Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Alumínium forrasztása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Köszönöm,hogy nem vagy"fiókbareszelős.Ki fogom próbálni,legfeljebb beveszek egy kis kéz stabilizálót.(-:
    korompaiistvan kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #32
      Ezt most talaltam. Szerintetek? Szerintem nem is rossz. Egyebkent itt az oldal.
      joker kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Ezt a dolgot már elg jól kitárgyaltuk (ha kicsit visszakeresel ,megtalálod )--egyébként kb. olyan , mint "zokniban lábatmosni "

        Komment


          #34
          Ma kipróbáltam ! Felvágni nem fogok vele, de talán egy erős kettest kapnék érte.Click image for larger version

Name:	20130106922.jpg
Views:	1
Size:	191.2 KB
ID:	134155Click image for larger version

Name:	20130106924.jpg
Views:	1
Size:	189.3 KB
ID:	134156Click image for larger version

Name:	20130106925.jpg
Views:	1
Size:	191.4 KB
ID:	134157Click image for larger version

Name:	20130106926.jpg
Views:	1
Size:	194.3 KB
ID:	134158Click image for larger version

Name:	20130106927.jpg
Views:	1
Size:	194.1 KB
ID:	134159Click image for larger version

Name:	20130106928.jpg
Views:	1
Size:	195.2 KB
ID:	134160

          Komment


            #35
            mir-mur, Szerintem jó lett, van az 3-as alá is!

            Komment


              #36
              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ezt a dolgot már elg jól kitárgyaltuk
              Tudom, mert kovettem a temat csak gondoltam megosztok egy olyan leirast ahol mar teszteltek. Sztem aprobb dolgokra nagyon jo megoldas, nem kell menni szakihoz (draga pizert ).

              Egyebkent ahogy latom mir-mur szaktarsnak nagyon jol sikerult.

              Komment


                #37
                Valóban szép lett. Ha jobb lesz az idő, én is nekilátok kísérletezni a műhelyben

                Komment


                  #38
                  Kedves Kollégák,
                  A véleményetekre lennék kíváncsi: érdemes ezzel a blokkközéppel valamit kezdeni. TLT 57-ből. A forrasztás első ránézésre jónak tünik, nincs repedés, lunker. Elég ronda de a motor alján van nem túl feltünő helyen.Click image for larger version

Name:	DSCN4551.jpg
Views:	1
Size:	197.8 KB
ID:	134189Click image for larger version

Name:	DSCN4548.jpg
Views:	1
Size:	195.9 KB
ID:	134190Click image for larger version

Name:	DSCN4550.jpg
Views:	1
Size:	197.9 KB
ID:	134191

                  Komment


                    #39
                    Egy
                    Baka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    érdemes ezzel a blokkközéppel valamit kezdeni. TLT 57-ből.
                    ilyen idős gép ha kikerül az utcára megérdemelné a pótlást.A képről ugy látszik roncsolt a meghajtó rögzitője is,ráadásul telerakódna porral a lánc,lánckerék hamar tönkremenne.
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #40
                      Mir-mur

                      Mennyi anyagot emésztet fel? Amúgy az ember már egy ideje nem elérhető a vaterán.

                      Komment


                        #41
                        dkari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mennyi anyagot emésztet fel?
                        Nem igazán takarékos ! Erre elment 3 pálca, de még hátulról töltögetnem kell, mert nem vagyok elégedett. Ha összeadom a pálca, a posta, a rozsdamentes drótkefe, meg a gázlámpa árát, simám vehettem volna egy ilyen lámpatestet. Ha lehetne kapni ! De nem lehet. Egyébként a lámpatest spiáterből van, amit nem lehet hegeszteni. Emiatt tényleg jó ez a forrasztás.
                        Egyébként a neten már több ilyennel is találkoztam, csak Amcsiból kell megrendelni.

                        Komment


                          #42
                          szuper a technológia legalább itthon is lehet vele javitgatni egy-két dolgot

                          Komment


                            #43
                            Baka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Kedves Kollégák,
                            A véleményetekre lennék kíváncsi: érdemes ezzel a blokkközéppel valamit kezdeni. TLT 57-ből. A forrasztás első ránézésre jónak tünik, nincs repedés, lunker. Elég ronda de a motor alján van nem túl feltünő helyen.[ATTACH=CONFIG]13215[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]13216[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]13217[/ATTACH]
                            Ez a blokk most esett át egy hasonló beavatkozáson. Ott nem annyira a szépség számít.Click image for larger version

Name:	20130112946.jpg
Views:	1
Size:	198.5 KB
ID:	134260Click image for larger version

Name:	20130112947.jpg
Views:	1
Size:	197.9 KB
ID:	134261Click image for larger version

Name:	20130112948.jpg
Views:	1
Size:	199.3 KB
ID:	134262

                            Komment


                              #44
                              ugyan ezen példa kéthengeresnél:
                              http://veteran.forum.hu/members/beni...ab-potolva.jpg

                              Ha papírja van és még csapágy házak jók akkor mindenféle képen ajánlatos foglalkozni vele.

                              Komment


                                #45
                                dkari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Amúgy az ember már egy ideje nem elérhető a vaterán.
                                Ha kell, megvan a telefonszáma.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X