Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Segítség

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

  • joker
    replied
    megint nem értek valamit , vagy csak nem tudom hogy kell !?

    miért van az hogy egyik témában : Idézet , Jelentsd! , Tetszik -----van

    a másik alatt pedig van egy : - Komment lehetőség is --- megjegyzem nagyon tetszik , nagyon jó !! rögtön oda , rögtön annak akinek szól , ....stb , stb

    Leave a comment:


  • bazsimoci
    replied
    És ez akkor is működni fog, ha elmegy az áram... Sőt igazán csak akkor...

    Leave a comment:


  • sepy
    replied
    Mivel még te abban a korban nőttél fel mikor még olvastunk és a haverokkal a grundon fociztunk, fejeltünk vagy éppen a Panni hengerébe öntöttük a benzint, hogy beinduljon feltételezem időnként bele olvasol. Másért nem ismeret bővítés gyanánt mondván több szem többet lát!

    Leave a comment:


  • bazsimoci
    replied
    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    fele még ha lenne kályhája akkor sem tudna pl. begyújtani, éhen halna mert nincs a kedvenc Burgerje.
    Ezért kaptam Karácsonyra az öcsémtől ezt az analog változatot:

    Leave a comment:


  • Fergusson
    replied
    Memória... Egyszer, a nem túl távoli múltban ( tavaly) Gálvölgyi Jánossal készítettek egy riportot, valamelyik TV csatornán. Ő mondta, hogy: -"...Arra kérem a Jóistent, hogy a memóriámmal együtt menjek el..." Nos, én is így vagyok vele...

    Leave a comment:


  • sepy
    replied
    Nem hízelgés képpen ha mindenkinek csak ennyit kopik a memória tára 70 éves korára büszke lehet. Az a baj a mai időben ez a memória tár szinte megszűnik, beszűkül. Azt gondolják elegendő ha a szgépen meg tudja keresni de mi van ha nincs áram? Logika nélkül meghalnának az emberek fele még ha lenne kályhája akkor sem tudna pl. begyújtani, éhen halna mert nincs a kedvenc Burgerje.

    Leave a comment:


  • joker
    replied
    Persze , néhány jó tanácsot és mosolyogtam is kiszolgálás közben .. ------------ja lehet hogy vigyor volt , mert már tudtam , hogy itt az emberem ..

    Leave a comment:


  • UK
    replied
    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jóóóó ! jött egy csávó , zárbetétet venni a szerverszobára .....
    Kapott valami kedvezményt?

    Leave a comment:


  • joker
    replied
    na most jó?



    Jóóóó ! jött egy csávó , zárbetétet venni a szerverszobára ..... - mondjam tovább ???
    Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2017 nov. 20, 12:58.

    Leave a comment:


  • sepy
    replied
    Téged megtámadtak vagy a migránsok idegen nyelv használatra akarnak kényszeríteni??!!

    Leave a comment:


  • joker
    replied
    Invalid Page URL. If this is an error and the page should exist, please contact the system administrator and tell them how you got this message.

    ez mi ?
    .






    Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2017 nov. 20, 12:55.

    Leave a comment:


  • kollarg
    replied
    Mintha valami fordító alkalmazás, pl. Google Translate része lenne, ugye ez csak a nyelvek felsorolása...
    Nem lehet, hogy valamilyen bővítmény (a böngészőprogramba integrált alprogram) zavar be?

    Ha Firefox, akkor Fájl > Kiegészítők > Bővítmények. És ha van valami gyanúsnak tűnő, pl. fordító, fordítás, translate, translation vagy hasonló nevezetű, akkor azt ki kell kapcsolni/iktatni.

    Leave a comment:


  • joker
    started a topic Segítség

    Segítség

    segítség , a bejegyzéseim alatt valami nagy szöveg jelenik meg mindig !! Mit csináltam rosszul ? Mit csináljak , hogy eltűnjön ?



    G
    M
    T



    Detect languageAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebu anoChichewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEsperantoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGe rmanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHebrewHindiHmongHungarianIcelandicIgboIndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKannadaKazakh KhmerKoreanLaoLatinLatvianLithuanianMacedonianMalagasyMalayMalayalamMalteseMaoriMarathiMongolianMyan mar (Burmese)NepaliNorwegianPersianPolishPortuguesePunjabiRomanianRussianSerbianSesothoSinhalaSlovakSlov enianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTamilTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWels hYiddishYorubaZulu AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBengaliBosnianBulgarianCatalanCebuanoChich ewaChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEsperantoEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGe rmanGreekGujaratiHaitian CreoleHausaHebrewHindiHmongHungarianIcelandicIgboIndonesianIrishItalianJapaneseJavaneseKannadaKazakh KhmerKoreanLaoLatinLatvianLithuanianMacedonianMalagasyMalayMalayalamMalteseMaoriMarathiMongolianMyan mar (Burmese)NepaliNorwegianPersianPolishPortuguesePunjabiRomanianRussianSerbianSesothoSinhalaSlovakSlov enianSomaliSpanishSundaneseSwahiliSwedishTajikTamilTeluguThaiTurkishUkrainianUrduUzbekVietnameseWels hYiddishYorubaZulu



    Text-to-speech function is limited to 200 characters



    Utoljára szerkesztve a következő által: TZ; 2017 nov. 20, 16:15.
Ugrás az oldal tetejére
Working...
X