Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lyukas tank javítása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mást keresgéltem, de ebbe futottam:

    Click image for larger version

Name:	V16709.jpg
Views:	1
Size:	39.5 KB
ID:	141089

    Mit gondoltok?

    Komment


      Ez nem a lerittyent tan javítására való ---viszont nagyon frankó dolog . Már 15 éve van a szerszámos dobozomban , és egy egy esés után jó szolgálatott tett , hirtelen javításhoz .
      De a körzeti orvosomhoz is V.I.P. járok , mióta 4 éve adtam neki , amivel minden szerelési procedúra nélkül,megjavította a kilyukadt radiátort a lakásban . Azóta is úgy van .
      De ezzel kitört ,repedt blokkot ... meg akármit
      sepy és demeter kedvelte ezt.

      Komment


        demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mást keresgéltem, de ebbe futottam:

        [ATTACH=CONFIG]24222[/ATTACH]

        Mit gondoltok?
        Hasonló van nekem is a tankon(hegesztésnél megrepedt) és tökéletesen bírja.
        Amikor azt megcsináltam(3-4 hónapja) akkor a maradékból gyúrtam egy is golyót, és betettem egy kis doboz benzin-etanol-2T olaj keverékbe. Néha megnézem, de ugyan olyan az állaga mint volt
        (2K lakk darab szintén ott ázik mellette már pár hónapja, azon sincs semmi változás)
        sepy, dongos78 és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          Tartályt fogok felújítani us standard tanktömítővel,nekem sok lesz az anyag,ezért megosztanám valakivel.

          Komment


            CZsolti kedvelte ezt.

            Komment


              Igen. 6éve ezt használom. (eddig panaszmentesen)

              Komment


                Végre itt az anyag. Igazán sajnálom,hogy rám szárad a maradék..

                Komment


                  Nekem Nagykanizsán rakták rendbe a tankomat. Limitless KFT. Interneten találtam őket. A tankon lévő horpadást egy helyi oldtimereket felújító cégnél javították ki. Homokfújták és le is alapozták. Nekem tetszik
                  OdinHEM kedvelte ezt.

                  Komment


                    Hmmm végre egy vélemény róluk, jó lenne ha más is referálna még érdeklődve nézegetem olvasgatom a honlapjukat. Ha meg szabad kérdezni mennyit kértek el a munkáért?

                    Komment


                      Sziasztok szerintem en is irtam mar valahol korabban a Limitless-rol en tobb tankot is csinaltattam veluk es eddig meg mind jol megcsinaltak az arakra nem emlekszem de az biztos hogy az itteni arakhoz kepest mindenfelekeppen megeri.Jut eszembe Hogy probaltam megnezni a futarszolgalattal (nemzetkozi)tobbekerult volna a szallitas mint a munkadij igy mindig szerveznem kell az errejaro ismerosokkel a tankok eljuttatasat visszahozasat.
                      sepy kedvelte ezt.

                      Komment


                        demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mást keresgéltem, de ebbe futottam:

                        [ATTACH=CONFIG]24222[/ATTACH]

                        Mit gondoltok?

                        Sajnos ma én is beálltam azok sorába akiknek volt már dolga repedt, lyukas benzintankkal.
                        A 638-asomon adta meg magát a bal oldali tartó fül hegesztése. A Jawan hegesztették nem rézzel forrasztották.
                        Éppen csak volt valami nyoma, egy vékonyka üzemanyag csík a tank alján. Valószínű a tegnapi motorozás volt a kegyelemdöfés.
                        Ma levettem a tankot mivel gyújtást akartam állítani akkor vettem észre. Ez szerencse volt

                        Vettem a Demeter által belinkelt tankjavító anyagból már csak azért is mert Joker szerint is jó anyag.
                        Tudom az igazi megoldás a forrasztás lenne de sajnos a három színű tank festése miatt nem lenne előnyös.

                        Holnap reggel feltöltöm a tankot és reménykedek hogy tényleg jó anyag!
                        sepy, Atti69 és 2 további látogató kedvelte ezt.

                        Komment


                          Ez elkerülte a figyelmem. Jónak tűnik,s az ára is barátságos. Be is szerzem..

                          Komment


                            Click image for larger version

Name:	face hird 097.jpg
Views:	1
Size:	190.3 KB
ID:	152816Click image for larger version

Name:	face hird 098.jpg
Views:	1
Size:	191.5 KB
ID:	152817Click image for larger version

Name:	face hird 101.jpg
Views:	1
Size:	192.7 KB
ID:	152818Még a beöntő nyílást kell cserélni,s kivágni az oldalát mert az előző mester bekalapálta és felülborította a térdguminál a porózus lemezt. Click image for larger version

Name:	face hird 099.jpg
Views:	1
Size:	197.7 KB
ID:	152819Click image for larger version

Name:	face hird 100.jpg
Views:	1
Size:	188.8 KB
ID:	152820Click image for larger version

Name:	face hird 102.jpg
Views:	1
Size:	195.7 KB
ID:	152821Az NSU tartály krómozva lesz,ezért rá kell szánni az időt a kalapálásra. Szép katonai szine van... s a belseje gyárilag valamilyen lakkszerű anyaggal kezelt. Már 90%-osan kikalapáltam,még az emblémák környékén kell finomítani. Szerencsére igen erős 1mm vastag lemez.
                            Che, sinter és 2 további látogató kedvelte ezt.

                            Komment


                              Én ha javasolhatom sose forraszd mert a réztől törni- szakadni fog hegeszd azt utólag is lehet az újbóli forrasztás meg még rosszabb. Pl. Co-val forróvizes- zsíroldós mosás után kompresszorral / ha nincs Hajdu - Rakéta porszívó fújós oldala/ folyamatos levegő bejuttatásávan kívül pedig körbe vizes rongy és kis helyen ég meg a festék. Folyamatos levegőtől nem tud oly mennyiségű benzin gőz keletkezni, hogy robbanjon. A Ladák tankjának az alja szeretett elrohadni én evvel a technikával javítottam őket és nem pukkantak el. Attila, hogy Te mikre vállalkozol ?! Gratulálok!
                              Che és sinter kedvelte ezt.

                              Komment


                                Te mikre vállalkozol ?
                                Muszájból mindenre. A beöntőnyílás forrasztva lesz,a gyári is az. A többi rész élben avival lesz varrva.
                                sepy, heeegany és 3 további látogató kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X