Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De Agostini "Régi idők Legendás Autói" sorozat

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    De Agostini "Régi idők Legendás Autói" sorozat

    Szasztok!
    Régi verádakat imádom, majd egyszer ilyet veszek Még ami fontos rólam makettmániás vagyok Azért is új témát indítottam. Kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek a "Régi idők Legendás Autói" sorozatról ? Annyira csábító, de nem szeretnék megint rossz minőségű makettet megkapni
    taluga, sinter és mátéapu kedvelte ezt.

    #2
    Üdvözöllek a fórumon!Itt mi mindannyian a régi technika mániákusai vagyunk.Bemutatkozásként írhatnál magadról bővebben egy kissé.Nem kell félni és "kitárulkozni" sem,csak egy kissé többet szeretnénk rólad tudni,-ne aggódj nem pletykáljuk el senkinek sem!

    Üdvözlettel:Che
    sinter, mátéapu és sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Nem akartam hosszú üzeneteket írni
      Ami a legfontosabb gonodolom magamról az, hogy makett gyűjtés az ami igazi örömet okoz nekem és ebben az évben szeretnék kicsit komolyabban foglalkozni ezzel a témával. Inspirációt keresek, ezért is itt vagyok. Hátha valaki szeretne részletesebben írni makett témáról, mutatni saját makettjeit. Ha a sorazotot is ismeri valaki és tudna a tapasztalatait megosztani velem azt is megköszönöm.
      mátéapu, sinter és Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Ma rám akartak tukmálni a benzinkúton egy ilyet, mert vettem Retro Mobilt, és úgy gondolták ez még belefér az érdeklődési körömbe.
        A kutas panaszkodott hogy nem fér a többi újság közé vagyis nem tudja láthatóan kitenni-
        Én meg úgy gondoltam 499Ft-ért túl sokat nem várhatok, mert gazdasági csoda ugye nem létezik és egy Matchbox is többe kerül ami nincs egy újsággal körbevéve és ahogy néztem a minősége is messze lemarad attól amire én gyerekkoromból emlékszem.

        Komment


          #5
          Én pedig vettem az elsőt lapszámot és elégedett vagyok azzal. Szerintem elő is fizetek érte. Igen, nagyon olcsó, de csak első lapszámot kedvezményes áron lehet kapni. Tetszik nekem a kiss autó, meg a cikkek is elégé érdekesek. Természetesen mindig jobb minőséget lehetne várni, de annyi pénztért szerintem elégé jó. Majd amikor a következő lapszámot kapom, írom is a véleményem, de reményhetően mindegyiknek a tartalmával elégedett leszek. Esetleg még valaki ismeri?
          mátéapu és emu kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Sziasztok! Nincs itt senki, akivel makettről tudnék beszéni? Vagy rossz helyen keressek? Holnaptól már a második lápszám kapható, lenne kedvetek beszélgetni, megosztani élményeket, tapasztalatokat? Vagy csak én ismerem a sorozatot?

            Komment


              #7
              Szervusz Balin!

              Van nekünk egy Ákosunk,aki 2010-ben regisztrált a fórumra és van egy Lemezjátékunk is,aki lemezjátékokat is gyűjt,-nos Ők makettesek is és azon túl veteránokkal is foglalkoznak.Ákost ritkán látom fent a fórumon,de azért itt van.A fórumos társaság zömmel a régi technikák feltámasztásában érdekelt,de ez ne riasszon el téged,mert a makettek is érdekesek számunkra,írj nyugodtan mert szívesen olvassuk az írásaidat!

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                #8

                Köszönöm! Akkor ha lehetne, még kérdésem lenne a sorozat 2. lapszámot megvettem szép, sárga skoda 100assal. Mivel az a kedvenc retróautóm, keresek valakit, akivel tudnék beszélni erről a makettről. Hány kaphatő a magyar piacon? Hol érdemes kereseni, megvenni?
                Che kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Építesz is, vagy csak gyűjtöd a kész maketteket?
                  Létezik még olyan hogy TAMIYA? REVELL?
                  Kidolgozottságuk sokkal jobb a készen kapható makettekétől, és nagy örömöt is tud szerezni mikor végre elkészül a nagy mű. Pontos vágások, ragasztások, csiszolások, festések sora után.
                  Tizenéves koromban építettem párat, többek között Porsche 911, Porsche 959, Toyota Land cruiser (meg jónéhány repülő). Jó kis hobbi, fejleszti a precizitást, kézügyességet.
                  (Kár hogy ma már sem időm, sem türelmem nem lenne hozzá )

                  Komment


                    #10
                    Van egy Találkozó szervező- Festő Művészünk emlékezetem szerint Neki is vannak általa épített szép makettei.

                    Komment


                      #11

                      Gyűjtöm a kész maketteket Eddig nem mertem egyedül építeni, de ki tudja, lehet azt is képes vagyok megcsinálni, de nem vagyok a legtürelmesebb ember

                      Komment


                        #12

                        Kedves Balin!

                        "A türelem,-rózsát terem",-nem tudok elképzelni makettekkel,modellezéssel és veteránozással foglalkozó embereket türelem és kitartás nélkül.Vannak célkitűzések,munkák és feladatok amelyek az első próbálkozásra nem sikerülnek,vagy kevésbé vagyunk elégedettek azok minőségével,de soha nem szabad feladni.Amikor még ifjú titán voltam,gyakran megesett,ha valamilyen munkám nem sikerült,vagy annak minősége nem tetszett,-egyszerűen szétvertem mérgemben.Azután teltek múltak a napok és ismét hozzáfogtam ugyan ahhoz és addig egyengettem és vacakoltam vele,amíg nem lettem elégedett a minőségével.Ahogy teltek múltak a fejem felett az évek egyre nyugodtabb lettem,napjainkban már nem verek szét semmit,-ha úgy látom és érzem,hogy fogytán a türelem és a dolog kezd sikertelenné,vagy "összecsapottá" válni,-nos akkor még előtte egy picivel megállok vele és pihentetem a dolgot egy ideig,amikor ismét elkap az ihlet akkor előveszem és csinálom tovább.

                        A kész dolgok gyűjtögetése,számomra nem jelentett soha nagy örömöt csak az,ha magam fabrikáltam össze és amikor este a munka után leültem és ránéztem arra a valamire,akkor jól esett a ránézés és kellemes elkortyolgatni mellette egy pohár bort,közben gondolkozni a következő feladaton.



                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          #13
                          balin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Eddig nem mertem egyedül építeni, de ki tudja, lehet azt is képes vagyok megcsinálni,
                          "Aki mer az nyer"
                          "Türelem tornaterem"...
                          Vannak örök érvényű igaz szólások erre.
                          Miért ne lennél képes rá?
                          Ha van hozzá szabadidőd, akkor rá is tudsz hangolódni, és türelmed is lesz.
                          Előzör nyilván egyszerűbb, néhány darabos makettekkel érdemes kezdeni.
                          Csak próbáld ki, meglátod sokkal-sokkal nagyobb örömöd telik olyan makettekben amit te magad építesz össze.
                          Egy próbát mindenképpen megér.
                          És amit említettem, Tamiya és Revell makettek elég jó minőségűek, méretpontosak, jól lehet építeni őket.

                          Komment


                            #14
                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Van egy Találkozó szervező- Festő Művészünk emlékezetem szerint Neki is vannak általa épített szép makettei.
                            Én lennék ez. Üdv a Fórumon Balin!
                            Igaza van Sándornak, én is sok makettet összegyűjtöttem és építettem már. De nálam makett téren más az érdeklődési kör. Főleg régi harcjárművek és a Star Wars járművek. Ha érdekel, a fotóim között szétnézhetsz.
                            Én is nézegettem az újságot, és gondoltam, hogy a Wareszosaink be is szerzik az első számot. Szerintem egész szép a minősége. Emu! Az ára pedig csaka beetető első szám ár. A többi már kicsit drágább lesz.

                            Komment


                              #15
                              Hofitól szabadon:" kinek nem inge ne vegye magára!" Attilám igen jelentkezésed vártam a témában.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X