudom írhatom-e? Ha igen majd megteszem.
              A félreértések elkerülése végett én annak nem örülök, ha valaki csak azért regisztrál, hogy ingyen reklámozza magát és kéretlenül írogat mindenféle „szemetet”. Szóval, ha ismersz egy jó terméket és azt is tudod, hol lehet kapni, nyugodtan írd le, ha valaki ezt kéri.
              sepy és korompaiistvan kedvelte ezt.
              Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

              Komment


                #22
                Nekem már nem kell szerencsére reklám --ezért is válaszoltam már privát megkeresésekre is azt , hogy inkább a sima adok-veszek helyett szivesebben ---szóban vagy estleg megmutatva átadnám a tapasztalataimat is a cucc mellé.Aztán majd a vevő reklámoz ha akar .
                De ha nem gond:Budabest xiv ker Nagy Lajos kir. ut 126 . BARKÁCS BOLT
                sepy, OdinHEM és korompaiistvan kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Tiszteletem!
                  A 40-45C°-ot folyamatosan biztosítani kell? A trisós mosásra értem.

                  Komment


                    #24
                    Azt tapasztaltam, hogy a víz kihűlésénél hosszabb ideig amúgy sem érdemes a trisós oldatban tartani az alumínium alkatrészeket, mert szemmel láthatóan elkezdett porózussá válni a felületük. Főzni emiatt szerintem főleg nem érdemes.

                    Az első néhány percnyi zsíroldás után (erre kell a trisó) a legfontosabb úgyis az, hogy feláztassuk a makacsabb szennyeződéseket. Ez pedig hidegebb vízzel is megy, amikor a trisó már kevésbé "eszi" az anyagot.
                    sepy, és kedvelte ezt.

                    Komment


                      #25
                      Szép ---csak jó puhára kell főzni

                      Komment


                        #26
                        Az összekarcolt alumíniummal lehet vmit kezdeni? Egy Komárt újítok fel, és a hengerfeje nagyon "csíkos". A trisós megoldásnál azt tapasztaltam, hogy a sötétszürke kérget vízzel + kefével nem nagyon lehet (legalábbis nem tudtam) letakarítani. Megpróbáltam homokkal 6-8baron elég szépen kifehéredett tőle.

                        Komment


                          #27
                          Click image for larger version

Name:	IMG199.jpg
Views:	1
Size:	193.0 KB
ID:	131773 <-- Ez mitől van? Az egyik fekete a másik fehér. Pedig alu mind2

                          Megkínáljuk egy kis Cillit Bang-el és ilyen lesz:
                          Click image for larger version

Name:	IMG200.jpg
Views:	1
Size:	195.9 KB
ID:	131774
                          Utoljára szerkesztve a következő által: Aries88; 2012 aug. 18, 15:16.
                          You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                          Komment


                            #28
                            hello ha van ra lehetöseg en vennek töled kb egy litert köszönöm a válaszodat

                            Komment


                              #29
                              fila01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              hello ha van ra lehetöseg en vennek töled kb egy litert köszönöm a válaszodat
                              szia, ha a Cillit Bang-re gondoltál, akkor az kapható szinte bármelyik boltban, nagyobb hiper-szuper marketekben biztos...

                              Komment


                                #30
                                fila01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                hello ha van ra lehetöseg en vennek töled kb egy litert köszönöm a válaszodat
                                Intrepid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                szia, ha a Cillit Bang-re gondoltál, akkor az kapható szinte bármelyik boltban, nagyobb hiper-szuper marketekben biztos...
                                Azt is el tudom képzelni, hogy fila01 erre a hozzászólásra reagált:

                                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Csodaszert nálam lehet kapni---nem vicc --bárkinek merek adni--visszavásárlási garanciával! 20 éve müködő üzletemben ,sajnos én is nemrég fedeztem fel. Használom is azóta nagyon gyakran-de mintha már ezt mondtam volna-vagy nem ?
                                A címet nem tudom írhatom-e? Ha igen majd megteszem.
                                Fila01, használd a válsz idézettel gombot, és az sem baj, ha egyértelműen fogalmazol. Hamarabb hozzájutsz az egy literhez, bármi is legyen az!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X