Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alumínium felületek tisztítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egyik fekete a másik fehér. Pedig alu mind2
    Az egyik tiszta alu öntvény, a másik pedig dural(mint a motorblokk).
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      #32
      Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      [ATTACH=CONFIG]9386[/ATTACH] <-- Ez mitől van? Az egyik fekete a másik fehér. Pedig alu mind2

      Megkínáljuk egy kis Cillit Bang-el és ilyen lesz:
      [ATTACH=CONFIG]9387[/ATTACH]
      Melyik Cillit Bang-et használtad?

      Komment


        #33
        Lila flakonos és szórófejes. Fújtam rá vagy 2x utána megforgattam a kezemben és kész.
        Bandido, OdinHEM és nyuszifül kedvelte ezt.
        You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

        Komment


          #34
          Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Lila flakonos és szórófejes. Fújtam rá vagy 2x utána megforgattam a kezemben és kész.
          Leadtam a Nagyasszonynak a rendelést.:-))) Erre rákérdezett , hogy milyen a kupakja, citrom ,vagy narancs sárga? Mert állítólag a flakon mindkettőnek lila.:-))) Ő már csak ért hozzá.:-)))))

          Komment


            #35
            Én sem tudtam hogy ilyen tényezők is befolyásolják a végeredményt Narancs színű a feje, az van ráírva hogy power cleaner
            Utoljára szerkesztve a következő által: Aries88; 2012 okt. 21, 11:01.
            OdinHEM kedvelte ezt.
            You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

            Komment


              #36
              Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Lila flakonos és szórófejes. Fújtam rá vagy 2x utána megforgattam a kezemben és kész.
              Köszönöm! Ki fogom próbálni!
              Aries88 kedvelte ezt.

              Komment


                #37
                Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Én sem tudtam hogy ilyen tényezők is befolyásolják a végeredményt Narancs színű a feje, az van ráírva hogy power cleaner
                I
                Infót továbbítom a főnöknek.:-))))) Köszike.
                Aries88 kedvelte ezt.

                Komment


                  #38
                  Én is amikor megláttam hogy a trisótól milyen szép fekete lett csak vakartam a fejem hogy ebből hogy lesz alu. Aztán láttam hogy nehezen adja meg magát a kefének is, és ez a cucc volt a legközelebb hozzám. Ráfújtam és bejött
                  You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                  Komment


                    #39
                    Na kipróbáltam a trisós mosást Pannónia blokkon. A koszt, olajat, stb. szépen leszedi, szép gyárias szürke felület marad utána. Azonban újabb probléma merült fel: a Pannónia blokk gyári felülete (elnézést a hozzám hasonlóan márkafanatikusoktól, de ez van) valami hihetetlenül ocsmány, ráadásul pont a tetejénél burjánzanak az öntési hibák. Ha ezeket csiszolóvászonnal szépen kicsiszolom, hogyan lehet a csiszolásnyomok eltüntetése után egyenletes, gyárias szürkére összedolgozni a felületrészeket? Fontos lenne a gyárias, nem polírozott blokkfelület, mert OT-ra megy majd a motor.

                    Komment


                      #40
                      Én szépen meggyöngyözném. Attól szép matt felülete lesz majdnem mintha gyári lenne.
                      LC 9246 és joker kedvelte ezt.

                      Komment


                        #41
                        Click image for larger version

Name:	P2230011.jpg
Views:	3
Size:	189.4 KB
ID:	133373 Click image for larger version

Name:	P2230019.jpg
Views:	2
Size:	196.2 KB
ID:	133374 Click image for larger version

Name:	P3030038.jpg
Views:	2
Size:	195.7 KB
ID:	133375 Click image for larger version

Name:	P4110079.jpg
Views:	2
Size:	194.9 KB
ID:	133376


                        Fele trisó, fele ultra ---aztán egy forróvizes fürdetés egy kis WU-2 samponnal . Elég gyári ?
                        Utoljára szerkesztve a következő által: ApaE; 2012 nov. 06, 08:20. Oka: kis igazítás
                        Bishop, sepy és 9 további látogató kedvelte ezt.

                        Komment


                          #42
                          Kedves Joker!
                          Az asszony nem ütött agyon, hogy a kádban fürdetted a cuccokat?

                          Komment


                            #43
                            Biztos Ő az erősebb!
                            Ilyesmikre már én is vetemedtem.

                            Komment


                              #44
                              korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Az asszony nem ütött agyon, hogy a kádban fürdetted a cuccokat?
                              ....keményebb dologok is voltak már abban a kádban ........(jó régen )
                              )

                              Komment


                                #45
                                Akkor a polírozott felületet visszamattítja a trisó? Ez igen szép, joker...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X