Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motorépítés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Néhány hónapja egy francia pasas jött a magyar feleségével a garázsunkhoz, amikor toltam be a Pannóniát.
    Szoktak jönni érdeklődők, de ő más volt. Elmondta, hogy egyedi motorok építésével foglalkozik, és számos régi stíluselemet visz bele.

    Még jót is nevettünk, amikor a teljesítményéről kérdezett és mondtam, neki, hogy: "Fourteen Horsepower...", mire ő visszakérdezett elismerően, hogy: "Forty?!, Really?"...Lehűtöttem a kedélyeket, hogy nem negyven LE, hanem csak tizennégy...

    Jó darabig gyönyörködött a Pannóniában, számos fényképet is csinált róla...Lehet, hogy nála is visszaköszönnek majd egy motorban bizonyos stílusjegyek.

    Hát, nem kis fába vágtad a fejszédet, de szerintem nagyon jó ötlet! Sok sikert!!!
    Utoljára szerkesztve a következő által: Lemezjáték; 2015 aug. 09, 14:14. Oka: elütés
    heeegany, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Hát, nem kis fába vágtad a fejszédet, de szerintem nagyon jó ötlet! Sok sikert!!!
      Először szebbnek tűnt(jobbnak) már látom egy rakás szr.. De legalább a szebbik fajtából. Igy ezek után csak azért is megcsinálom.

      - - - Updated - - -

      Izs vázon nem gondolkodtál?
      Ez egy kis blokk,lehet képen másnak tűnik.de a látszat csal. A tartályból egyszerűbb újat csinálni,mint egy meglévőt átalakítani(jelen esetben)
      heeegany, wsievers és Lemezjáték kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Először szebbnek tűnt (jobbnak) ...
        Igen, először minden szebbnek, jónak tűnik....na de aztán.....
        Atti69 kedvelte ezt.

        Komment


          #19
          .na de aztán...
          Na de aztán lehet még szebb lesz..
          sepy és Fergusson kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Ha esetleg segítség lenne van egy feles Sport cz főtengőm alakítgatásra! Biztosan ez lesz a legszebb hiszen TE csináltad!! Lehet jövőre Jókerrel együtt húzod a gázt?. Ott leszünk és szurkolunk Nektek.
            heeegany és Atti69 kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              Lehet jövőre Jókerrel együtt húzod a gázt?.
              Majd külön-külön,mindenki a jajátját. Köszi a felajánlást,nagyobb lökethossz kell 75mm minimum. Már kapok egy 250 Jawa főtengelyt.
              A szépség pedig relatív..

              - - - Updated - - -

              sajátját. Időben elkezdem,valóban kész legyen jövőre. Egy kisebb füzet tele lesz rajzokkal az esztergályosnak.

              Komment


                #22
                A nappal a munkáé,az éjszaka a páromé..a többi idővel szabadon rendelkezem. Volt két negyed éjszakám szabadon agyalni. Próbáltam értelmezni hogyan működik a sebességváltó,milyen méretű fogaskerekek hiányoznak,hogyan kapcsol. Nem igazán akart összeállni a kép 3,5 sebesség jött ki,de addig nem léptet.. Végül nem az zavart be ami nincs...hanem az amit pluszban beleépítettek A bordás tengelyt fogaskerékkel hézagolta ki a szaki. Csak gratulálni tudok,jó rejtvény volt.

                Komment


                  #23
                  Akkor Te is értelmezd a " sereg időbeosztását: a nap 24 óra és egy éjszaka!" Szurkolok Neked.

                  Komment


                    #24
                    nap 24 óra és egy éjszaka
                    Ezért kell gyorsan sokat aludni.

                    Komment


                      #25
                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      az éjszaka a páromé



                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Volt két negyed éjszakám szabadon agyalni


                      ----------------

                      Komment


                        #26
                        Jövő héten csak egy lesz..

                        Komment


                          #27
                          Ha ezt összerakod, azt fogják hinni az emberek, hogy kínai vagyok, mert úúúúgy be fogok sárgulni az irígységtől.

                          Komment


                            #28
                            Már kapok egy 250 Jawa főtengelyt.
                            Szerintem holnap megkapod !

                            Komment


                              #29
                              Megkaptam..köszönöm szépen! Pont jó lesz.Click image for larger version

Name:	motorépítés 009.jpg
Views:	1
Size:	185.2 KB
ID:	146213Click image for larger version

Name:	motorépítés 010.jpg
Views:	1
Size:	191.9 KB
ID:	146214Click image for larger version

Name:	motorépítés 011.jpg
Views:	1
Size:	191.5 KB
ID:	146215 cca 2kg-al lesz könnyebb.

                              Komment


                                #30
                                Még a végén régi kinézetű gép és sikítós hang lesz a vége!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X