Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Segítség

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

  • movisz
    replied
    Ezt a jelenseget en is tapasztaltam sot ha most visszanezem a cronologiat akkor az akkori probalkozasok az oldal megnyitasara egy mas ikonnal jelenitik meg a forumot

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied
    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor kezd elqvulni a masinám,na majd odafigyelek rá!Köszönöm a megnyugtató szavakat.
    Ne higgy nekinálam is volt valami gond nem tudtam belépni,néhány óra alatt hejre állt minden.Szerintem hálózati gondok voltak ....mivel efféle gondok nem léteznek a te...én gépemmel lehettek problémák.

    Leave a comment:


  • Che
    replied
    Akkor kezd elqvulni a masinám,na majd odafigyelek rá!Köszönöm a megnyugtató szavakat.

    Leave a comment:


  • CZsolti
    replied
    Szó szerint "fatális hiba". Valami gondja volt a gépednek egy kiló (fatálnyi) bájttal.

    Semmi komoly. Minden tisztességes számítógéppel előfordul.

    Leave a comment:


  • Che
    replied
    Szervusztok!

    Hirtelen ide írom le,már megint volt nálam a fórum megnyitásakor egy "Fatall Error",-szerencsére elmúlt és valójában azt sem tudom,hogy pontosan mit jelent,-csak jelzem,mert rendellenesnek találtam!

    Üdvözlettel:Che

    Leave a comment:


  • madorka
    replied
    Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy a Veterán Apró üzemeltetőjének érdeke
    Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogy mindenki, aki belép az oldalra, nézze a relámokat
    Igen, valszeg kap utána valamit.

    Leave a comment:


  • Tamás78
    replied
    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szervusztok!

    Megpróbáltam az előbb megnézni a Veterán aprót,-ez a felugró fogadott.Gondolkodóba estem,hogy kikapcsolom a süti kapcsolómat,de akkor nem lesz maradásom a felugró sok marhaságtól,amit nagyon nem szeretnék.Akkor most mit tegyen az ember?

    Egyrészt szeretném olvasgatni az aprót,ami a "megújulás" óta számomra nem igazán áttekinthető,másrészt nem akarom elszenvedni a sütiket a felugrókat,ezért mégis úgy döntöttem,hogy mellőzöm,-kár érte,hogy minden reform után,minden rosszabbul működik,mint előtte,-vagy bennem van a hiba?

    Üdvözlettel:Che
    Én már emiatt nem is látogatom......Sajnos nem nagyon értek a számítástechnikához, ezért nem értem mi a lényege ennek. Ha nem törlöm ki akkor nem látok semmit, ha kitörlöm, akkor sem látok semmit a sok reklám miatt. Vagy a Veterán Apró üzemeltetőjének érdeke lenne, hogy mindenki, aki belép az oldalra, nézze a relámokat?? Nem tudom. Mindegy, hanyagolom az oldalt.

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied
    madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogy nem mindig oda szólsz ahová passzolna.
    Igen.................. van benne valami.!

    Leave a comment:


  • madorka
    replied
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Belépek szólok mert érdekel .hogy miként kapcsolódik ,nem tudom ,de beszólok,ha fáj valami !
    Akkor ezért van, hogy nem mindig oda szólsz ahová passzolna.

    Leave a comment:


  • mir-mur
    replied
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerinted ,én értem ,nem!
    Gyanítom senki nem érti !

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied
    Szerinted ,én értem ,nem!

    Belépek szólok mert érdekel .hogy miként kapcsolódik ,nem tudom ,de beszólok,ha fáj valami !

    Leave a comment:


  • gesszti
    replied
    Hogy / hol tudom azt beállítani, hogy ha megnyitok egy témát, akkor a legfrissebb hozzászólások jelenjenek meg, és ne össze-vissza? Csak többszöri "friss tartalom" gomb után kerülnek elő a legutolsó bejegyzések. Mindig keresgélni kell egy-egy értesítés után, hogy mi is az, ami.

    Leave a comment:


  • Che
    replied
    Szervusztok!

    Megpróbáltam az előbb megnézni a Veterán aprót,-ez a felugró fogadott.Gondolkodóba estem,hogy kikapcsolom a süti kapcsolómat,de akkor nem lesz maradásom a felugró sok marhaságtól,amit nagyon nem szeretnék.Akkor most mit tegyen az ember?

    Egyrészt szeretném olvasgatni az aprót,ami a "megújulás" óta számomra nem igazán áttekinthető,másrészt nem akarom elszenvedni a sütiket a felugrókat,ezért mégis úgy döntöttem,hogy mellőzöm,-kár érte,hogy minden reform után,minden rosszabbul működik,mint előtte,-vagy bennem van a hiba?

    Üdvözlettel:Che

    Leave a comment:


  • joker
    replied
    oké , és ki állít be -mit ? az hogy hol ,már csak nekünk egyszerűeknek lenne segítség ...

    Leave a comment:


  • wsievers
    replied
    Az a beállítástól függ, ebben az esetben a hozzászólást lehet kommentálni.

    Leave a comment:

Ugrás az oldal tetejére
Working...
X