Közlemény

Collapse
No announcement yet.

zetor3011 javitási utmutató

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    zetor3011 javitási utmutató

    Szükségem lenne zetor 3011 javitási utmutatóra.

    #2
    Szükségem lenne zetor 3011 javitási utmutatóra.
    nekem,meg másra...............................................
    mir-mur, Che és sinter kedvelte ezt.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      A négyéves kislányom már tudja a varázsszót: Légy szíves, kérem szépen! És ki vagy te tulajdonképpen. Két éve regisztrált tagja vagy a fórumnak. Tehát tudhatod miért írom ezeket.
      Titus, dongos78 és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Hát az itt nincs, ha szükséged van rá keress tovább...
        Che kedvelte ezt.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          #5
          Nem szeretnék látatlanul megbántani senkit sem, de ezek olyan alapvető illemszabályok hogy egy kiscsoportos gyerkőcnek már nem okoznak komoly gondot. Nagyjából olyan mintha egy számomra ismeretlen csapatra csak úgy rárúgnám az ajtót és csípőből úgy nyitnék: Aggyatok má cigit!!
          Nem mindig értem az embereket....
          mir-mur, Che és zahi kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Panonnia!

            Adnék egy kis olvasni valót...igaz, nem az általad "szükségesnek" vélt dolog, de meg lehet belőle tudni ezt-azt :
            http://veteran.forum.hu/bemutatkozas...zrevetel-4173/
            Che és zahi kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Kedves pannonia!


              Valaha volt a fórumnak "letöltések" rovata,ahol meg volt az általad óhajtott szakirodalom.Sajnos a sors úgy hozta,hogy a fórumunk,egyik igen kedvelt tagja,majdnem sajtójogi perbe keveredett,egy feltöltött anyagért,melynek okán az ingyenesen letölthető anyagok rovata megszűnt,amit magam is sajnálok,de az események kapcsán logikusnak gondolok.

              Sajnos ilyen ez a világ,a pénz mozgatja.Az előttem szólókra,az ironikus hangvétel miatt ne neheztelj,inkább gondolkozz el azon,hogy nem lett volna érdemesebb,egy rövid bemutatkozást írni,majd kérni a tagokat,-ha esetleg rendelkezik valaki,az általad óhajtott szakirodalommal,-privátban küldje el számodra!

              Tudom,hogy a szükség "nagy úr",-a kérésnek sok módja van,lehet tisztelettel,vagy követelve,-a tiéd az utóbbinak tűnik,-szerintem jobb lett volna valamilyen középút.

              Üdvözlettel:Che (Kotasz József Orosháza)

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X