Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Műanyag bevonat házilag

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    „veterán technológia”..
    És abszolút bio "E" mentes !
    sepy, Che és Fergusson kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ne aggódjatok,még soha nem próbáltam párlatot készíteni belőle
      Én inkább pont ezért aggódom!
      CZsolti, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Titán-dioxid.

        A régiekben gondolom valami más volt.
        Ha tényleg titán-dioxid, az nagyon jó. UV fényt igen komolyan visszaveri, napvédőbe is raknak.

        Komment


          #19
          Nem próbálkoztam még,de fúrógépbe fogható keverővel sokkal hatékonyabb lehet,
          Javaslom, ha valakinek van forgótárcsás-késes ágdarálója, azon eressze át az alapanyagot (persze még a felvizezés előtt).
          Az megaprítja szépen. Mi gyümölcs aprításhoz is használjuk ("lekvár" alapanyag előkészítésére)
          meg lehet próbálni gyűjtőzsákos fűnyíróval is, de az kevésbé elegáns megoldás
          Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2016 szept. 07, 09:17.
          sinter és demeter kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Kicsit olyan ez a fának -műanyaggal bevonása mint a coton , ha használni kell az se nagyonjó -----de ha , -utánna - még fent is kéne maradni egy két hétig , hát bizony lenne hűha .
            sinter kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              valahogy meg kellene próbálni szórni ezt az anyagot.
              Ma kipróbáltam. Nem működik túl jól. A fősugár szépen viszi az anyagot, lehet vele festeni. Azonban a fölösleg nem ködöt képez, hanem nagyon apró szálakkal szórja tele a levegőt. Mintha valami foszlós szövetet ráznál ki, rengeteg alig látható szálat dob a levegőbe. Ha nagyobbra állítod a hozamot, akkor lehet műhavat fújni. Már akinek az mániája, hogy televágja a környezetet abs porral.
              CZsolti kedvelte ezt.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X