Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Embléma festése

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Embléma festése

    Click image for larger version

Name:	emblema.jpg
Views:	1
Size:	189.8 KB
ID:	157976
    Sziasztok!

    A felső, lepattogzott festékű szürke emblémát szeretném kijavítani, hogy az eredmény az alsóhoz hasonló (csak szürke hátterű) legyen.

    Az emblémákon a mély részek vannak befestve, a betűk és a keret érdesített, tehát sajnos az hogy befestem az egészet és lecsiszolom a magasabb részeket, nem járható út. Hogyan lehetne megoldani?
    Utoljára szerkesztve a következő által: aronpfabian; 2016 máj. 01, 18:38.

    #2
    Hogyan lehetne megoldani?
    Kis ecset? Azért ez nem mikroszkopikus méret.
    dongos78 és Che kedvelte ezt.
    Everything is better when you decide you don't care.

    Komment


      #3
      Hogyan lehetne megoldani?
      Maszkold le,és lefújhatod,és utána lakkozhatod!Viszont ráférne,előtte egy gyöngyözés.
      Che kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #4
        Kis ecset? Azért ez nem mikroszkopikus méret.
        Örülök hogy felvetődöt a téma, nálam is aktuális, ugyanezen márka emblémájával kapcsolatban (T helyett E betű van az enyémen).
        Nekem eddig csak ez az egy módszer jutott eszembe. Tizenéves koromban sokat modelleztem (repülők, autók), nagy bizodalmam van abban hogy a kezemben talán még bennemaradt néhány mozdulat, rutin...
        Más módszer eddig nem jutott eszembe. A maszkolás azért elég macerás lenne, és tartanék tőle hogy aláfolyik, stb.
        UK, Che és aronpfabian kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Az érdes felületre eleve nem tudsz maszkolni mert csak a magas pontokhoz ér a ragasztószalag, tehát tuti alá megy a festék. Én kisecsetes megoldást választanék.
          dongos78, Che és mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Esetleg egy alternatíva....

            Szentendre -ORNA KFT , Végtelenelül rendes segítőkész az egész vezetés , ők akik gyártják a jelvényeket , kitűzőket . Simán kifestenek bármi hasonló dolgot ( én is velük csináltatom az ABARTH jelvényeket ) és ami a lényeg , hogy jó minőségü műgyantás anyaggal . Aztán még ami fontos -akárhány szinben -ezért nem érdemes otthon tökölni ,mert hisz nem lehet venni 1 cm3 festéket sehol .
            Az ár pedig -jelképes , azért nem mondok konkrétat , mert minden darab más-más . De nem kell félni , meg kell kérdezni .



            Orna Kft. - Felületkezelés - Cégböngésző, a legjobb beszerzési forrás
            sinter, aronpfabian és 3 további látogató kedvelte ezt.

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X